סמנת'ה גרנט על אחותה, מייגן מרקל: "אין לה לב"

אחותה הגדולה של הדוכסית מסאסקס התראיינה לתוכנית דוקומנטרית חדשה ולא פספסה את ההזדמנות להמשיך למרר את חייה של אחותה הקטנה: "מייגן מתביישת בנו ואני לא מבינה למה". באמת, גברת? את באמת לא מבינה למה?

שיהיה לך בהצלחה, באמת. מייגן מרקל (צילום: Gettyimages)
שיהיה לך בהצלחה, באמת. מייגן מרקלצילום: Gettyimages

 

אם לרגע חשבנו שהדרמה סביב משפחת מרקל נרגעה, אחותה הגדולה של מייגן מרקל (37) כאן כדי להזכיר לנו שזה ממש לא נכון. בתוכנית דוקומנטרית חדשה סביב משפחת מרקל, ניצלה האחות סמנת'ה גרנט את הבמה כדי לטנף עוד קצת על אחותה הקטנה, ותסמכו עליה שזה היה מביך בדיוק כמו בפעמים הקודמות.

 

"למייגן אין לב", כך פתחה גרנט את דבריה, וכמובן שמשם זה רק הלך והחמיר. "אם היה לה לב היא הייתה עושה כל מה שהיא יכולה כדי שלאבא שלנו יהיה נעים, כדי שהוא ירגיש נאהב. אז לגבי זה שמייגן טוענת שהלב שלה נשבר – זה ממש לא נכון. הלב של אבא שלנו הוא זה שנשבר, היא לא יכולה להפוך את עצמה לקורבן".

 

משפחה במלחמה. מרקל וסמנת'ה גרנט (צילום: Gettyimages, Mega)
משפחה במלחמה. מרקל וסמנת'ה גרנטצילום: Gettyimages, Mega

 

במהלך הריאיון התייחסה גרנט למילים ה"קשות" שאמר הארי בדצמבר 2017, כשהתראיין לתוכנית רדיו ב-BBC והסביר כי "הוא ובני משפחתו הם המשפחה שלעולם לא הייתה למייגן". כנראה שגרנט לקחה מאוד קשה את דבריו ורק חיכתה לרגע בו תוכל להגיב ולהפיץ עוד קצת רוע. "מייגן פשוט מתביישת בבני המשפחה שלה", אמרה אחותה הגדולה של הדוכסית, והוסיפה: "אני לא חושבת שהארי מכיר את הסיפור המשפחתי של מייגן במלואו. משהו שם לא מסתדר טוב. נכון שאנחנו לא 'משפחה קלאסית ורגילה' כזו שעושה את כל החגים יחד, אבל אנחנו משפחה".

 

"שאלנו את עצמנו וניסינו להבין למה, למה מייגן מתנהגת אלינו בצורה כזו, למה היא מתביישת במשפחה שלה", הרחיבה גרנט את דבריה, והוסיפה: "זה מרגיש שהיא לא מוכנה לעשות כלום בשביל משפחתה, לא מוכנה אפילו להושיט יד". 

 

חכו, זה ממש לא נגמר בזה. "יש לנו המון תמונות יחד, חוויות משותפות. אבל אולי זה נוח לה, אולי מייגן לא מכירה בנו מכיוון שהיא פשוט לא רוצה". ובכן, גברת, אנחנו ממש לא רוצים לתפוס צד אבל סביר להניח שגם אנחנו לא היינו רוצים קשר עם אחות כמוך. רק אומרים.

 

גם כרטיס חג המולד שלך לא ישכנע אותנו. גרנט (צילום: Mega)
גם כרטיס חג המולד שלך לא ישכנע אותנו. גרנטצילום: Mega

 

ועכשיו, סיכום קצר של השתלשלות האירועים במשפחה הכי מביכה ביקום: מהרגע שבו החלו לצוץ שמועות על רומן אפשרי בין מרקל לנסיך הארי, אחותה הגדולה של הדוכסית החליטה שמטרתה העיקרית בחיים היא להרוס לאחותה הקטנה. זה התחיל עם ציוצים מרושעים, עבר לטינופים בתקשורת והמשיך עם ניסיון נואש למשוך תשומת לב וזיוף תמונות פפראצי של אביהן, תומס מרקל, ימים ספורים לפני החתונה.

 

גרנט, שהשכילה להבין שהגישה התוקפנית לא עובדת החליטה לשנות טקטיקה וניסתה להציג לעולם את הצד הרגיש והמסכן שלה. איך היא עשתה זאת? טוב ששאלתם. הגברת הגיעה לשערי הארמון, ניסתה להיכנס, וכשהשומרים מנעו זאת ממנה מסרה להם מכתב אישי המיועד לאחותה הדוכסית – ואם זה לא מספיק, עצרה בדוכן המזכרות הקרוב ורכשה מסיכות בדמותם של מרקל והנסיך. כל זה תוך כדי שהיא שולחת מבטים אומללים ועצובים לכיוון צלמי הפפראצי, שנהנו מכל רגע ופריים.

 

המלצת המדור: תמשיכו להתעלם. מרקל והנסיך הארי (צילום: Gettyimages)
המלצת המדור: תמשיכו להתעלם. מרקל והנסיך האריצילום: Gettyimages

 

בחודש פברואר האחרון החליטו חבריה של מרקל שהם לא יכולים להמשיך ולצפות מהצד בהתנהגות של בני משפחה ויצאו להגנתה, תוך כדי שהם חושפים פרטים על ניסיונותיה של מרקל לחדש את הקשר עם אביה. "תומס יודע איך ליצור קשר עם מייגן בקלות", סיפר חבר אלמוני לאתר People, והוסיף: "מספר הטלפון של מייגן לא השתנה ותומס לא ניסה ליצור קשר, לא בטלפון ולא בהודעת טקסט. הסיפור הזה פגע במייגן, שמאוד אוהבת את אביה ותמיד תהיה לה אהבה אליו, זה מאוד כואב לה".

 

במקביל, מכתב שכתבה מרקל לאביה התפרסם וקצת ערער את אמינותו של תומס מרקל, שטען שהוא מנסה ליצור קשר ולהתקרב לבתו הדוכסית ולמעשה בכלל לא טרח להגיב או להתייחס למכתב של מרקל, שממש ניסתה לדבר לליבו. "אבא, הלב שלי שבור. יש לי רק אבא אחד, בבקשה תפסיק להתעלל בי בתקשורת כדי שנוכל לתקן את היחסים בינינו. ביקשתי ממך שלא נתקשר דרך המדיה, אמרתי לך שזה חשוב לי, ואתה בכל זאת עושה את זה". מיותר לציין שנמשיך לעדכן, נכון?

 

ליבנו איתך, באמת (צילום: Gettyimages)
ליבנו איתך, באמתצילום: Gettyimages

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הכי מדוברים
    הדגמים המנצחים של 2018