ריחו"ל

קניה ווסט מתנצל בפני קים: "לא הגנתי עליה כמו שהגנה עליי"

לאחר שתקף אותה בטוויטר והאשים אותה בניסיון לאשפז אותו בכפייה, קניה ווסט מתנצל בפני קים קרדשיאן: "אני יודע שפגעתי בך, תודה על כך שאת תמיד לצידי". לפי הדיווחים, השניים לא נפגשו מאז התקרית

שלב ההתנצלות. קים קרדשיאן וקניה ווסט (צילום: אינסטגרם)
שלב ההתנצלות. קים קרדשיאן וקניה ווסטצילום: אינסטגרם

 

שבוע סוער עבר על קניה ווסט, שהתחיל בעצרת בחירות תמוהה בה חלק סיפורים אישיים מטרידים והמשיך בשרשרת ארוכה של ציוצים, בהם (בין היתר) תקף את אשתו קים קרדשיאן והודיע שהיא רוצה לאשפז אותו בכפייה – מה שגרם לה להגיב ולהסביר שהוא סובל מהפרעה דו קוטבית. כעת – הוא מצייץ שוב, אך הפעם כדי להתנצל בפניה.

 

אמש (שבת) כתב הכוכב בטוויטר: "אני רוצה להתנצל בפני אשתי קים על כך שחשפתי בפומבי עניין פרטי. לא הגנתי עליה כמו שהיא הגנה עליי. לקים, אני רוצה להגיד שאני יודע שפגעתי בך. בבקשה סלחי לי. תודה על כך שאת תמיד לצידי".

 

 


ווסט סירב להיפגש עם אשתו (צילום: Gettyimages)
ווסט סירב להיפגש עם אשתוצילום: Gettyimages

 

השמועות מספרות שווסט מסרב להיפגש עם קרדשיאן, ולא ברור אם יצר איתה קשר באופן אישי. בימים אלו הוא שוהה בחוותו שבוויומינג.

 

שעות ספורות לאחר ההתנצלות, ווסט ביקר בבית חולים מקומי לאחר שעבר התקף חרדה. מכיוון שהמקום היה עמוס באנשים, הוא עזב לאחר 10 דקות והזמין אמבולנס לביתו. מקורבים אליו מספרים שהוא טופל על ידי פרמדיקים ונקבע שאינו בסכנה. האתר TMZ מדווח שלאחר שהאמבולנס עזב, ווסט הזמין לתוך לביתו ארבעה צלמי פפראצי, שם הם נאלצו להמתין לו שעתיים עד שיצא אליהם. TMZ מספר שווסט שוחח איתם במשך כמה דקות, ביקש מהם להיות זה ששולט בסיפור - ולאחר מכן נפרד מהם לשלום. לא ברור מה עוד נעשה במפגש הקצר.

 

קרדשיאן אמנם לא נצפתה באיזור, אך יום לפני כן ביקרו בחוותו של הכוכב חברו הטוב ג'סטין ביבר ואשתו היילי. השניים התקבלו על ידי ווסט בחיבוק גדול והשלושה ישבו לשוחח. מקורבים לביבר סיפרו: "הוא דאג לשלומו של קניה, הבין שהם נמצאים באותו איזור ונסע לבקר אותו. הם חברים קרובים ודיברו על מוזיקה ועל החיים". בני הזוג ביבר נמצאים כעת בעיצומו של טיול גדול ברחבי המדינה.

 


כאמור, ווסט עשה הרבה רעש וכותרות במהלך השבוע האחרון. במהלך עצרת בחירות לנשיאות ארה"ב שערך בניו אורלינס סיפר בבכי שאביו רצה שאימו תעשה הפלה כשהייתה איתו בהיריון ואף סיפר שגם הוא עצמו ביקש מקים קרדשיאן להפסיק את הריונה הראשון. "רציתי להרוג את הבת שלי!" קרא בבכי בפני הקהל ההמום.

 

לאחר העצרת פנה ווסט אל הטוויטר שלו ופצח בשלל ציוצים בהם סיפר שניסה להתגרש מקרדשיאן, האשים אותה שרצתה לבגוד בו וכינה את אמה, קריס ג'נר, "קריס ג'ונג און" (על שמו של מנהיג צפון קוריאה, קים ג'ונג און). עוד סיפר שקים ואמה רצו לכלוא אותו ולאשפז אותו בכפייה.


קניה ווסט פורץ בבכי במהלך עצרת הבחירות שלו (צילום: רויטרס)
קניה ווסט פורץ בבכי במהלך עצרת הבחירות שלוצילום: רויטרס

 

מספר ימים לאחר מכן קרדשיאן הגיבה בסטוריז על מעשיו של בעלה, הזכירה שהוא מתמודד עם הפרעה דו קוטבית ורמזה שאינו מעוניין ללכת לטיפול: "אלא אם מדובר בקטין, המשפחה חסרת אונים. אותו אדם צריך לרצות בעצמו לקבל עזרה".

 

בנוסף, קרדשיאן ביקשה מהציבור שלא לשפוט או להעביר ביקורת על מעשיו של ווסט: "מעשיו עלולים לגרום לפעמים לדעות קיצוניות ולרגשות חזקים. הוא איש גאון אבל מסובך, שבנוסף ללחצים שמופעלים עליו כאמן וכגבר שחור, חווה גם את האובדן הכואב של אמו, ונאלץ להתמודד עם הרגשת בידוד מוקצנת שנגרמת בגלל המחלה שלו. אלו שמכירים את קניה יודעים שדבריו לא תמיד הולכים יד ביד עם מעשיו". יחד עם זאת, מגזין US Weekly דיווח לאחרונה כי קרדשיאן נפגשה עם עורך דין לענייני גירושים על מנת לשקול את המשך צעדיה.

רמזה שווסט לא מעוניין לקבל עזרה (צילום: Gettyimages)
רמזה שווסט לא מעוניין לקבל עזרהצילום: Gettyimages

קניה ווסט (צילום: Gettyimages)
קניה ווסטצילום: Gettyimages

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018