הפתעה: קים קרדשיאן נחלצת לעזרתה של מייגן

הגברת הראשונה לטראש החליטה לנקוט עמדה ולצאת להגנתם של הנסיך הארי ומייגן מרקל, תוך כדי שהיא מדגישה את קווי הדמיון בין השתיים. "אני מזדהה עם הצורך שלהם בפרטיות". כן, באמת?

יש מצב שתהפכו לבזטיז? קרדשיאן ומרקל (צילום: Gettyimages)
יש מצב שתהפכו לבזטיז? קרדשיאן ומרקלצילום: Gettyimages

 

ימים ספורים לאחר שמקור אלמוני מהארמון חשף כי איש מבני משפחת המלוכה לא מדבר עם הנסיך הארי ומייגן מרקל, הגברת הראשונה לטראש, קים קרדשיאן, נחלצה לעזרתם של הדוכסים. בריאיון לתוכנית The Sunday Project התייחסה קרדשיאן לדוכסים מסאסקס, ואמרה: "אני חושבת שלכל אחד יש מסע משלו והמסע שלהם הוא אישי לחלוטין, במיוחד עם מה שאמו של הארי עברה וכמה שהחיים שלה הושפעו מאור הזרקורים ומצלמי הפפראצי".

 

כמובן שקימי הצליחה למצוא קווי דמיון עם הסיטואציה הבעייתית של הארי ומייגן, והוסיפה: "אני לא חושבת שמישהו יכול להבין אותם. אני חושבת שעכשיו, כשאני מבוגרת ויש לי ילדים, כל מה שאני רוצה עבורם זה מקום בטוח. אני לגמרי יכולה להזדהות עם הצורך שלהם לביטחון ואת הצורך לקחת קצת זמן לעצמם, לפרטיות". כן קימי, את מזדהה עם הצורך לפרטיות? מוזר מאוד.

 

סגורסגור

שליחה לחבר

שלח
הסרטון נשלח לחברך

סגורסגור

הטמעת הסרטון באתר שלך

 קוד להטמעה:

 

כזכור, לפני כשבועיים דווח כי הנסיך הארי ומייגן מרקל לא יחגגו את הכריסמס יחד עם בני המלוכה, למרות שמדובר במסורת החשובה ביותר למלכה אליזבת. "לאחר שבשנתיים האחרונות חגגו הדוכסים מסאסקס את חג המולד בסאנדרינגהאם, השנה יחגגו את חג המולד הראשון שלהם, כמשפחה חדשה, עם הגברת דוריה רגלנד, אמה של הדוכסית. החלטה זו תואמת את חוקי הארמון שקבעו בעבר בני המלוכה וכמו כן את תמיכתה של הוד מלכותה", כך נמסר בהצהרה הרשמית שיצאה מארמון בקינגהאם.

 

ימים ספורים לאחר שנודע כי השניים יחסירו מחגיגות חג המולד דווח כי המלכה אליזבת בהחלט מבינה את הקשיים שעוברים הדוכסים אך היא "אינה מסכימה עם הגישה של הארי ומייגן וכמו כן עם הבחירה לחשוף בפומבי את שעל ליבם", כפי שעשו בסרט התיעודי שפורסם בחודש אוקטובר האחרון.

 

אבודים - גרסת הממלכה. הנסיך הארי ומייגן מרקל (צילום: Getty Images)
אבודים - גרסת הממלכה. הנסיך הארי ומייגן מרקלצילום: Getty Images


אל אלוהים, מה את לובשת?! קים קרדשיאן (צילום: Gettyimages)
אל אלוהים, מה את לובשת?! קים קרדשיאןצילום: Gettyimages

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הכי מדוברים
    הדגמים המנצחים של 2018