ריחו"ל

סודות מחדר המיטות: הפעם הראשונה של כוכבי הוליווד

כוכבת להקת "פיפת' הרמוני" סיפרה לאחרונה שבגיל 27 היא עדיין בתולה וממתינה לחתונה - וידוי מפתיע שלא שומעים כל יום, בטח לא מכוכבי הוליווד. אז מי מי הכוכב שעשה את זה כבר בגיל 12, מה הדבר המוזר שעשתה אנג'לינה ג'ולי ומה חשף ג'ורג' קלוני שאולי היה עדיף שלא יספר? סודות מחדר המיטות, אבל לא רק משם

וידויים מחדר המיטות. הסלבס מספרים על הפעם הראשונה שלהם (צילום: Gettyimages ואינסטגרם)
וידויים מחדר המיטות. הסלבס מספרים על הפעם הראשונה שלהםצילום: Gettyimages ואינסטגרם

 

כוכבים שמוציאים ספרי אוטוביוגרפיה הם כבר דבר שבשגרה, כשכל אחד מהם מנסה לחפש כמה שיותר עמוק בארון הפרטי שלו על מנת להוציא את כל הפרטים העסיסיים החוצה. לכן מפתיע שמי שהצליחה לספר משהו חדש ופחות שגרתי היא דווקא אלי ברוק, כוכבת להקת הבנות "פיפת' הרמוני".

 

ברוק, רק בת 27 וכבר מצאה לנכון להוציא ביוגרפיה משלה, חשפה בספרה שהיא עדיין בתולה וממתינה לליל החתונה: "דרש אומץ לספר על זה. משמח אותי ששיתפתי בכך את המעריצים והקוראים, להסביר להם על ההחלטה שעשיתי ולתת להם לקבל אותה באיזו דרך שיבחרו", סיפרה בריאיון לקראת צאת הספר.

 

מחכה בסבלנות ליום הגדול. אלי ברוק (צילום: אינסטגרם)
מחכה בסבלנות ליום הגדול. אלי ברוקצילום: אינסטגרם

 

סיפורה של ברוק נדיר בנוף ההוליוודי – לא כל יום אנחנו שומעים על כוכב או כוכבת שמספרים בגאווה שהם עדיין חסרי ניסיון. לכבוד וידויה של ברוק, בדקנו מה סיפרו ושיתפו כוכבי הוליווד על הפעמים הראשונות שלהם.

 

ג'וני דפ: בגיל בר מצווה

ג'וני דפ סיפר למגזין "רולינג סטון" על תקופת ילדותו הפרועה, בה חווה דברים שגם מבוגרים ממנו בהרבה לא ממש עושים, ושיתף שעשה סקס לראשונה בגיל צעיר: "זה היה בסביבות גיל 13, עשיתי כל סוג סם אפשרי עוד לפני גיל 14, גנבתי בירות, פרצתי לכיתות רק כדי לראות מה יש מעבר לדלת. בסופו של דבר הבנתי באיזה כיוון אני הולך והפסקתי". לא שהיום הוא חי חיים רגועים ונטולי דרמות, כן?

 

בן 14 רב ניסיון. ג'וני דפ (צילום: GettyImages)
בן 14 רב ניסיון. ג'וני דפצילום: GettyImages

 

קלואי קרדשיאן: פחדה להגיד לא

קלואי קרדשיאן לא זוכרת את הפעם הראשונה שלה בחיבה. היא הייתה רק בת 14 ובן זוגה היה מבוגר ממנה בארבע שנים: "עכשיו כשאני נזכרת בכך, אני חושבת שזה היה מגעיל, אבל אז הרגשתי שאני מאוד מגניבה. הוא לחץ עליי, ובקושי הכרתי את הגוף שלי. פחדתי שאם לא אתן לו, אפסיק להיות מקובלת או שהוא לא ידבר איתי יותר". קרדשיאן סיפרה שאחרי שהוריה גילו על כך, אביה איים להתלונן על הבחור למשטרה ואסר עליה להיפגש איתו. למרות האיסור, היא המשיכה לראות אותו בסתר, אך אחרי חודשיים הבינה שהיא צריכה להפסיק. "הפעם הבאה שעשיתי סקס הייתה רק שלוש שנים לאחר מכן, כי הרגשתי שאני עדיין לא מוכנה", הוסיפה.

