ריחו"ל

מקורבים לקניה ווסט: "קשה לו מאוד, קים היא אשת חלומותיו"

הראפר מתקשה להתמודד עם הפרידה מקים קרדשיאן, כך מספרים מקורביו שטוענים שהוא מרוחק ולא יוצר איתם קשר. "הידיעה שהיא לא תהיה יותר אשתו לא פשוטה עבורו", סיפרו. בנוסף, מקורביה של קרדשיאן מספרים שהיא תבקש משמורת משותפת על ילדיהם

קשה לו, היא רחוקה ממנו. קים קרדשיאן וקניה ווסט (צילום: אינסטגרם)
קשה לו, היא רחוקה ממנו. קים קרדשיאן וקניה ווסטצילום: אינסטגרם

 

הרשת געשה בסוף השבוע, לאחר שהגיעה ההודעה הרשמית על כך שאחד מהפאוור קאפלז הבולטים של הביצה ההוליוודית, קים קרדשיאן וקניה ווסט, עומד להתגרש. לפי הדיווחים הייתה זו קרדשיאן שהגישה את בקשת הגירושים וכעת מספרים מקורבים לזמר כי "קשה לו מאוד" להתמודד עם המצב.

 

לפי הדיווחים, הכוכב בן ה-43 עדיין מעכל את המתרחש, הוא מרוחק ולא מגיב לניסיונות של מקורביו ליצור עימו קשר. "במהלך השבועות האחרונים קניה ניסה לשקוע בעבודה, אבל בגלל הפרידה היה לו מאוד קשה להתרכז", מסביר מקורב לווסט, שידע גם לספר שהוא אמנם ידע שהפרידה היא עניין של זמן, אך כשהיא התרחשה לבסוף בכל זאת היה לו קשה לקבל את המצב. "קים תמיד הייתה אשת חלומותיו, עוד לפני שהם הפכו לזוג, כך שהידיעה שהיא לא תהיה יותר אשתו לא פשוטה עבורו".


"קים תמיד הייתה אשת חלומותיו" (AP)
"קים תמיד הייתה אשת חלומותיו"AP

 

אחד ממקורביהם של בני הזוג טוען שהליך הגירושים צפוי לעבור בשלום ובשלווה יחסית, במיוחד מכיוון שהשניים חתומים על הסכמי טרום נישואים. בנוסף, לא צפויות בעיות מיוחדות בכל הקשור להסכם החזקה על ארבעת ילדיהם של השניים, וכי קרדשיאן מעוניינת שתהיה לה ולווסט משמורת משותפת. מקורב למשפחה סיפר לאתר TMZ כי בכל הנוגע לילדים, קרדשיאן סומכת על ווסט לחלוטין וכי הוא אבא נפלא. עם זאת ציין המקורב כי בכל מקרה ווסט כמעט ולא נמצא איתם לבד מכיוון שתמיד יש בסביבה מטפלות ובני משפחה אחרים.

 

כאמור, קרדשיאן הייתה זו שהגישה את בקשת הגירושים מווסט, לאחר שש שנות נישואים. השמועות על בעיות ביחסים ועל פרידה בלתי נמנעת צצו להן כבר לפני כמה שנים אך התגברו בחודשים האחרונים – בעיקר לאחר עצרת הבחירות שערך ווסט לפני כחצי שנה, בה אמר דברים מטרידים על משפחתו – ביניהם שהוא רצה שקים תעשה הפלה בזמן שהייתה בהריון עם בתם הבכורה נורת' וכי ניסה להתגרש ממנה במשך שנים. לאחר העצרת פצח הכוכב בשרשרת ציוצים מטרידה לא פחות, בהם תקף את קרדשיאן ואת אמה קריס ג'נר. זמן קצר לאחר מכן קרדשיאן הגיבה על מעשיו של בעלה, סיפרה שהוא סובל מהפרעה דו קוטבית וגם הסבירה שהוא לא מעוניין לקבל עזרה רפואית ומקצועית.


סומכת עליו עם הילדים. ווסט, קרדשיאן וארבעת ילדיהם (צילום: אינסטגרם)
סומכת עליו עם הילדים. ווסט, קרדשיאן וארבעת ילדיהםצילום: אינסטגרם

 

לפי הדיווחים, הפרידה של בני הזוג התרחשה זמן קצר לאחר מכן, וכי ווסט עזב את הבית באופן סופי עוד לפני חג המולד. צלמי הפפראצי אף תיעדו שיחה קשה שערכו בני הזוג ברכבו של ווסט, בו נראתה קרדשיאן כשהיא בדמעות. מקורב לשניהם ידע לספר על מריבה גדולה ורצינית שהתרחשה ביניהם, במהלכה ווסט התפרץ על קרדשיאן ואחריה היה לה ברור שאין באפשרותה לתקן את הבעיות הזוגיות שלהם.

 

אתר People מספר כי קרדשיאן לא לקחה את ההחלטה להתגרש בקלות, וניסתה לדחות אותה עד כמה שיכלה: "היא מאוד חששה לעשות זאת ועשתה ככל שביכולתה כדי להימנע מהצעד הזה", סיפר מקורב לכוכבת והוסיף: "שלומה טוב, היא עצובה אבל מוכנה לעבור הלאה. הם פשוט כבר לא רואים עין בעין והיא שלמה עם ההחלטה".

"מוכנה לעבור הלאה ושלמה עם ההחלטה" (צילום: gettyimages)
"מוכנה לעבור הלאה ושלמה עם ההחלטה"צילום: gettyimages

 

ווסט וקרדשיאן החלו לצאת יחד ב-2012 ונישאו כשנתיים לאחר מכן. יש להם כאמור ארבעה ילדים: נורת' (7), סיינט (5), שיקגו (3) וסאלם (שנה וחצי). בתחילת דרכם המשותפת כזוג, ווסט התבדח בריאיון שהשתוקק לצאת עם קים, ומכיוון שידע שרוב בני זוגה הקודמים היו ספורטאים שקל להפוך לספורטאי בעצמו. עוד הוא סיפר: "אהבתי אותה מהרגע הראשון בו ראיתי אותה. כשהפכנו לזוג, זה היה כאילו אנחנו סוג של רומיאו ויוליה". ובכן, אן צורך להזכיר איך הסיפור ההוא נגמר.


רומיאו ויוליה מודרניים (צילום: Gettyimages)
רומיאו ויוליה מודרנייםצילום: Gettyimages

נשיקה אחרונה, וזהו (getty images)
נשיקה אחרונה, וזהוgetty images

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018