חרם מלכותי: בני המלוכה לא מדברים עם הארי ומייגן

מקור אלמוני מהארמון התראיין למגזין People וסיפר על המצוקה הנפשית והמשפחתית שהנסיך הארי ומייגן מרקל חווים. "אף אחד מהמשפחה לא מדבר איתם"

תמונה רצינית למצב רציני. הנסיך הארי ומייגן מרקל
תמונה רצינית למצב רציני. הנסיך הארי ומייגן מרקל

 

חודש אחרי שפורסם הסרט התיעודי על הנסיך הארי ומייגן מרקל, שדיברו בגלוי על הקשיים שהם עוברים, הדרמות רק הולכות וגוברות. ימים ספורים לאחר שפורסם כי הדוכסים מסאסקס לא ייקחו חלק בחגיגות חג המולד המלכותיות, מקור מהארמון חושף כי המצב עוד עגום יותר ממה שניתן לתאר.

 

"אף אחד מבני המלוכה אינו מדבר או בודק לשלומם של הארי ומייגן", סיפר המקור המסתורי למגזין People, והוסיף: "למרות שהארי ומייגן דיברו בכנות על המאבק תחת אור הזרקורים, היחסים ביניהם ובין שאר המשפחה עדיין קשים".

שומרים על החיוך (צילום: Getty Images)
שומרים על החיוךצילום: Getty Images

 

כזכור, זמן קצר לאחר פרסום הסרט דווח כי קייט מידלטון משקיעה את מירב המאמצים על מנת לעזור לדוכסים ולאחד אותם עם שאר המשפחה, וכמו כן פורסם כי המלכה אליזבת בכבודה ובעצמה מבקרת את הדוכסים בביתם לעיתים קרובות. ואם נאמין למקור - הכל שטויות. "שום דבר לא השתנה מאז שיצא הסרט, אף אחד לא מגיע לבקר אותם, אף אחד לא מסמס להם, כלום".

 

ולטובת אלה שבמקרה פספסו נזכיר שבחודש אוקטובר האחרון פורסם סרט תיעודי על הארי ומייגן, במהלכו הדוכסים פתחו את ליבם וחשפו את הקשיים עמם הם מתמודדים. "איש לא טרח לשאול לשלומי", אמרה מרקל בקול חנוק מדמעות, ואילו הנסיך הארי דיבר על מערכת היחסים עם אחיו, הנסיך וויליאם, ואמר כי הוא ואחיו "אינם לא מתראים לעתים קרובות כפי שנהגו בעבר", והוסיף שהוא "מאוד אוהב את וויליאם".

 

 
 
שנצרף אתכם לקבוצה המשפחית שלנו בוואטספ? (צילום: Gettyimages)
שנצרף אתכם לקבוצה המשפחית שלנו בוואטספ?צילום: Gettyimages

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הכי מדוברים
    הדגמים המנצחים של 2018