 

קים קרדשיאן: קריס תמכה בה

כמו אחותה, גם קים קרדשיאן עשתה זאת לראשונה כשהייתה בת 14, אבל החוויה שלה הייתה הרבה יותר נעימה - בניגוד לקלואי היא הרגישה מוכנה ואפילו שיתפה בכך את אמה קריס, שתמכה בה: "אמרתי לה: 'אני חושבת שאני מוכנה, או רוצה', והיא אמרה: 'בסדר, אז מה שנעשה זה שתתחילי לקחת גלולות נגד הריון'. היא הייתה מאוד פתוחה וכנה איתי".

 

אותו גיל, חוויה שונה. קים וקלואי קרדשיאן (צילום: Gettyimages)
אותו גיל, חוויה שונה. קים וקלואי קרדשיאןצילום: Gettyimages

 

אנג'לינה ג'ולי: "איפה אתם מחזיקים את הסכינים?"

הרבה לפני שהפכה לאמא מסורה ופעילה הומינטרית, אנג'לינה ג'ולי הייתה ידועה בתור הילדה הרעה והפרועה של הוליווד, תדמית שהיא טיפחה ברצון ובגאווה. הכוכבת סיפרה לא פעם על חיבתה לדם, והיא ובעלה לשעבר, בילי בוב תורנטון, אפילו ענדו תליונים עם בקבוקוני דם אחד של השנייה. מסתבר שהחיבה לנוזל החמים והאדום הזה הייתה טבועה בה מגיל צעיר. ג'ולי הייתה בת 14 כשאיבדה את בתוליה, וכבר בפעם הראשונה שלה לקחה את הסיטואציה צעד אחד קדימה כי הרגישה שדרוש לה משהו מעבר: "הסקס והרגשות לא הספיקו. לא הייתי ילדה קטנה יותר. רציתי להרגיש קרובה יותר לחבר שלי, לקחתי סכין וחתכתי אותו. הוא חתך אותי בחזרה. חלקנו משהו והיינו מכוסים בדם. הלב שלי דהר".

 

דם בכל מקום. אנג'לינה ג'ולי (קרדיט- GettyImages)
דם בכל מקום. אנג'לינה ג'וליקרדיט- GettyImages

 

אנסל אלגורט: חשיבותה של תאורה נכונה

גיל 14 מתברר כגיל פופלארי לאיבוד בתולים על ידי כוכבי הוליווד עתידיים (או לפחות לפי מה שהם אומרים), שכן גם השחקן אנסל אלגורט מספר שעשה זאת לראשונה בגיל הזה: "לא היה לי שמץ של מושג מה אני עושה, וגם לא לבחורה", סיפר. "אפילו לא דאגתי לתאורה מתאימה. עשינו את זה באור פלורסנט בוהק, מעל המצעים". כשנשאל אם לאחר מכן המתין זמן רב עד הפעם השנייה הוא מיהר לענות: "לא, לא. ממש לא. הדבר היחיד שגרם לי להרגיש טוב יותר היה לעשות את זה שוב".

 

למד תוך כדי פעולה. אנסל אלגורט (צילום: רויטרס)
למד תוך כדי פעולה. אנסל אלגורטצילום: רויטרס
 

  

אשטון קוצ'ר: שתי שניות וסיימנו

גם לאשטון קוצ'ר חווית הפעם הראשונה לא זכורה כחיובית במיוחד. היא התרחשה כשהיה בן 15, ובמקרה שלו, אפילו לא הייתה מעורבת מיטה: "זה היה ביער, עם נערה שבדיוק פגשתי. כל העסק נמשך שתי שניות, זה היה ממש מוזר. שנתיים אחר כך שכבתי איתה שוב כדי להוכיח לה שהפעם הקודמת הייתה פספוס ושהשתפרתי".

