לראשונה מאז הריאיון: הארי שוחח עם וויליאם וצ'רלס

מנחת הטלוויזיה גייל קינג חשפה כי הנסיך שוחח עם אביו ואחיו, אך זה לא הוביל לשום מקום. "כל מה שהם רוצים זה שמהמלוכה יתערבו ויבקשו מהעיתונות להפסיק עם הסיפורים השקריים. עד שזה לא יקרה יהיה להם קשה מאוד להתקדם"

הדרך לפיוס ארוכה. הנסיכים הארי, וויליאם וצ'רלס (צילום: Gettyimages)
הדרך לפיוס ארוכה. הנסיכים הארי, וויליאם וצ'רלסצילום: Gettyimages

 

שבוע לאחר שידור הריאיון של הדוכסים מסאסקס אצל אופרה ווינפרי, מנחת הטלוויזיה גייל קינג חשפה הבוקר (ג') ברשת CBS כי הנסיך הארי שוחח בטלפון עם אחיו, הנסיך וויליאם, ואביו, הנסיך צ'רלס, בסוף השבוע האחרון. קינג, חברתה הטובה ביותר של ווינפרי, הוסיפה כי השיחות לא באמת הובילו לשום מקום, מכיוון שהארי ואשתו מייגן מרקל דורשים משאר בני המלוכה להתערב ולהפציר בתקשורת להפסיק עם הסיפורים השקריים, גזעניים ולא הוגנים שהם מפיצים עליהם.

 

"אני לא מנסה לייצר או לבשר על חדשות מרעישות, צלצלתי להארי ומייגן כדי לבדוק איך הם מרגישים - וזה נכון. הארי דיבר עם אחיו ואביו. כל מה שקיבלתי זה שהשיחות לא הובילו לאיזו הסכמה אבל הם שמחים שלפחות השיחה התקיימה", אמרה קינג, והוסיפה: "אני חושבת שמה שמרגיז אותם זה שהארמון ממשיך להגיד שהם מתכוונים לחקור ולטפל בנושא באופן פרטי, אך הם מאמינים שהסיפורים השקריים ממשיכים לתפוס כותרות והתחושה היא שמזלזלים מאוד במייגן".

 

קינג הוסיפה ואמרה כי עד כה איש מבני המלוכה לא שוחח עם מרקל עצמה. "אף אחד ממשפחת המלוכה לא דיבר עם מייגן עד לרגע זה ואני חושבת שזה מתסכל אותם. כל מה שהם רצו, לאורך כל הדרך, זה שמהארמון יתערבו ויבקשו מהעיתונות להפסיק עם הסיפורים האלה. אני חושבת שיהיה להם קשה מאוד להתקדם עד שזה יקרה אבל שני הצדדים רוצים לרפא את מערכות היחסים. בסופו של דבר מדובר במשפחה של הארי".

די, תחזרו כבר להיות בסטיז (צילום: Ap)
די, תחזרו כבר להיות בסטיזצילום: Ap

 

נזכיר כי בשבוע שעבר, ארבעה ימים לאחר ששודר הריאיון הסנסציוני של הדוכסים מסאסקס, הנסיך וויליאם ואשתו, הדוכסית קייט מידלטון, הגיעו לביקור מלכותי בבית ספר במזרח לונדון על מנת לקדם תוכנית מיוחדת לבריאות הנפש בילדים. במהלך הסיור פנה עיתונאי חסר מעצורים לנסיך ושאל אותו אם יצא לו לשוחח עם הארי. וויליאם ענה שעדיין לא אך יעשה זאת בקרוב, אך העיתונאי לא הסתפק בזה ושאל "האם אתה רק יכול להגיד לי אם משפחת המלוכה גזענית?", ועל כך מיהר וויליאם לענות: "אנחנו ממש לא משפחה גזענית", בעודו ממשיך ללכת.

 

תגובתו של וויליאם הגיעה ימים ספורים לאחר שהמלכה אליזבת מסרה את התייחסותה הרשמית לריאיון. "המשפחה כולה התעצבה לגלות עד כמה מאתגרות היו השנים האחרונות עבור הארי ומייגן", נמסר מטעמה. בנוסף, הוסיף הארמון: "הנושאים שהועלו, ובמיוחד אלו הקשורים לגזע, מדאיגים, נלקחים ברצינות רבה, וייבדקו באופן פרטי על ידי המשפחה".

 

מקורות מהארמון חשפו כי בזמן שהנסיכים וויליאם וצ'רלס עדיין מאוד מוטרדים מהאופן שבו הותקפו על ידי בני הזוג והארי בפרט, המלכה אליזבת בחרה בגישה מפייסת. "מלכת בריטניה לוקחת אחריות על השלכות הריאיון השערורייתי של הארי ומייגן. היא הוציאה הנחייה לצוות להימנע מדיונים על המצב בפומבי. אליזבת מתכוונת לפנות לנכדה ולאשתו והם צפויים לשוחח בטלפון בימים הקרובים", מסר מקור מהארמון, והוסיף כי המלכה מאמינה שזה הזמן לגישה אישית.

 

 

 נזכיר כי בסוף השבוע האחרון דווח כי מרקל פנתה לארמון בקינגהאם ודרשה מהם להגיש לה מסמכים וראיות הקשורים לתלונה שהוגשה נגדה בטענה כי התנהגה לעובדי הארמון בבריונות. גורם בכיר מהארמון אישר כי מהמשרד של מרקל הגישו בקשה לקבלת הראיות, ובתגובה לכך העבירה המלכה אליזבת את הדרישה לנסיך צ'רלס, שעוזריו הפרטיים עורכים כרגע חיפוש בתיק.

 

את התלונה הגיש ג'ייסון קנאוף, שעבד כמזכיר התקשורת האישי של הדוכסים. "מייגן גירשה שני עוזרים אישיים מביתה ופגעה באיש צוות שלישי", האשים קנאוף, העומד כיום בראשה של קרן הצדקה של הנסיך וויליאם וקייט מידלטון. "אני מודאג מכך שהדוכסית הצליחה להתעלל בשתי עובדות צוות בשנה האחרונה, הטיפול בנושא היה בלתי מקובל. נראה שהדוכסית תמיד מכוונת לכך שיהיה לה מישהו על הכוונת, היא מציקה ל-X ומערערת את ביטחונה", כתב במייל ששלח לסיימון קייס, שהיה בזמנו המזכיר האישי של הדוכס מקיימברידג' במטרה להגן על עובדי הארמון והוסיף כי הנסיך הארי "התחנן" בפניו שלא ימשיך בהאשמות.

 

הדרמה בעיצומה. מייגן מרקל והנסיך הארי (צילום: Gettyimages)
הדרמה בעיצומה. מייגן מרקל והנסיך האריצילום: Gettyimages

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הכי מדוברים
    הדגמים המנצחים של 2018