ריחו"ל

שברו את הארון: הכוכבים שסיפרו שהם להט"בים

הראל סקעת עשה את זה בסרט דוקומנטרי, אורנה בנאי ואסי עזר בריאיונות עומק וג'ורג' מייקל השתובב בשירותים ציבוריים ונחשף. ומי היה הסלב הראשון שהזדהה כהומו? לכבוד חודש הגאווה נזכרנו ביציאות הגדולות של הסלבס מהארון, אלו שריגשו, הפתיעו, הצחיקו - ושברו ארונות

שברו את הארון (צילום: ענת מוסברג, Gettyimages)
שברו את הארוןצילום: ענת מוסברג, Gettyimages

 

לאורך השנים זה הפך לקלישאה – סלב רוצה לקדם פרויקט כלשהו, חופר עמוק בארון ומוציא ממנו כמה שלדים כדי לדבר עליהם בראיונות ולהגדיל את רמת הבאז והעניין סביבו. והיו כאלה שלא הוציאו מהארון שלדים – אלא את עצמם - כוכבים גדולים שהחליטו שהגיע הזמן לספר ולשתף - הם הומואים, לסביות, טראנסג'נדרים או כל דרך אחרת בה בחרו להגדיר את עצמם.

 

חלקם ניצלו את ההזדמנות כדי לקדם פרויקט וחלק למען המטרה החשובה של קידום המודעות לזכויות להט"ב. כוכבים גדולים יצאו במהלך השנים מהארון והכריזו על עצמם כגאים – לרוב לאחר חרושת שמועות שעסקה בזהותם המינית. מאדם, אורנה בנאי והראל סקעת ועד אלן דג'נרס וג'ורג' מייקל – אלו הכוכבים שיצאו מהארון, עוררו סערה והובילו את המהפכה.

 

וויליאם היינס: ויתר על הקריירה עבור האהבה

הסלב הראשון שיצא מהארון. וויליאם היינס (צילום: GettyImages)
הסלב הראשון שיצא מהארון. וויליאם היינסצילום: GettyImages

 

רוב הסיכויים שהשם וויליאם היינס לא נשמע לכם ממש מוכר, והסיבה היא ששנות התהילה שלו בהוליווד היו לפני 100 שנה, בשנות ה-20 של מאה הקודמת. הוא שרד בהצלחה את המעבר מהראינוע לקולנוע והרזומה שלו כלל רשימה מכובדת של סרטים. אבל אז קרה מקרה ששינה הכל – היינס נעצר ב-1933 בזמן שבילה במועדון עם מי שהיה בן זוגו בסתר, מלח בשם ג'ימי שילדס. השניים הכירו 7 שנים קודם לכן בניו יורק, ועברו בהמשך להתגורר בביתו של היינס בלוס אנג'לס.

 

המעצר חשף את העובדה שהיינס הומו ומנהל זוגיות עם גבר, מה שהעמיד את השחקן המצליח בפני דילמה גורלית. כמובן שהוא לא היה ההומו היחיד בהוליווד באותן שנים (או אחריהן) – אך לרוב אותם שחקנים היו עמוק בארון וחלקם, שחקנים מוכרים כמו קארי גראנט ורוק הדסון, אף התחתנו עם נשים ששימשו הסוואה לזהותם המינית האמיתית. אך היינס, שהוצא בעל כורחו מהארון, לא הסכים להיכנס אליו בחזרה. הוא בחר באהבה על פני הקריירה, החליט לפרוש מהתעשייה וב-1934 יצא סרטו האחרון.

 

הוא ושילדס הפכו למעצבי פנים מצליחים ועבדו עם כמה מהשמות הגדולים של אותם שנים, ביניהם נשיא ארה"ב רונלד רייגן וג'ואן קרופורד שאמרה עליהם: "יש להם את הנישואים המאושרים ביותר בהוליווד". אך לא הכל היה ורוד – ב-1936 השניים הותקפו והוכו על ידי חברי קו קלוקס קלאן, שפרצו לביתם בטענה שתקפו מינית ילד. ההאשמות נגד בני הזוג בוטלו, אך המשטרה לא טרחה גם לאתר ולהעמיד לדין את התוקפים.

 

השניים חיו יחד במשך 47 שנים, עד מותו של היינס בעקבות מחלת הסרטן. זמן קצר לאחר מכן שילדס התאבד, והשאיר אחריו פתק בו הסביר שהוא מעדיף ללכת אחרי בן זוגו במותו מאשר לחיות בלעדיו.