 

דרש הזדמנות נוספת. אשטון קוצ'ר ואשתו, מילה קוניס (צילום: GettyImages)
דרש הזדמנות נוספת. אשטון קוצ'ר ואשתו, מילה קוניסצילום: GettyImages

 

מת'יו פוקס: זאטוטים שמתנהגים כמו מבוגרים

ואם חשבתם שגיל 14 או 15 זה צעיר, כוכב "שולחן לחמישה" ו"אבודים" מוריד את הרף עוד יותר: "הייתי בן 12", הוא מספר. "היא הייתה מבוגרת ממני בשנתיים, וזו לא הייתה הפעם הראשונה שלה".

 

הפרטנרית הייתה בת 14 - עם ניסיון. מתיו פוקס  (צילום: GettyImages)
הפרטנרית הייתה בת 14 - עם ניסיון. מתיו פוקס צילום: GettyImages

 

קיט הרינגטון: חגג במסיבה בצורה קצת אחרת

קיט הרינגטון סיפר שהפעם הראשונה שלו הייתה כנער צעיר, במסיבה: "כנראה שהייתי צעיר מדי" סיפר, אך סירב לחשוף את הגיל המדויק בו זה קרה. המראיינת ניחשה שהיה בן 13 והאב לעתיד ענה: "לא, אבל את קרובה".

 

שומר על עמימות. קיט הרינגטון (צילום: Gettyimages)
שומר על עמימות. קיט הרינגטוןצילום: Gettyimages

 

ג'ורג' קלוני: חוויה מרגשת על חבל טיפוס

ג'ורג' קלוני חיכה מעט יותר זמן מהסלבס שלפניו ברשימה: הוא היה בן 16 כשאיבד את בתוליו, אבל גם הוא הרגיש שזה היה מוקדם מדי: "הייתי צעיר, מאוד צעיר. יותר מדי צעיר", סיפר. קלוני לא סיים שם, וחשף מידע שייתכן והוא על גבול ה-TMI, ואולי אף חוצה את הגבול לחלוטין - על האורגזמה הראשונה שלו: "אני מאמין שזה היה כשטיפסתי על חבל, כשהייתי בן 6 או 7. כלומר, שום דבר לא יצא, אבל כל שאר האלמנטים היו שם. אני זוכר שהגעתי לראש החבל, נתליתי עליו ואמרתי לעצמי: 'אלוהים, איזו הרגשה נהדרת'".

 

יצר אינטימיות עם החבל. ג'ורג' קלוני (צילום: Getty Images)
יצר אינטימיות עם החבל. ג'ורג' קלוניצילום: Getty Images

 

קורטני קוקס: חיכתה לרגע המתאים

כוכבת "חברים" לא הרגישה צורך למהר, והמתינה עד שהגיע הרגע הנכון: "אני כנראה לא צריכה לספר את זה, אבל אספר בכל זאת. הייתי בתולה עד גיל 21. אני חושבת שאני יכולה להיות גאה בכך", סיפרה בשנה שעברה בתוכנית של ג'יימס קורדן.

 

חיכתה וגאה בכך. קורטני קוקס (צילום: Gettyimages)
חיכתה וגאה בכך. קורטני קוקסצילום: Gettyimages

 

טינה פיי: משחקי שולחן במקום סקס

גם טינה פיי לקחה את העניין לאט, לאט מאוד – היא איבדה את בתוליה בגיל 24, למי שהפך לבעלה, ג'ף ריצ'מונד: "פשוט לא יכלתי לוותר על זה. אני זוכרת שבתיכון הבאתי אליי אנשים – עד כדי כך הייתי מגניבה – לשחק משחקי שולחן. ככה הצלחתי להישאר בתולה עד שהייתי עמוק בתוך שנות העשרים שלי, על ידי כך שהבאתי נערים הומואים לשחק איתי משחקים".

 

החליפה את המשחקים בסקס איתו. טינה פיי ובעלה, ג'ף ריצ'מונד (צילום: Ap)
החליפה את המשחקים בסקס איתו. טינה פיי ובעלה, ג'ף ריצ'מונדצילום: Ap

 

