סוללים את דרכם לכתר? וויליאם וקייט יעברו לאחוזת ווינדזור

הנסיך וויליאם וקייט מידלטון צפויים לעזוב את ביתם שבקנזינגטון ולעבור להתגורר יחד עם המלכה אליזבת באחד הבתים הצמודים לאחוזת ווינדזור. במקביל, הנסיך אנדרו יוגלה לסקוטלנד במטרה לשקם את חייו - הרחק מהעין הציבורית

לקראת שנה של שינויים (צילום: Gettyimage)
לקראת שנה של שינוייםצילום: Gettyimage

 

חגיגות יובל הפלטינום לכבודה של המלכה אליזבת הסתיימו וכעת בית המלוכה מתפנה לקראת עריכת שינויים משמעותיים שעשויים לצאת לפועל כבר בקיץ הקרוב. על פי פרסומים מעבר לים, הנסיך וויליאם, קייט מידלטון ושלושת ילדיהם - הנסיכים ג'ורג', שרלוט ולואי, יעזבו את ביתם שבקנזינגטון ויעברו להתגורר בווינדזור, בסמוך למלכה אליזבת.

 

עיתון ה"סאנדי טיימס" פרסם כי הדוכסים מקיימברידג' צפויים להוציא את שני ילדיהם הגדולים מבית הספר בבאטרסי בסוף שנת הלימודים הנוכחית ואת שנת הלימודים החדשה, יפתחו שלושת הנסיכים בבית הספר בברקשייר כבר בחודש ספטמבר הקרוב. עוד דווח כי למרות המעבר, וויליאם וקייט ישמרו על ביתם שבקנזינגטון - בו ישהו בכל פעם כשיגיעו לבקר בלונדון. "הם בהחלט אוהבים את אחוזת ווינדזור, זה המקום המאושר שלהם", אישר מקורב לדוכסים. עוד יתרון קטן למעבר הוא הוריה של מידלטון, שמתגוררים במרחק של 45 דקות נסיעה בלבד מהמקום.

 

מתקרבים לצלחת המלכותית (צילום: Gettyimage)
מתקרבים לצלחת המלכותיתצילום: Gettyimage

 

שינוי משמעותי נוסף שעומד על הפרק בארמון קשור בנסיך אנדרו. על פי הדיווחים, המלכה אליזבת מתכננת להעביר את בנה הסורר לברקשייר כדי שישקם את חייו הרחק מהעין הציבורית. מקורות יודע דבר חשפו כי המלכה ניהלה שיחות חשאיות עם הנסיך ובכירים נוספים במשפחת המלוכה ויחד ניסו להבין איך הם יכולים לעזור לאנדרו לבנות מחדש את חייו.

 

עוד פורסם כי עם סיומו של ההליך המשפטי נגד אנדרו, במהלכו נקבע כי הוא ישלם לווירג'יניה ג'ופרה, אחת המתלוננות בפרשת ג'פרי אפשטייין, סכום המוערך ב-12 מיליון פאונד, אימו המלכה קיימה מספר פגישות משפחתיות בטירת ווינדזור על מנת לקבוע איזה תפקיד היא תוכל להעניק לאנדרו - ושיהיה מקובל על הציבור. נכון לכתיבת שורות אלה הנסיך אינו מרוצה מהתוכנית לשלוח אותו לסקוטלנד ומקורב יודע דבר סיפר כי הוא נחוש לשמור על האחוזה שלו בווינדזור, אך נראה כי ההחלטה הסופית אינה בשליטתו.

 

"זה היה ברור כי בשלב מסוים ייאלצו בני המלוכה לחשוב כיצד לתמוך בנסיך אנדרו - הרחק מהעין הציבורית", מסר מקור בכיר מהארמון והוסיף כי אנדרו זקוק לתמיכה של משפחתו על מנת לשקם את חייו.

 

מקור נוסף דיבר על הרצון להעניק לנסיך תפקיד ועם זאת לוודא כי זה יהיה מקובל על הציבור: "יש מודעות אמיתית ורגישות גדולה לציבור הרחב. כמו כן ישנה הבנה כי מדובר בצעד אחד קטן בדרך ארוכה המצפה לנסיך ואסור שזה יתנהל באור הזרקורים".

 

לטובת מי שלא עקב נזכיר כי הנסיך אנדרו לא לקח חלק בחגיגות יובל הפלטינום לכבודה של אימו מאחר ונדבק בנגיף הקורונה. יש לציין כי עוד לפני החגיגות דווח כי המלכה אסרה עליו להצטרף אליה ולשאר בני המלוכה לצפות במטס המלכותי על מרפסת של ארמון בקינגהאם.

 

הבעיה המרכזית של משפחת המלוכה. הנסיך אנדרו (צילום: Gettyimage)
הבעיה המרכזית של משפחת המלוכה. הנסיך אנדרוצילום: Gettyimage

 

ואם כבר דיברנו על סורר אחד, אי אפשר שלא להתייחס לזוג הסוררים מארצות הברית - הנסיך הארי ומייגן מרקל. על פי דיווחים ממקורות בכירים מהארמון, לדוכסים מסאסקס הוקצבו 15 דקות בדיוק להיפגש עם המלכה במהלך ביקורם בבריטניה. "זו הייתה פגישה מהירה, נכנסו ומיד יצאו. הכל היה מאוד רשמי", סיפר המקור.

 

כמו כן, מומחים לענייני המלוכה התקשו להתעלם מכך שימים ספורים לפני הגעתו לבריטניה הנסיך הארי צולם במהלך משחק פולו בקליפורניה כשהוא מפזר חיוכים זחוחים לכל עבר. נזכיר כי עם הגעתו לבריטניה החיוך נמחק כמעט לחלוטין. "הארי חזר לארצות הברית בתחושת דיכאון בעקבות כל הוויתורים שעשה", אמר מומחה שהעדיף להישאר אלמוני".

 

במהלך חגיגות הג'ובילי הנסיך הארי ומייגן מרקל קיימו את הבטחתם ושמרו על פרופיל נמוך. הפעם היחידה בה נראו השניים בציבור הייתה כשהגיעו לכנסיית סנט פול לטובת טקס ההודיה, אך גם שם לא הייתה כל אינטרקציה עם הדוכסים מקיימברידג' או עם הנסיך צ'רלס.

 

מתחרטים על המגזיט? הארי ומייגן (צילום: GettyImages)
מתחרטים על המגזיט? הארי ומייגןצילום: GettyImages

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הכי מדוברים
    הדגמים המנצחים של 2018