רכילות+

אתם בוחרים: מה היתה הפרידה הדרמטית של העשור?

הבחירות למצעד העשור שלנו ממשיכות, והפעם הגיע הזמן להחליט - מי הם הזוגות שהפרידה שלהם הכי השאירה אתכם בשוק, או שלחילופין בידרה אתכם וגרמה לכם לגחך בהנאה (לא יפה! אבל לגיטימי בהחלט). הצביעו והשפיעו

 

לא ייאמן שנפרדו ככה!  (צילום: ענת מוסברג, Getty Images)
לא ייאמן שנפרדו ככה! צילום: ענת מוסברג, Getty Images

 

חודש נובמבר בעיצומו, מה שאומר ששנת 2019 מתקרבת לסיומה בצעדי ענק, ואיתה גם העשור הנוכחי. לכבוד המאורע, אנחנו בוחרים מדי שבוע את הסלבס שהכי בידרו, הלהיבו ועניינו אותנו, אלה שעשו כותרות דרמטיות שפשוט לא יכלנו שלא לקרוא. אחרי שבשבוע שעבר התחלנו עם בחירת זוגות העשור (עדיין לא מאוחר להצביע!), נעבור לקטגוריה אופטימית פחות, אך עסיסית אף יותר – פרידת העשור.

 

מי היה הזוג שהדיווחים על פרידתו גרמו לכם לפעור פה בתדהמה, העציב אתכם באופן לא פרופרציונלי, או סתם סיפק לכם את מנת הטראש שהייתם צריכים?

 

עברו על הרשימה ובחרו בסקרים שלאורך הכתבה את הזוגות הפרודים המועדפים עליכם, אחד ישראלי ואחד בינלאומי.


ונתחיל עם זוגות כחול-לבן:

 

יהודה לוי ונינט טייב
איפה יש עוד פאוור קאפל כזה? יהודה לוי ונינט טייב (צילום: ענת מוסברג)
איפה יש עוד פאוור קאפל כזה? יהודה לוי ונינט טייבצילום: ענת מוסברג

 

יהודה לוי ונינט טייב היו כוכבי ענק בסוף העשור הקודם ותחילת הנוכחי, וכשאיחדו כוחות והפכו לזוג ב-2006, נולד לו אחד מהפאוור קפאלז הגדולים שידעה המדינה. באוגוסט 2012 המעריצים ומדורי הרכילות התרגשו לרגל הבשורה המשמחת על אירוסיהם של השניים, והפנטזיה על חתונה ענקית ונוצצת החלה לקרום עור וגידים.

 

לרוע המזל, זה לא נועד לקרות, ובדיוק שנה לאחר מכן נודע כי השניים נפרדו. עולם הבידור היה כמרקחה, מהדורות החדשות עשו פאנלים מיוחדים וצלמי הפפראצי נכנסו לכוננות כדי להשיג תמונות ראשונות של הזוג הפרוד. מאז כמובן שניהם עברו הלאה, לוי נשוי כיום לשלומית מלכה וטייב ליוסי מזרחי (פלוס בת משותפת, אמיליה בת ה-5), אבל הפרידה שלהם לנצח תיזכר כאחד הרגעים מעוררי התדהמה שידע עולם הבידור בשנים האחרונות.

 

טייב ומשפחתה מתגוררים בימים אלו בלוס אנג'לס, ובצירוף מקרים משעשע, גם לוי ומלכה התגוררו שם מספר חודשים השנה. מה שמוכיח שלפעמים פשוט לא תצליחו להתחמק מהאקסים המיתולוגים שלכם, לא משנה כמה רחוק תלכו.

 

אליאב אוזן ודנית גרינברג

מהאח - אל הפח. דנית גרינברג ואליאב אוזן (צילום מסך)
מהאח - אל הפח. דנית גרינברג ואליאב אוזןצילום מסך
 

 

תחילת הקשר של אליאב אוזן ודנית גרינברג לא היה מבטיח, בלשון המעטה. השניים הכירו ב-2014, בזמן שהיו נעולים בבית האח הגדול ועד מהרה פצחו בקשר שכלל הרבה מריבות, בכי ונופר מור אחת. את העונה הם אמנם סיימו בנפרד, אבל כמה חודשים לאחר מכן החלו לצאת יחד, הפעם ללא מצלמות שמלוות כל צעד וצעד שלהם. זה הוביל לחתונה (האח הגדול בכבודו ובעצמו, יורק זק, היה זה שחיתן אותם), ריאליטי נוסף – "זוג מנצח" (שבו גם זכו) ופתיחת עסק משותף – קליניקה לרפואה אסתטית.

