ריחו"ל

תפסנו אותך: ג'סטין ת'רו אוסף גללים

השחקן הלוהט נתפס בעדשת הפפראצי כשהוא מטייל עם כלבו, לבוש בחולצה של שאקירה ומצויד במסכה וכפפות - כדי להרים את הגללים שהשאיר הכלב ברחוב

סיפורו של איש לוהט. ג'סטין ת'רו (צילום: Mega)
סיפורו של איש לוהט. ג'סטין ת'רוצילום: Mega

 

עדיין לא השלמנו עם הבגידה לכאורה של ג'סטין ת'רו (49) באשתו לשעבר, אהובתנו הנצחית ג'ניפר אניסטון (51), ואנחנו לא באמת יכולים להסתכל עליו בלי לקמט את המצח בכעס, ובכל זאת - בכל פעם שאנחנו נתקלים בפפראצי של השחקן עם הכלב קומא, הלב שלנו נמס.

 

ת'רו נתפס בעדשת המצלמה כשהוא מטייל עם הפיטבול האהוב שלו ברחובות ניו יורק. השחקן, לבוש בג'ינס צמוד למדי, טי-שרט עם הדפס של הזמרת שאקירה, כובע ומסכה (כמובן), מוכיח פעם נוספת שגם כוכבים הם אנשים, ועצר את הטיול כדי להרים את הצרכים של הכלב שלו - כפי שצריך. החוקים חלים על כולם, אתם יודעים.

קומא נראה נבוך בשבילו (צילום: Mega)
קומא נראה נבוך בשבילוצילום: Mega

 

ואם כבר בג'סטין ת'רו עסקינן, נזכיר כי בפברואר 2018 האדמה רעדה כשהשחקן ואשתו לשעבר, כוכבת "חברים", הודיעו כי הם נפרדים אחרי אחרי תשע שנים יחד, מתוכן שנתיים כזוג נשוי. "מתוך רצון לצמצם שמועות, החלטנו להודיע באופן רשמי כי נפרדנו. ההחלטה הייתה הדדית והתקבלה באהבה בסוף שנת 2017. אנחנו עדיין החברים הכי טובים והחלטנו להיפרד וללכת בדרכים שונות, אבל אנחנו מתכוונים להמשיך ולשמר את החברות שלנו". ימים ספורים לאחר הדיווח על הפרידה החלו לצוץ שמועות מעבר לים כי הסיבה האמיתית היא שת'רו לא היה גבר נאמן במיוחד ובגד באניסטון בכל הזדמנות.

 

חודשיים לאחר הפרידה ת'רו נתפס בעדשת הפפראצי כשהוא מבלה לצידה של אלמונית בבית קפה בניו יורק. מאז נצפה בחברתן של נשים נוספות ושמועות בדבר רומנים חדשים של השחקן ההוליוודי עם כמה שמות מוכרים, למשל השחקנית קייטי הולמס. השניים נצפו בחודש אוקטובר האחרון במסעדה בניו יורק וחודש לאחר מכן החלו לצוץ דיווחים כי הקשר החדש עלה שלב והולמס הכירה בין ת'רו לבתה, סורי. במקרה הזה, עוד לא הספקנו לקבל תיעוד של הקשר החדש ות'רו כבר נתפס על חם עם שחקנית בשם לורן נרוול. השניים טיילו יחד ברחובות ניו יורק וכמובן שעשו עצירה באחת במסעדות המקומיות.

 

השוס הגדול הגיע דווקא בחודש נובמבר, כשאנסיטון הזמינה את ת'רו לביתה לחגוג יחד עם כל החברים הטובים שלה את חג ההודיה. לשמחתנו השחקן לא שכח להציף את האינסטגרם בשלל סטוריז מארוחת החג, ואנחנו גילינו שלפעמים, כשבני הזוג מבטיחים ש"הם יישארו חברים טובים", זה אכן המצב.

"יאללה, הביתה" (צילום: Mega)
"יאללה, הביתה"צילום: Mega

 

מזכרת מהחג! (צילום: אינסטגרם)
מזכרת מהחג!צילום: אינסטגרם

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018