מיילי סיירוס: זוגיות שהתחילה בשקר

מיילי סיירוס נמצאת גם היא במועדון בני ה-16, והיא זכתה לכך שהפעם הראשונה שלה לא תהיה רק עם בן זוג אוהב, אלא כזה שהפך להיות בהמשך גם בעלה (כן, ואז הגרוש שלה), ושבמקרה הוא גם אחד הכוכבים הלוהטים בהוליווד העונה לשם ליאם המסוורת'. "לא הלכתי עד הסוף עם בחור עד שהייתי בת 16, אבל בסופו של דבר התחתנתי איתו". למרות שזו הייתה הפעם הראשונה שלה, היא מודה ששיקרה להמסוורת' וסיפרה לו שהיא כבר בעלת ניסיון, אבל השקר הסתבך: "הוא שאל אותי עם מי עשיתי את זה, ולא הצלחתי לחשוב על אף אחד, אז אמרתי שם של מישהו שהכרתי אבל לא באמת שכבתי איתו. שנים אחר כך, ידידה של ליאם התחתנה איתו, ונאלצתי להתוודות. בגיל 24 נאלצתי לספר ששיקרתי כשהייתי בת 16. זה היה שקר שהחזיק מעמד כמעט 10 שנים".

 

שיקרה לו על ההתחלה. מיילי סיירוס וליאם המסוורת' (צילום: Gettyimages)
שיקרה לו על ההתחלה. מיילי סיירוס וליאם המסוורת'צילום: Gettyimages

 

דניאל רדקליף: עדיפות למבוגרות יותר

הכוכב שגילם את הארי פוטר עשה את זה גם לראשונה בגיל 16, עם מישהי שממש לא הייתה ג'יני וויזלי. זו הייתה אשה מבוגרת יותר, בת 23, והכוכב התעקש שלמרות שלדעתו הפרש הגילאים לא היה בעייתי, הוא גם הבין שזה כנראה "זיעזע לא מעט אנשים". הוא אף סיפר שהוא לרוב אכן מעדיף נשים מבוגרות ממנו.

 

מעדיף כנראה את פרופסור מקגונגל. דניאל רדקליף (צילום: Gettyimages)
מעדיף כנראה את פרופסור מקגונגל. דניאל רדקליףצילום: Gettyimages

 

קייטי פרי: הכי קלישאה

גם קייטי פרי הייתה בת 16, והלכה על הקלישאה הידועה של איבוד בתולים ברכב: "זה היה במושב הקדמי של וולוו סדאן, תוך כדי האזנה לג'ף בקלי".

 

מי צריך מיטה נוחה כשיש רכב? קייטי פרי (צילום: Getty Images)
מי צריך מיטה נוחה כשיש רכב? קייטי פריצילום: Getty Images

 

ג'סיקה סימפסון: ציפתה לפתיחת שערי גן עדן

מישהי שיכולה להזדהות עם החלטתה של ברוק היא הזמרת ג'סיקה סימפסון, שחיכתה גם היא עד ליל החתונה שלה לזמר ניק לאשיי. זה קרה ב-2002, סימפסון הייתה אז בת 22 והיא ולאשיי התחתנו לאחר שלוש שנות זוגיות. באוטוביוגרפיה שלה "ספר פתוח", שיצא לפני מספר חודשים, הכוכבת מספרת על הפעם בה הודיעה ללאשיי שהוא ייאלץ להמתין איתה עד שיתחתנו: "הוא שתק, הפנים את הבשורה. ואז אמר: 'אני מכבד את זה. תודה שאמרת לי'".

 

סימפסון מספרת שלאשיי חיכה בסבלנות ונתן לה להכתיב את הקצב: "זה תמיד היה תלוי בי. הוא היה הבחור הראשון שנגע לי בחזה, וזה היה כזה עניין גדול עבורי עד שהכרחתי את אמא שלי לקחת אותי לקנות חזייה עבור המאורע. הלכנו ל'ויקטוריה'ס סיקרט' ובילינו שם שעה עד שבחרתי באחת סגולה". לא תמיד ההמתנה הייתה קלה, עבור שני הצדדים: "הוא חיבק אותי פעם אחת, והייתי בטוחה שהוא הולך לעלות בלהבות. נאלצתי לדחוף אותו, לא בגלל שלא סמכתי עליו אלא בגלל שהרגשתי שאני עומדת להיכנע".

 

ואיך הייתה הפעם הראשונה? לא נהדרת: "ציפיתי שהפעם הראשונה בה אעשה סקס עם בעלי תהיה כמו פתיחת שערי גן עדן. מה שלא ידעתי, זה שהפעם הראשונה של כולם היא מביכה. זה חלק מהעניין וזה בסדר. אבל בזמנו, היה לי קשה להבין את זה".