 

אלן דג'נרס: יציאה כפולה

מלכת היציאות מהארון. אלן דג'נרס (צילום: Getty Images)
מלכת היציאות מהארון. אלן דג'נרסצילום: Getty Images

 

חוץ מלהיות מלכת תוכניות האירוח, אלן דג'נרס היא גם מלכת היציאות מהארון - כוכבים יכולים להסתכל על מה שעשתה, ורק לקנא. דג'נרס, שהייתה בין הראשונות והבולטות בעידן המודרני שהצהירה שהיא לסבית, בתקופה הרבה פחות מקבלת ופתוחה – לא הסתפקה בריאיון בעיתון כמו רבים אחרים, היא גייסה עבור העניין תוכנית טלוויזיה שלמה – "אלן", התוכנית שבה כיכבה. ב-1997 יצאה דמותה הטלוויזיונית של דג'נרס מהארון בתיאום עם ריאיון גדול שנתנה למגזין "טיים", שהקדיש לה את השער עליו התנוסס בגדול המשפט: "כן, אני לסבית".

כן, היא לסבית (צילום מסך)
כן, היא לסביתצילום מסך

 

למגזין היא סיפרה: "כעת אני מרגישה בנח עם עצמי, ואני לא צריכה לחשוש שזה יפגע בקריירה שלי אם זה ייצא החוצה, כי אני זו שנמצאת בשליטה. אף אחד לא יכול לפגוע בי". לרוע מזלה של דג'נרס, היציאה מהארון אכן פגעה בקריירה שלה, לפחות לזמן קצר. הרייטינג של התוכנית התדרדר והיא בוטלה זמן קצר לאחר אותו פרק ששבר שיאי צפייה. יחד עם זאת, הקריירה שלה כידוע התאוששה – וכיום היא אחת הכוכבות הגדולות והאהובות בארה"ב, ומתחזקת זוגיות ארוכת שנים עם השחקנית פורשיה דה רוסי, לה נישאה ב-2008.

דג'נרס ובת זוגה, פורשיה דה רוסי (צילום: Gettyimages)
דג'נרס ובת זוגה, פורשיה דה רוסיצילום: Gettyimages
 

 

אורנה בנאי: אחרי שנים של שמועות

למה להסתיר אם אפשר לצחוק? אורנה בנאי (צילום: ענת מוסברג)
למה להסתיר אם אפשר לצחוק? אורנה בנאיצילום: ענת מוסברג

 

אורנה בנאי, אחת הכוכבות הכי אהובות בארץ (או המושמצות – במידה ודיברה לאחרונה על פוליטיקה) יצאה מהארון ב-2011, לאחר שנים של שמועות על היותה לסבית. היא עשתה זאת בריאיון גדול למוסף "7 ימים" של "ידיעות אחרונות" (שכפי שתראו, הפך עם השנים לפלטפורמה המועדפת על כוכבי ארצנו ליציאתם מהארון), לקראת מופע סטנד אפ שהעלתה ובו דיברה לראשונה על הזוגיות שלה עם נשים. "היום אני יכולה להגיד את האמת, לדבר על המציאות כמו שהיא. זה כוח. אני יכולה להגיד 'בת הזוג שלי' ולא להתבייש בזה יותר", אמרה באותו ריאיון. 


אורנה בנאי על שער "7 ימים" (צילום מסך)
אורנה בנאי על שער "7 ימים"צילום מסך

 

מאז בנאי ניהלה מספר מערכות יחסים פומביות עם נשים, כשהמתוקשרת שבהן הייתה עם השחקנית בת חן סבג, איתה יצאה במשך שנתיים עד שנפרדו לפני כשנה. בשנה שעברה היא התראיינה שוב לאותו מוסף בו יצאה מהארון וסיפרה: "ידעתי שראיון כזה הוא הזדמנות לעשות שירות לקהילה. תיקון, אחרי כל השנים שנמנעתי מזה ובכך העברתי מסר של בושה. לעשות ראיון גדול בעיתון זה להעביר מסר של 'אני גאה להיות לסבית'. היום אני יודעת שזאת לא בחירה להיות לסבית. ואני שמחה שאלוהים ברא אותי ככה".