 

למרות הכל, קשר שמתחיל בצעקות וריבים גם יסתיים כנראה בצעקות וריבים. השניים נפרדו, תוך כדי השמצות והאשמות הדדיות. כיום גרינברג כבר נמצאת עם בן זוג חדש ואוזן משקיע את זמנו הפנוי במכון הכושר ופיתוח גוף בנוי לתלפיות.

 

צילום: רז גרוס עריכה: אמיר סולומון

צילום: רז גרוס עריכה: אמיר סולומון

סגורסגור

שליחה לחבר

שלח
הסרטון נשלח לחברך

סגורסגור

הטמעת הסרטון באתר שלך

 קוד להטמעה:

 

אייל גולן ורוסלנה רודינה

אותנטי או הסחת דעת? אייל גולן ורוסלנה רודינה (צילום: אביב חופי)
אותנטי או הסחת דעת? אייל גולן ורוסלנה רודינהצילום: אביב חופי

 

הקשר של אייל גולן ורוסלנה רודינה עורר סביבו לא מעט סימני שאלה. השניים היו זוג, נפרדו וחזרו להיות יחד לאחר שצצו פרשיות המין שבהן גולן היה מעורב. הקשר החדש-ישן גרם להרמת לא מעט גבות, והניב גם ילד משותף, יאן שנולד לשניים ב-2014. בין אם היה מדובר בקשר רומנטי אותנטי או הסחת דעת וניסיון להציג את גולן כאיש משפחה – השניים היו יחד במשך 4 שנים עד שנפרדו ב-2017.

  

צילום: משי בן עמי, עריכה: אסף אושי

צילום: משי בן עמי, עריכה: אסף אושי

סגורסגור

שליחה לחבר

שלח
הסרטון נשלח לחברך

סגורסגור

הטמעת הסרטון באתר שלך

 קוד להטמעה:

 

בן אל תבורי ואורטל עמר

לפני שהתחיל הבלאגן. בן אל תבורי ואורטל עמר (צילום: אינסטגרם)
לפני שהתחיל הבלאגן. בן אל תבורי ואורטל עמרצילום: אינסטגרם

 

לא רבות הפרידות שסיפקו כל כך הרבה כותרות ודרמה מתמשכת כמו זו של בן אל תבורי ואורטל עמר. השניים היו זוג במשך שלוש שנים ובשנה שעברה הביאו לעולם את בנם, תו פרינס. אך התקופה המאושרת הגיעה לקיצה זמן קצר לאחר מכן – השניים הסתכסכו, נפרדו, רבו באופן פומבי ומעט מביך (עמר החליפה צילינדר בדלת ביתם המשותף, תבורי נאלץ להזמין פורץ שיאפשר לו להכנס פנימה) והגיעו עד לבית המשפט. כיום נראה שהיחסים ביניהם קצת מתחממים, וגם אם קשה לנו להאמין שיסתיים בקאמבק, לפחות אפשר לקוות ליחסי שלום, לפחות עבור הילד.

 

צילום: אורי דוידוביץ', עריכה: רז רפאל

צילום: אורי דוידוביץ', עריכה: רז רפאל

סגורסגור

שליחה לחבר

שלח
הסרטון נשלח לחברך

סגורסגור

הטמעת הסרטון באתר שלך

 קוד להטמעה:

 

אורנה בנאי ובת חן סבג

פאוור קאפל נשי. אורנה בנאי ובת חן סבג (צילום: רפי דלויה)
פאוור קאפל נשי. אורנה בנאי ובת חן סבגצילום: רפי דלויה

 

כשהתבשרנו לפני כשנתיים וחצי על כך שאורנה בנאי ובת חן סבג הפכו לזוג, שמחנו בשמחתן, כמעט כאילו אנחנו מכירים אותן אישית. כשנודע דבר הפרידה שלהן במאי האחרון, זה העציב אותנו באותה המידה. בכל זאת, פאוור קאפל שמורכב משתי נשים מוכשרות ומצליחות הוא לא משהו שרואים כל יום בביצה המקומית שלנו. הפרידה לא היתה קלה, לפחות לא עבור בנאי, שסיפרה בראיון שהימים ללא סבג לצידה לא פשוטים עבורה. סבג מצידה, כבר הספיקה לעבור מאז לזוגיות חדשה.

