ריחו"ל

זאין מאליק מחפש בת זוג באפליקציית היכרויות לנשים מלאות

הזמר נצפה מנסה את מזלו הרומנטי באפלקיציה אשר מעידה על עצמה כ"פלטפורמה שבה אנשים מלאים יכולים למצוא אהבה". בעבר סיפר הכוכב שהוא "אוהב בנות שמלאות באזורים מסוימים, באזורים הנחמדים". מאליק הורשע לאחרונה בתקיפת אמה של בת זוגו לשעבר ג'יג'י חדיד

מחפש את בת הזוג הבאה - והפעם יש דרישה ספציפית. זאין מאליק (צילום: Gettyimages)
מחפש את בת הזוג הבאה - והפעם יש דרישה ספציפית. זאין מאליקצילום: Gettyimages

 

שלושה חודשים בלבד חלפו מאז שזאין מאליק וג'יג'י חדיד נפרדו, בנסיבות מאוד לא נעימות, אך כנראה שמספיק זמן חלף על מנת שהכוכב ירגיש מוכן לצאת שוב לדייטים. והפעם על הכוונת שלו: נשים בעלות גזרה מלאה.

 

הזמר בן ה-28 נצפה לאחרונה מנסה את מזלו באפליקציית ההיכרויות WooPlus, אשר מתארת עת עצמה כ"פלטפורמה בה אנשים מלאים יכולים למצוא וליהנות מאהבה". ככל הנראה אכן מדובר בכוכב להקת "וואן דיירקשן" לשעבר ולא במתחזה, מכיוון שהאפליקציה דורשת ממשתמשיה זיהוי פנים כדי לוודא את זהותם. לרוע המזל, כנראה שעל פרטיותם היא פחות מקפידה לשמור, שכן פרטי הפרופיל של הזמר ומספר תמונות שלו דלפו ממנה לרשת. מאליק מכנה את עצמו בכינוי "זד" ורשם שמקום מגוריו הוא פילדלפיה.

כך "זד" נראה בימים אלו (צילום מסך)
כך "זד" נראה בימים אלוצילום מסך

 

אתר "דיילי מייל" פנה אל נציגיו של מאליק בעניין, אך אלו בחרו שלא להגיב. הכוכב, שיצא בעבר עם הדוגמנית נילאם גיל ועם כוכבת להקת "ליטל מיקס" פרי אדוארדס, סיפר לפני כמה שנים למגזין "בילבורד" על העדפותיו בכל הנוגע לבנות זוג פוטנציאליות: "אני אוהב בנות שמלאות באזורים מסוימים, באזורים הנחמדים. אני אוהב נשים מלאות".

 

על מנת שלא תחשדו חלילה שהוא מעוניין רק במראה החיצוני, הוסיף גם: "אני נהנה משיחות אינטלקטואליות, שבהן אפשר לדבר על נושאים אחרים מלבד שיער ואיפור, ולשוחח על נושאים כמו פוליטיקה ועל העולם. אני אוהב דעה".

דרושה: אישה בעלת דעה שמלאה באיזורים הנחמדים (צילום מסך)
דרושה: אישה בעלת דעה שמלאה באיזורים הנחמדיםצילום מסך

 

כאמור, בת זוגו האחרונה של מאליק הייתה דוגמנית העל ג'יג'י חדיד. השניים נפרדו באוקטובר האחרון לאחר שהיו ביחד לסירוגין במשך שש שנים, במהלכן הביאו לעולם את בתם קאי בת השנה וחצי. למרות שבעבר הם נפרדו וחזרו מספר פעמים, הפרידה הנוכחית כנראה תהיה לצמיתות הודות לאירועים אשר גרמו לה, במהלכם תקף מאליק את אמה של חדיד, יולנדה. לפי מסמכי האישום שהוגשו נגדו, התקרית האלימה התרחשה לאחר שיולנדה הגיעה לביתם של זאין וג'יג'י ללא הזמנה על מנת לבקר את נכדתה, בזמן שבתה לא נכחה במקום.

 

מאליק לא אהב את העובדה שחדיד לא הודיעה מראש שתגיע והמפגש ביניהם הפך לעימות פיזי, במהלכו דחף אותה כנגד ארון, קילל אותה והורה לה להתרחק מבתו. בנוסף, הוא התקשר לג'יג'י וצעק עליה: "תגדלי ביצים ותגני על בן הזוג שלך מפני האמא המז***ת שלך בבית שלי". מאליק הכחיש את הטענות נגדו אך בית המשפט הרשיע אותו בארבעה סעיפי הטרדה, גזר עליו מאסר על תנאי ל-360 ימים והורה לו לקחת חלק בסדנה לטיפול בכעסים.

בימים מפוייסים יותר. מאליק עם ג'יג'י ויולנדה חדיד (צילום מסך: אינסטגרם)
בימים מפוייסים יותר. מאליק עם ג'יג'י ויולנדה חדידצילום מסך: אינסטגרם

 

מאליק הוא כמובן לא הסלב הראשון שמחפש רומנטיקה ברשתות החברתיות. משתמשים ברי מזל נתקלו בכוכבים דוגמת זאק אפרון, צ'אנינג טאטום, מת'יו פרי , בן אפלק ושרליז ת'רון שניסו גם את מזלם באפלקיציות רומנטיות כאלה ואחרות. שרון סטון אף סיפרה שנחסמה מהאתר Bumble מכיוון שגולשים אחרים לא האמינו שזו אכן היא ודיווחו על הפרופיל שלה כמזויף.

זאין, הורדנו את האפליקציה, דבר איתנו! (צילום מסך)
זאין, הורדנו את האפליקציה, דבר איתנו!צילום מסך

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018