 

עברי לידר: "החיים שלי יפים, השמש זורחת"

כמעט 20 שנה מאז שיצא. עברי לידר (צילום: ענת מוסברג)
כמעט 20 שנה מאז שיצא. עברי לידרצילום: ענת מוסברג

 

בשנה הבאה ימלאו 20 שנה ליציאה של עברי לידר מהארון. בריאיון שנתן בדצמבר 2001 לגל אוחובסקי לקראת יציאת אלבומו השלישי, לידר סיפר לראשונה שהוא נמצא במערכת יחסים ארוכה עם גבר ואמר: "לא רוצה שיחשבו שיש לי סודות. אין לי סודות. הכל נראה לי הכי בסדר, החיים שלי יפים, השמש זורחת, ולמרות המצב הפוליטי וכל זה - אני אישית נמצא בשלב טוב בחיים. ואני גם חושב שמגיע לקהל שהאמן לא יהיה כזה בעל סוד. ובאמת, במקרה שלי לא היה אף פעם סוד ענק - מי שקורא את הטקסטים שלי ומקשיב לשירים, כבר מזמן היה צריך להסיק את המסקנות לבד".

 

קארה דלווין: "חלומות אירוטיים רק על גברים"

 

"אני מתאהבת באדם". קארה דלווין (צילום: GettyImages)
"אני מתאהבת באדם". קארה דלוויןצילום: GettyImages

 

גם הדוגמנית קארה דלווין השתמשה במגזין נחשב כדי להצהיר שהיא ביסקסואלית. בריאיון שנתנה ל"ווג" ב-2015, דלווין, שיצאה אז עם המוזיקאית סיינט וינסנט, סיפרה: "לקח לי הרבה זמן לקבל את הרעיון, עד שהתאהבתי בבחורה כשהייתי בת 20. אבל יש לי חלומות אירוטיים רק על גברים".

 

בשנים האחרונות דלווין יצאה עם השחקנית אשלי בנסון, והיו אף שמועות על כך שהתחתנו בסתר, אך למרבה הצער, השתיים נפרדו לאחרונה. לאחרונה סיפרה דלווין לאתר "וראייטי" שהיא רואה בעצמה פנסקסואלית, כלומר – נמשכת לאנשים ללא קשר לזהותם המינית או מינם הביולוגי: "אני חושבת שתמיד אהיה פנסקסואלית. איך שלא יגדירו את עצמם, 'הם', 'הוא' או 'היא'. אני מתאהבת באדם, וזה המצב. אני נמשכת לאישיות".

 

הראל סקעת: מאגם רודברג לעידן רול

עם ההצלחה, הגיעו השמועות. הראל סקעת (צילום מסך)
עם ההצלחה, הגיעו השמועות. הראל סקעתצילום מסך

 

הראל סקעת (38) הפך לאחד הכוכבים הגדולים במדינה בזכות השתתפותו בעונה השנייה של "כוכב נולד", שם הגיע למקום השני. עם ההצלחה, הגיעו השמועות שטענו שהוא מעדיף גברים – למרות שמדי פעם צצו להן כותרות על זוגיות שניהל דווקא עם נשים (ד"ש לאגם רודברג). ב-2010 הוא התייחס – ואישר - לראשונה את השמועות, כשבסרט תיעודי שנעשה עליו אמר: "כשיהיה לי בן זוג, לא אסתיר אותו בבית". ובכן, אמר ועשה – שנה לאחר מכן הכיר את עידן רול, והשניים הפכו לאחד מהפאוור קאפלז הגדולים בביצה. כיום הם הורים לארי, שנולד לפני קרוב לשנתיים בעזרת אם פונדקאית.

 

משפחה חמודה. סקעת, עידן רול וארי הקטן
משפחה חמודה. סקעת, עידן רול וארי הקטן

 

יהודית רביץ: חשיפה מינימלית

אדם ביישן ופרטי. יהודית רביץ (צילום: רועי חביב)
אדם ביישן ופרטי. יהודית רביץצילום: רועי חביב

 

יהודית רביץ, אחת הזמרות המצליחות והאהובות בארץ, עשתה שימוש בתוכנית הדוקומנטרית "גיבורי תרבות", שאחד מפרקיה הוקדש לה, כדי לחשוף ב-2009 את העובדה שהיא בזוגיות עם אישה, נעמי קניוק (השתיים נפרדו ב-2016). למרות החשיפה, רביץ העדיפה לשמור אותה למינימום והעדיפה שלא לדבר על הזוגיות: "אני יודעת שיש כל מיני דברים שאת נורא רוצה לדבר איתי עליהם, אבל אני פשוט בן אדם מאוד ביישן ומאוד מאוד פרטי", אמרה.