 

ההמתנה לא הייתה קלה. ג'סיקה סימפסון וניק לאשיי (צילום: Gettyimages)
ההמתנה לא הייתה קלה. ג'סיקה סימפסון וניק לאשייצילום: Gettyimages

 

ג'ו ג'ונאס: הוריד את טבעת ההתנזרות

גם האחים ג'ונאס הצהירו בצעירותם שיחכו עד שיתחתנו כדי לאבד את בתוליהם, ואפילו ענדו טבעות התנזרות – אבל ההחלטה לא ממש החזיקה מעמד. ג'ו ג'ונאס הפר את הנדר כשהיה בן 20, עשור שלם לפני שהתחתן עם סופי טרנר : "עשיתי דברים אחרים לפני כן, אבל הפכתי לפעיל מינית בגיל 20. אני שמח שחיכיתי לבחורה הנכונה". הוא גם הסביר שאת טבעות ההתנזרות חילקו להם בכנסייה אליה הלכו בתור ילדים, כחלק מתוכנית אשר קראה לחבריה הצעירים להמתין לנישואים. כשהתבגרו, האחים כבר לא ראו לנכון להמשיך לחכות, למרות שכשהתפרסמו בתור להקה עניין הטבעות וההתנזרות עשו הרבה כותרות וגרמו להם ללא מעט מבוכה.

 

תכננו לחכות, אבל להורמונים היו תוכניות אחרות. האחים ג'ונאס (צילום: Gettyimages)
תכננו לחכות, אבל להורמונים היו תוכניות אחרות. האחים ג'ונאסצילום: Gettyimages

 

מקולי קלקין: חם ודביק

הילד הנצחי מ"שכחו אותי בבית" הוא כבר בהחלט לא ילד, וסיפר על הפעם הראשונה שלו שהתרחשה כשהיה בן 15: "זה לא היה מוזר או מגעיל. תכננו את זה מראש. זה היה חם ודביק. שאלתי את עצמי 'זה מוזר, אני עושה את זה נכון?'".

 

כבר לא הילד מהסרט ההוא. מקולי קאלקין (צילום: רויטרס)
כבר לא הילד מהסרט ההוא. מקולי קאלקיןצילום: רויטרס

 

סלין דיון: ערב של זכיות

לסלין דיון בת ה-20 היה ערב מאוד מוצלח למדי ב-30 לאפריל 1988. היא זכתה באירוויזיון באותו יום וגם עשתה סקס לראשונה, עם מנהלה האישי ובעלה לעתיד, רנה אנג'ליל, אשר היה מבוגר ממנה ב-26 שנים: "הוא חזר איתי לחדר, ישבתי בראש המיטה, מכוסה בשמיכה. כל כך שמחתי להיות לבד עם הגבר שאהבתי. תכננתי את זה לפרטי פרטים".

 

חגגה את הזכייה כמו שצריך. סלין דיון ובעלה המנוח, רנה אנג'ליל  (צילום: GettyImages)
חגגה את הזכייה כמו שצריך. סלין דיון ובעלה המנוח, רנה אנג'ליל צילום: GettyImages

 

כריס אוונס: רץ לספר לאמא

רוב האנשים יעידו שהם לא מרגישים בנח לשתף את הוריהם בחיי המין שלהם. כריס אוונס לעומת זאת, לא רץ אחרי הפעם הראשונה שלו לספר לחבר'ה, הוא רץ ישר לאמא שלו: "זה היה ב-1999, אחת השנים הטובות בחיי... מיהרתי הביתה ואמרתי לאמא שלי: 'עשיתי את זה! אין לי מושג מה עשיתי, אבל אני חושב שעשיתי את זה!". טוב, בהתחשב בתמונה האינטימית שלו שפרסם בטעות בסטורי, ברור שהוא לא אחד ששומר דברים לעצמו.

 

1999 הייתה שנה טובה עבורו. כריס אוונס (צילום: gettyImages)
1999 הייתה שנה טובה עבורו. כריס אוונסצילום: gettyImages

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018