5 צפייה בגלריה
היו ימים. קניה ווסט וקים קרדשיאן
היו ימים. קניה ווסט וקים קרדשיאן
היו ימים. קניה ווסט וקים קרדשיאן
(צילום: Gettyimages)
קים קרדשיאן ובעלה קניה ווסט נפרדים אחרי שמונה שנות זוגיות, מתוכן 6 שנים כזוג נשוי - כך דווח לפנות בוקר (ד') באתרים מעבר לים. לשניים יש ארבעה ילדים, נורת' (7), סיינט (5), שיקגו (שנתיים) ופסאלם (שנה).
הראשונים שהודיעו על הפרידה היו אתר הרכילות Page Six, שחשפו כי מקורבים לזוג דיווחו כי קרדשיאן שכרה את עורכת הדין לענייני גירושים לורה ווסר, שייצגה אותה בעבר בגירושיה מכריס האמפריז. "הגירושים קרובים מתמיד, הם שומרים על הכל מתחת לרדאר כרגע אבל זה בלתי נמנע - הם סיימו", סיפר מקורב לזוג והוסיף כי כרגע השניים נמצאים במגעים להסדר.
עוד הוסיף המקור לאתר וסיפר כי קרדשיאן היא זו שדחפה את ווסט לעבור לוויומינג. "קים גרמה לקניה לעבור שם כדי שיוכלו לנהל חיים נפרדים, לסדר את כל העניינים בשקט, להיפרד ובסופו של דבר להתגרש. קים עשתה כל שביכולתה על מנת להגן ולעזור לקניה להתמודד עם ההפרעה הדו קוטבית ממנה הוא סובל אבל זה לא מתאפשר עוד. היא מאוד רצינית לגבי לימודי עריכת הדין, היא רצינית במעורבות שלה לרפורמה בכלא וכל זה בזמן שקניה מדבר על התמודדות לנשיאות וכל מיני דברים מטורפים אחרים. היא לא מסוגלת להמשיך להתמודד עם זה. הספיק לה".
5 צפייה בגלריה
זהו, נגמר
זהו, נגמר
זהו, נגמר
(צילום: Gettyimages)
אתר TMZ, שידוע כחושף השערוריות מספר אחת באמריקה, דווקא נשמע מסוייג יותר ולפיו, השניים נמצאים בטיפול זוגי והמילה "גירושים" על השולחן - אך לא יצא בהצהרות נחרצות. לפי מספר מקורות שאישרו את הדברים לאתר, הנישואים של השניים בצרות צרורות מאז 2020 אבל הם עוד לא הרימו ידיים. המקורות מציינים שקרדשיאן כבר רצתה לסיים הכל, אבל חשה שזה מרושע לעזוב את קניה בעיצומה של התפרצות מחלת הנפש שלו.
TMZ כן מדווח שהשניים גרים בנפרד כבר כמה חודשים, ווסט כאמור בוויומינג וקרדשיאן בקלבאסס עם הילדים. כמו כן, באתר מבהירים כי הדיבור על גירושים נעשה בצורה ידידותית והשניים לא מתכוונים להיגרר למלחמות מלוכלכות, הם פשוט אנשים שונים בכל היבט של חייהם.
5 צפייה בגלריה
נגמרו הפוזות המשותפות? קים קרדשיאן קניה ווסט
נגמרו הפוזות המשותפות? קים קרדשיאן קניה ווסט
נגמרו הפוזות המשותפות? קים קרדשיאן קניה ווסט
(צילום: אינסטגרם)
הבשורה על הפרידה מגיעה כאמור לאחר ששמועות על מצבם הזוגי של השניים היו באוויר כבר חודשים, בעקבות מתקפת הציוצים של הראפר ,שבחודש יולי האחרון הציף את חשבון הטוויטר שלו בהכפשות וטענות כלפי אשתו ואף צייץ כי ניסה להתגרש ממנה במשך תקופה. קרדשיאן נאלצה להגיב ולהסביר שווסט סובל מהפרעה דו קוטבית .היא אף רמזה שהמשפחה מנסה לעזור לו, אך הוא לא מעוניין ללכת לטיפול.
כמו כן, בחודש מאי האחרון ובעיצומו של משבר הקורונה העולמי, השניים עברו משבר אישי משלהם .מקורב לזוג סיפר למגזין Us Weekly על הקשיים בזוגיות שהשניים חוו: "קים מנסה להיות אימא נהדרת, להתמקד בלימודי המשפטים ולעמוד בהתחייבויותיה בעבודה אבל קשה לה להצליח בכל זה מבלי לקבל את עזרתו של בעלה. הטבע המאוד שתלטני של קניה גורם לקים להרגיש כאילו הוא מנסה לכפות את השקפותיו עליה וזה מקשה עליה מאוד". וזה רק הולך ומחמיר: "קניה ממש עולה לקים על העצבים, הם התווכחו המון בתקופת הסגר, הוא עסוק בליצור ומשאיר לה את כל האחריות על ילדיהם . היא מרגישה שכל ההורות נופלת עליה".
מקורב נוסף לזוג חיזק את השמועות, ובריאיון ל"סאן" סיפר: "קים וקניה מתווכחים המון, היא משתגעת מזה שהיא כל היום עם הילדים, זה לא מצב רגיל עבורה. היא מתוסכלת מאוד מקניה וטוענת שהוא לא מתפקד או לוקח אחריות משפחתית".
5 צפייה בגלריה
פעם משפחה גדולה ומאושרת
פעם משפחה גדולה ומאושרת
פעם משפחה גדולה ומאושרת
(צילום: אינסטגרם)
מסע בזמן: קים וקניה החלו את דרכם המשותפת כידידים טובים. הם נפגשו לראשונה מיד לאחר גירושיה של קימי מבעלה הראשון, המפיק המוזיקלי דיימון תומאס, לו היתה נשואה ארבע שנים. למרות שהשניים בילו די הרבה יחד הקשר הפך לרומנטי רק בשנת 2012, לאחר שקרדשיאן התגרשה בשנית, הפעם משחקן ה-NBA כריס האמפריז. לקראת סוף 2012 הודיעו השניים כי הם מצפים לבת ראשונה יחד. ווסט הכריז על כך באחת ההופעות שלו, כשביקש להפסיק את המוזיקה ולעשות קצת רעש לכבוד "אם התינוק" שלו.
ביוני 2013 נולדה בתם הבכורה, נורת' ו-11 חודשים לאחר מכן, במאי 2014, קים וקניה החליפו נדרים ונישאו במבצר בלוודרה בפירנצה, איטליה, שנשכר במיוחד עבור האירוע תמורת כ-420,000 דולר.
5 צפייה בגלריה
ניפגש בבית הלבן?
ניפגש בבית הלבן?
ניפגש בבית הלבן?
(צילום: gettyimages)