 

רן דנקר: לא מעוניין בהגדרות

לא מעוניין בהגדרות. רן דנקר (צילום: אור גפן )
לא מעוניין בהגדרות. רן דנקרצילום: אור גפן

 

5 שנים לאחר שעשה זאת סקעת, כוכב נוסף שבר את לבבותיהן של אלפי מעריצות כשסיפר שהוא בזוגיות ארוכה עם גבר. רן דנקר, האקס המיתולוגי של נינט טייב, סיפר שהוא ביסקסואל: "אני נמשך לנשים ולגברים", סיפר בריאיון לאיתי סגל ב"ידיעות אחרונות", בזמן קידום להצגה חדשה בה כיכב. "למה צריך לצמצם את עצמנו כל כך להגדרה? לא רוצה להגדיר את עצמי. בסוף העניין הוא זוגיות. לבנות בית עם אדם שאתה אוהב. אני חושב שאף פעם בחיים שלי לא הרגשתי בית כמו שאני מרגיש עכשיו".

 

צילום: אבי חי | עריכה: רז רפאל

צילום: אבי חי | עריכה: רז רפאל

סגורסגור

שליחה לחבר

שלח
הסרטון נשלח לחברך

סגורסגור

הטמעת הסרטון באתר שלך

 קוד להטמעה:

 

סם סמית': בלשון רבים

אנא פנו בלשון רבים. סם סמית' (צילום: Getty Images)
אנא פנו בלשון רבים. סם סמית'צילום: Getty Images

 

בניגוד לכוכבים רבים שיצאו מהארון בשיא הקריירה שלה – או בדעיכתה, סם סמית' סיפר שהוא הומו כבר כשקידם את אלבומו הראשון ב-2014. "השיר מספר על בחור שהתאהבתי בו בשנה שעברה ולא אהב אותי בחזרה", סיפר בריאיון לאתר The Fader. יחד עם זאת, הוא בכל זאת שמר לעצמו פרט אישי נוסף שהתגלה בשנה שעברה – כשחשף שהוא א-בינארי – כלומר לא מזדהה כגבר או אישה: "אתה שילוב של כל מיני דברים שונים. אתה יצירה מיוחדת משלך. ככה אני רואה את זה, אני לא גבר או אישה, אני צף איפשהו באמצע". בהמשך הוא אף ביקש בפוסט אינסטגרם מיוחד שיפנו אליו מעתה בלשון רבים: "אחרי חיים שלמים בהם הייתי במלחמה עם המין שלי, החלטתי לקבל את מי שאני, מבפנים ומבחוץ".

 

אסי עזר: חשף כבר בתחילת הדרך

יצא כבר בתחילת הדרך. אסי עזר ובעלו, אלברט אסקולה (צילןם: ענת מוסברג)
יצא כבר בתחילת הדרך. אסי עזר ובעלו, אלברט אסקולהצילןם: ענת מוסברג

 

היום הוא אחד הכוכבים הגדולים והדומיננטיים על המסך שלנו, אבל ב-2005 אסי עזר (40) היה מנחה טלוויזיה בתחילת דרכו, כשהחליט שאין לו רצון להסתתר ולהתמודד עם שמועות, ובריאיון מלא כנות ל-"7 ימים" סיפר: "תמיד הרגשתי משיכה לגברים, היה לי ברור מגיל צעיר שזה שם, ושאני יכול לבחור אם להתעסק עם זה או לא. בחרתי שלא, כי נמשכתי גם לבנות". היום הוא כבר גבר נשוי – לאדריכל הספרדי אלברט אסקולה, עימו התחתן לפני כ-4 שנים.

 

ריאן ראסל: שחקן פוטבול, מאהב נאמן וגבר ביסקסואל

 

"שחקן פוטבול מוכשר וגבר ביסקסואל". ריאן ראסל (צילום: GettyImages)
"שחקן פוטבול מוכשר וגבר ביסקסואל". ריאן ראסלצילום: GettyImages

 

ספורטאים שיוצאים מהארון הם פחות עניין שבשיגרה, מה שהפך את הגילוי של שחקן הפוטבול ראין ראסל (28) למפתיע עוד יותר. "אני שחקן פוטבול מוכשר, יודע לכתוב מעולה, בן אוהב, אח מסור, חבר איכפתי, מאהב נאמן וגבר ביסקסואל", כתב במאמר לרשת ESPN בשנה שעברה וזכה מכל עבר לתמיכה ושבחים על הצעד הלא מובן מאליו עבור ספורטאי בתחומו.