 

מיקי חיימוביץ' ואלי אילדיס

23 שנים יחד זה מספיק בהחלט. מיקי חיימוביץ' ואלי אילדיס (צילום: רפי דלויה )
23 שנים יחד זה מספיק בהחלט. מיקי חיימוביץ' ואלי אילדיסצילום: רפי דלויה

 

עם כל הכבוד לשאר הזוגות בכתבה, הפרידה שהכי הפתיעה וכנראה גם העציבה היא זו של מגישת החדשות לשעבר והפוליטיקאית בהווה, מיקי חיימוביץ', ומגיש הטלוויזיה אלי אילדיס, שב-2017 הודיעו שהם מתגרשים, אחרי 23 שנות זוגיות ושני ילדים משותפים. השניים נפרדו ברוח טובה, וגם היום מדברים אחד על השנייה בחיבה.

 

מהי לדעתכם הפרידה של העשור? הצביעו והמשיכו הלאה, אל הזוגות הבינלאומיים!

 

 

אחרי שהחלטנו מה היתה הפרידה כחול-לבן שלקחנו הכי קשה, נעשה את אותו הדבר עם הזוגות האמריקאיים. בכל זאת, הוליווד היא כידוע המקום שבו זוגות כמעט אף פעם לא שורדים, ולכן גם סיפקה לנו מבחר גדול (מדי) של פרידות לבחור מהן. אלו הגדולות ביותר. יש פרידה שפספסנו? ספרו לנו בתגובות!

 

בראד פיט ואנג'לינה ג'ולי

להתראות לחיי הנישואים! בראד פיט ואנג'לינה ג'ולי (gettyimages)
להתראות לחיי הנישואים! בראד פיט ואנג'לינה ג'וליgettyimages

 

את הסיפור של בראד פיט ואנג'לינה ג'ולי קשה לתמצת לפסקה אחת, ואולי אין באמת צורך, כי כידוע – התקשורת תיעדה כל צעד וצעד ממערכת היחסים שלהם. אבל לאלה שזקוקים לתזכורת קלה, נשמח לספק אותה: כמעט עשור וחצי ששני אלה מספקים לנו אינספור כותרות - החל מהסרט המשותף הראשון שעשו, מר וגברת סמית', דרך השמועות על ניצוצות רומנטיים בזמן שפיט עוד היה נשוי לאחת, ג'ניפר אניסטון, הגירושים שלו ממנה, היציאה לאור שלו ושל ג'ולי באופן רשמי בתור זוג, אימוץ ילדים, הבאת ילדים ביולוגיים לעולם ועד הפרידה ב-2016. מצד אחד היא הגיעה אחרי שמועות רבות על בעיות במערכת היחסים של הזוג ועל פרידה קרובה, אך מצד שני, בכל זאת תפסה אותנו בהפתעה.

 

ההודעה הדרמטית הגיעה כזכור בעקבות סיפור דרמטי לא פחות - תקרית אלימה שקרתה כביכול בין פיט ובנו המאומץ מדוקס, שהיה באותו הזמן בן 15. מאז השניים לא חזרו להיות בקשר (מדוקס בוחר להתרחק מפיט), שאר ילדיהם נמצאים איתו בקשר חלקי והוא סיפר על בעיות השתיה שהיו לו ועל הגמילה שעבר מאז. בחודש אפריל האחרון בית המשפט קבע כי ג'ולי ופיט שוב פנויים, זאת לפני שהם הגיעו להסכם גירושים סופי. כמובן שפיט וג'ולי עדיין מספקים לבית המשפט הרבה עבודה, בעיקר בעניין חלוקת הרכוש והסכמי המשמורת על הילדים.

 

ג'סטין ביבר וסלינה גומז

אחד הקשרים המתישים שידעה הוליווד. ג'סטין ביבר וסלינה גומז (צילום: Gettyimages)
אחד הקשרים המתישים שידעה הוליווד. ג'סטין ביבר וסלינה גומזצילום: Gettyimages

 

ג'סטין ביבר וסלינה גומז, הילד הרע והילדה השברירית של עולם המוזיקה, היו אחד הזוגות המדוברים בתעשייה בשנים הראשונות של העשור – היו יחד, נפרדו, עשו קמבק זוגי וחוזר חלילה מספר פעמים, עד שנמאס - להם וגם לנו. כידוע, ביבר המשיך הלאה באופן סופי (עד כמה שנישואים בהוליווד יכולים להיות סופיים), וכעת הוא גבר נשוי – אחרי שהתחתן בשנה שעברה עם היילי בולדווין, לאחר זוגיות קצרצרה של חודשיים. נכון לעכשיו, הם מחזיקים מעמד ואף חידשו נדרים וערכו מסיבת חתונה גדולה ביום השנה לנישואיהם.