  

קייטלין ג'נר: הצביעה לטראמפ והבינה את טעותה

קייטלין ג'נר (צילום: Getty Images)
קייטלין ג'נרצילום: Getty Images

 

סיפור היציאה מהארון של קייטלין ג'נר (70) הוא גם אחד הגדולים והמוכרים של תעשיית הבידור בשנים האחרונות. ברוס ג'נר היה אתלט אולימפי בעל מדליית זהב לפני שהפך לבעלה של קריס ואביהן של קנדל וקיילי, לצידן כיכב בתוכנית "משפחת קרדשיאן" עד שהוא וקריס נפרדו. לאורך השנים צצו להן מדי פעם שמועות על כך שג'נר טרנסג'נדר, אך רק לאחר הפרידה הן גברו והפכו לדיונים ממושכים באתרי הרכילות, שאף סיפקו תמונות פפראצי מטושטשות שלו עם שיער ארוך מהרגיל ואיפור. בסופו של דבר ג'נר אישר את הלחשושים – החל תהליך הפיכה לאישה, וב-2015 קייטלין ג'נר עשתה את הופעת הבכורה שלה על שער מגזין "ואניטי פייר".

 

סגורסגור

שליחה לחבר

שלח
הסרטון נשלח לחברך

סגורסגור

הטמעת הסרטון באתר שלך

 קוד להטמעה:

 

ג'נר, שהצהירה על עצמה במשך השנים ככרפובליקנית נאמנה ואף הצביעה לדונלד טראמפ בבחירות האחרות, הצליחה לעצבן לא מעט אנשים עקב כך שבחרה להזדהות פוליטית עם צד שלא תומך בשיוויון זכויות לקהילה הגאה. יחד עם זאת, מאז הסירה את תמיכתה בנשיא ולאחרונה סיפרה למגזין "פיפל שנקודת מבטה השתנתה: "אני שמרנית מבחינה כלכלית, מתקדמת מבחינה חברתית".

 

יהודה פוליקר: גל אוחובסקי תכנן להוציא אותו בכח מהארון

"לא חושב שאני יכול להתאהב באישה". יהודה פוליקר (צילום: אלי דסה)
"לא חושב שאני יכול להתאהב באישה". יהודה פוליקרצילום: אלי דסה

 

כמו לא מעט כוכבים אחרים לפניו ואחריו, גם יהודה פוליקר (69) ניצל את "7 ימים" של "ידיעות אחרונות" כדי לחשוף ב-2010 את סודו. בריאיון סיפר הזמר שבמהלך חייו התאהב פעמיים בלבד – בגברים: "אני לא חושב שאני יכול להתאהב באישה". עוד סיפר פוליקר ששנה לפני כן היה אמור לקחת חלק העצרת תמיכה בקהילה הגאה, אך ביטל את ההשתתפות כשגילה שגל אוחובסקי ואיתן פוקס תכננו להוציא אותו מהארון במהלכה: "סיפרו לי ועצרתי את זה. זה היה מאוד מלוכלך. אמרתי להם שהם חסרי כשרון עם תעודה".

 

 

הולנד טיילור ושרה פולסון: פאוור קאפל נשי

חיה בחוץ. הולנד טיילור ושרה פולסון (צילום: GettyImages)
חיה בחוץ. הולנד טיילור ושרה פולסוןצילום: GettyImages

 

הולנד טיילור (77), כוכבת הסדרה "2 גברים וחצי" היא שחקנית ותיקה, אך רק ב-2015 סיפרה לראשונה שהיא לסבית, בתוכנית רדיו של רשת WNYC הניו יורקית. טיילור סיפרה באגביות על מערכת היחסים הטרייה שלה עם בת זוגה, וכשנשאלה אם היא רוצה להרחיב על עניין הזוגיות שלה עם אישה, השיבה: "לא יצאתי מהארון כי אני כבר בחוץ. אני חיה בחוץ". בת הזוג המדוברת היא השחקנית שרה פולסון (45), כוכבת הסדרה "אימה אמריקאית", שיצאה בעצמה מהארון בדרך מעניינת – ב-2005 היא נישקה במפתיע את השחקנית שרי ג'ונסון בטקס פרסי הטוני, כשזו זכתה בפרס השחקנית. אז התברר גם שג'ונסון היא בת זוגה. "היא זכתה, נישקתי אותה ופתאום הייתי בחוץ. לא חשבתי על זה באותו הרגע", סיפרה פולסון.

 

קריסטן סטיוארט: הזוגיות עם רוברט פטינסון, הרומן עם הבמאי הנשוי וההבנה שהיא לסבית

שינתה גישה. קריסטן סטיוארט (צילום: GettyImages)
שינתה גישה. קריסטן סטיוארטצילום: GettyImages
 

 

העולם בהחלט הופתע ללמוד שקריסטן סטיוארט (30) לסבית, בהתחשב בכך שניהלה זוגיות מתוקשרת עם השחקן רוברט פטינסון, לצידו כיכבה בסדרת הסרטים "דימדומים". מערכת יחסים שלהם הגיעה לקיצה לאחר שב-2012 סטוארט תועדה על ידי צלמי הפפראצי מתנשקת עם גבר אחר, הבמאי רופרט סנדרס, שביים אותה בסרט "שלגייה והצייד" והיה נשוי באותה תקופה. 4 שנים לאחר מכן סטוארט סיפרה למגזין "אל" שיש לה בת זוג: "כשיצאתי עם גבר, הסתרתי הכל, הפכתי לדמויות שכאילו לקוחות מספר קומיקס. אבל אז הכל השתנה כשהתחלתי לצאת עם בחורה. הבנתי שלהסתתר נותן את התחושה שאני מתביישת או לא בסדר עם זה. שיניתי את הגישה שלי. זה פתח לי את החיים ואני הרבה יותר מאושרת עכשיו".

 

ג'ים פרסונס: "אם יש לכם בעיה עם הומואים, אז יש לכם בעיה איתי" 

"להשתייך לקהילה באופן פתוח ולהתגאות בכך גרמו לי להרגיש נהדר. זו הקלה גדולה". ג'ים פרסונס (צילום: GettyImages)
"להשתייך לקהילה באופן פתוח ולהתגאות בכך גרמו לי להרגיש נהדר. זו הקלה גדולה". ג'ים פרסונסצילום: GettyImages
 

גם ג'ים פרסונס (47), כוכב "המפץ הגדול" ניצל את היציאה מהארון לקידום פרויקט, כשב-2012 החל לככב בברודווי בהצגה "הלב הרגיל", המדבר על התפרצות מחלת האיידס בניו יורק של שנות ה-80. פרסונס חשף אז את העובדה שהוא נמצא במערכת יחסים ארוכה עם גבר, איתו התחתן ב-2017. בשנה שעברה סיפר לאתר "ווראייטי" שבזמנו בחר להצניע את העובדה שהוא הומו אבל לאחר מכן הבין שאין לו שום סיבה להסתיר את העניין: "ברגע שיצאתי מהארון, רציתי להגיד: 'לכו לעזאזל, אם יש לכם בעיה עם הומואים, אז יש לכם בעיה איתי!'. להשתייך לקהילה באופן פתוח ולהתגאות בכך גרמו לי להרגיש נהדר, וזו עדיין ההרגשה. זו הקלה גדולה".

 

ריקי מרטין: "גאה להגיד שאני הומוסקסואל ובר מזל" 

ריקי מרטין ובעלו, חואן יוסף (צילום: gettyimages)
ריקי מרטין ובעלו, חואן יוסףצילום: gettyimages

 

לאחר הפריצה הגדולה שלו בסוף שנות ה-90, ריקי מרטין (48) נחשב לקזנובה ומושא הערצתן ותשוקתן של נשים בכל רחבי העולם, שנהרו להופעותיו ונהנו לצפות בו "משקשק את הבונבון", כפי שהוא שר באחד מלהיטיו. ב-2010 אותן מעריצות אולי הופתעו לגלות שמעולם לא היה להן סיכוי. "אני גאה להגיד שאני גבר הומוסקסואל ובר מזל. בורכתי להיות מי שאני. השנים בהן שתקתי ולמדתי על עצמי הפכו אותי לחזק יותר, והזכירו לי שקבלה צריכה להגיע מבפנים", כתב באתר האינטרנט שלו. כיום הוא נשוי לחואן יוסף, צייר שוודי-סורי, והם הורים ל-4 ילדים.

 

אלטון ג'ון: הזמר הכי נוצץ בתעשייה

"אין דבר גרוע יותר מאשר לפחד ממי שאתה". אלטון ג'ון (צילום: Gettyimages)
"אין דבר גרוע יותר מאשר לפחד ממי שאתה". אלטון ג'וןצילום: Gettyimages
"

 

הזמר הצבעוני והנוצץ אלטון ג'ון התחתן ב-2014 עם בן זוגו דיוויד פורניש, אך אלו לא היו הנישואים הראשונים שלו. ב-1984 היה נשוי לאישה במשך 4 שנים, כשכבר אז הצהיר על עצמו כביסקסואל. ב-1988 הוא סיפר ל"רולינג סטון" שהוא הומו: "היציאה מהארון נתנה לי את החופש להיות מי שאני למשך שארית חיי. אני לא צריך להסתתר יותר בפינות".

 

רוזי אודונל: היה לה קראש על טום קרוז

"אנשים מופתעים, בהלם, כאילו זו כזו הפתעה ענקית". רוזי אודונל (צילום: GettyImages)
"אנשים מופתעים, בהלם, כאילו זו כזו הפתעה ענקית". רוזי אודונלצילום: GettyImages

 

במשך שנות הקריירה הראשונות שלה הקומיקאית רוזי אודונל סירבה לדבר על מערכות היחסים שלה. בתוכנית האירוח המצליחה שלה ששודרה ב-1996-2002 היא אף חזרה וסיפרה שהיא דלוקה קשות על טום קרוז (למרות שתמיד הסבירה שלא מדובר במשיכה מינית). בשנה שבה ירדה התוכנית מהאוויר היא התארחה בתוכנית "וויל וגרייס" שם שיחקה אישה לסבית, ובמופע סטנד אפ שערכה זמן קצר לאחר מכן, עשתה את זה רשמי כשאמרה לראשונה: "אני לסבית! לא ברור לי למה אנשים עושים כל כך הרבה רעש מכל העניין. אנשים מופתעים, בהלם, כאילו זו כזו הפתעה ענקית".

 

ניל פטריק האריס: מקום ראשון בתחפושות משפחתיות

נשוי פלוס שניים. ניל פטריק האריס (צילום: Getty Images)
נשוי פלוס שניים. ניל פטריק האריסצילום: Getty Images

 

השחקן ניל פטריק האריס (47) הוא איש משפחה למופת, נשוי עם שני ילדים מהממים, שמדי שנה בחג ההאלווין שובר את הרשת עם תמונות של התחפושות המשפחתיות המושלמות שלהם. ב-2006, שנה לאחר שעלתה לאוויר סדרת הלהיט בכיכובו "איך פגשתי את אמא", הוא עדיין היה רווק צעיר כשהתראיין למגזין פיפל וסיפר: "אני שמח לעשות סדר בשמועות וגאה להגיד שאני גבר הומו שחי את חייו בצורה הכי טובה שיכולה להיות".

 

בשנה שעברה, הוא ובעלו, דיוויד בורטקה, אף הגיעו לביקור בישראל לרגל חגיגות הגאווה.

יצירתיים בהאלווין. ניל, דיוויד בורטקה והילדים בתחפושת משפחתית (צילום: אינסטגרם)
יצירתיים בהאלווין. ניל, דיוויד בורטקה והילדים בתחפושת משפחתיתצילום: אינסטגרם

 

דניאל מורשת: בעקבות החלטת הממשלה

"את חיי אני אחלוק עם גבר". דניאל מורשת (צילום: אמיר מאירי)
"את חיי אני אחלוק עם גבר". דניאל מורשתצילום: אמיר מאירי

 

בניגוד לכוכבים רבים שיצאו מהארון בזמן שקידמו פרויקט כזה או אחר, השחקן דניאל מורשת (26) עשה זאת ב-2017 כתגובה על החלטת הממשלה שלא לאפשר לזוגות חד מיניים לאמץ ילדים. מורשת הנסער כתב באינסטגרם: "בימים האחרונים משהו התערער. כשסוף סוף נפל לי האסימון שהמדינה שאני כל כך אוהב ושאמורה להיות הבית המגונן שלי, לא חושבת שאני ראוי להקים בה משפחה. אני אמנם רק בן 23 אבל מרגיש שיותר מדי זמן עמדתי בצד ושתקתי. אז כן, את חיי אני אחלוק עם גבר. כי ככה אלוקים רצה".

 

סינתיה ניקסון: מירנדה הייתה מאשרת

"פשוט אישה שמאוהבת באישה אחרת". סינתיה ניקסון (gettyimages)
"פשוט אישה שמאוהבת באישה אחרת". סינתיה ניקסוןgettyimages

 

ב"סקס והעיר הגדולה", מירנדה, דמותה של סינתיה ניקסון, חיפשה נואשות בן זוג, עד שמצאה אחד לקראת סוף הסדרה. במציאות, ניקסון (54) לא נאלצה לצאת מהארון באופן רשמי – העובדה שהיא לסבית התגלתה ב-2004, כשעברה לגור יחד עם בת זוגה, כריסטין מרינוני, איתה התחתנה 8 שנים לאחר מכן. "הייתי עם גברים כל חיי, אבל ברגע שהתאהבתי באישה, זה לא היה מוזר. אני פשוט אישה שמאוהבת באישה אחרת", סיפרה ל"האפינגטון פוסט". כיום היא ומרינוני אימהות ל-3 ילדים.

 

ג'ודי פוסטר: יצאה מהארון בתקופת האבן

"מצופה מכל סלב לחשוף את חייו הפרטיים במסיבת עיתונאים". ג'ודי פוסטר (צילום: GettyImages)
"מצופה מכל סלב לחשוף את חייו הפרטיים במסיבת עיתונאים". ג'ודי פוסטרצילום: GettyImages

 

השחקנית ג'ודי פוסטר (57) לא הסתירה את עובדת היותה לסבית, אך גם לא דיברה על העניין ברבים. רק ב-2013, כשעמדה על במת טקס "גלובוס הזהב" בו קיבלה פרס מפעל חיים, היא אמרה לראשונה: "כבר יצאתי מהארון בערך לפני אלף שנים, בתקופת האבן, כשנערה שברירית יכלה להיפתח לחבריה הקרובים, בני משפחתה, אלה שעבדו איתה ואז בהדרגה לכל מי שהכירה. אבל מתברר שעכשיו, כך נאמר לי, מצופה מכל סלב לחשוף את חייו הפרטיים במסיבת עיתונאים, בושם ותוכנית ריאליטי בפריים טיים".

  

ג'ורג' מייקל: סקנדל בשירותים שהוביל ליציאה מהארון

ניסה להשתעשע בשירותים ציבוריים - ונחשף. ג'ורג' מייקל
ניסה להשתעשע בשירותים ציבוריים - ונחשף. ג'ורג' מייקל

 

בעוד לכוכבים רבים יש את הפריווילגיה לבחור את הזמן והמקום בו ייצאו מהארון, לזמר המנוח ג'ורג' מייקל לא הייתה ברירה, לאחר שב-1998 היה מעורב בסקנדל מביך לכל הדעות – כשהתערטל בפני מי שהתגלה כשוטר סמוי בשירותים ציבוריים. מייקל נעצר ויצא מהארון בצורה רשמית מספר ימים לאחר מכן. הכוכב ניצל את השערורייה לטובתו, כשהוציא את השיר Outside שדיבר על הפרשה, ובקליפ שלו הוצגו גברים במדי שוטרים שהתמזמזו אחד עם השני.

 

סגורסגור

שליחה לחבר

שלח
הסרטון נשלח לחברך

סגורסגור

הטמעת הסרטון באתר שלך

 קוד להטמעה:

 

אדם: המעריצות מהאייטיז לא היו מנחשות

הפתיע את הקהל בזמן הופעה. אדם (צילום: קובי ריכטר)
הפתיע את הקהל בזמן הופעה. אדםצילום: קובי ריכטר

 

כמו שג'ורג' מייקל היה אליל הבנות בשנות ה-80, כך היה בישראל הזמר אדם, כשרמת הההערצה אליו באותן שנים גבלה בהיסטריה שמעטים הכוכבים המקומיים שידעו כמותה. ב-1982 הכוכב התחתן עם מיכל בת שבע (לימים אשתו של הזמר והשחקן שולי רנד), אך הנישואים לא האריכו ימים והחזיקו 9 חודשים בלבד. ב-2007 הוא הצהיר לראשונה בפומבי שהוא הומו, בזמן הופעה.

  

צילום: ברק ברינקר

צילום: ברק ברינקר

סגורסגור

שליחה לחבר

שלח
הסרטון נשלח לחברך

סגורסגור

הטמעת הסרטון באתר שלך

 קוד להטמעה:

 

 

צילום: עמית הובר

צילום: עמית הובר

סגורסגור

שליחה לחבר

שלח
הסרטון נשלח לחברך

סגורסגור

הטמעת הסרטון באתר שלך

 קוד להטמעה:

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018