 

גומז מצידה, הוציאה לאחרונה שיר שבו היא מדברת בכאב על מערכת היחסים שלה עם ביבר (כביכול). היא יכולה להתנחם בכך שהשיר הגיע למקום הראשון במצעד של בילבורד – פעם ראשונה שהיא זוכה להישג כזה.

 

ג'ניפר גרנר ובן אפלק

פרס הגרושה התומכת. ג'ניפר גארנר ובן אפלק (צילום: gettyimages)
פרס הגרושה התומכת. ג'ניפר גארנר ובן אפלקצילום: gettyimages

 

אין לנו ספק בכלל שלג'ניפר גרנר מגיע תואר אחד לפחות – והוא הגרושה התומכת והסימפטית ביותר. ב-2015, אחרי 10 שנות נישואים, נפוצו שמועות על כך שבן אפלק מנהל רומן (קלישאה בעוד 3...2...1) עם לא אחרת מאשר האומנת של שלושת הילדים שלו ושל גרנר. כמה ימים לאחר מכן השניים הודיעו שהם מתגרשים, וגרנר סיפרה בראיון שהם נפרדו זמן רב לפני כן. למרות זאת, השניים ניסו לתת צ'אנס נוסף לנישואים, בזמן שאפלק טיפל בהתמכרויות שלו להימורים ואלכוהול. לרוע המזל, השניים לא הצליחו להתגבר על המכשולים והתגרשו באופן סופי.

 

יחד עם זאת, גרנר לא נטשה את אפלק לחלוטין, והמשיכה לתמוך בו ולהיות לצידו בזמן שהתמודד עם ההתמכרויות שעליהן לא הצליח להתגבר, ועם הכניסות והיציאות שלו ממכוני הגמילה. כפי שאמרנו ג'ניפר, פרס גרושת העשור הוא שלך ללא תחרות. הפסלון בדואר.

 

קייטי הולמס וטום קרוז (וג'יימי פוקס!)

ברחה ממנו כל עוד נפשה בה. קייטי הולמס וטום קרוז (צילום: AP)
ברחה ממנו כל עוד נפשה בה. קייטי הולמס וטום קרוזצילום: AP

 

כעת הרשו לנו להעניק תואר פיקטיבי נוסף – טום קרוז וקייטי הולמס הם ללא ספק הזוג הכי לא אמין ברשימה שלנו. השניים התחתנו ב-2006, לפי השמועות ביוזמת הכת הסיינטלוגית שרצתה שקרוז, החבר הכי נחשב שלה, יקבל כותרות חיוביות. הוא קפץ על הספה של אופרה ווינפרי תוך כדי הצהרת אהבה מוגזמת להולמס, היא הפכה לסיינטולוגית בעצמה וב-2006 הזוג התחתן, זמן קצר לאחר שהביאו לעולם את התינוקת סורי.

 

ב-2012, לאחר שמערכת היחסים של השניים עלתה על שרטון (ויש שיגידו – פג התוקף של החוזים ביניהם), הולמס לקחה איתה את בתם וברחה מהאחוזה מבלי להביט לאחור. כיום הקשר בין קרוז ובתו הוא מינימלי עד לא קיים. הולמס היתה בשנים האחרונות בזוגיות עם ג'יימי פוקס, מערכת יחסים שהשניים ניסו להסתיר מעין הציבור עד כמה שאפשר (ולרוב גם הצליחו). למרבה הצער, השניים נפרדו מוקדם יותר השנה.

 

קריס וקייטלין ג'נר

הרבה דרמה וטוויסטים בעלילה. קריס וקייטלין ג'נר (צילום: Gettyimages)
הרבה דרמה וטוויסטים בעלילה. קריס וקייטלין ג'נרצילום: Gettyimages

 

ב-2013, אחרי 22 שנות נישואים, קריס וקייטלין ג'נר הכריזו על פרידה. באותו הזמן קייטלין הזדהתה עדיין בתור גבר, ברוס ג'נר, כאשר זמן קצר לאחר הפרידה החלו שמועות שסיפרו כי הוא נמצא בתהליך הפיכתו לאישה.

 

ב-2015 ג'נר אישרה לראשונה את השמועות על כך שהיא טראנסג'נדרית ונחשפה לעולם בתור קייטלין. היא וקריס, הידועה גם בתור האמא הראשונה של עולם הטראש והריאליטי, אמנם נפרדו ברוח טובה, לפחות למראית עין, אך הקשר הטוב לא החזיק מעמד זמן רוב. מאז יחסיהן ידעו עליות ומורדות, שהגיעו לשפל בספר זכרונות שהוציאה קייטלין ובו כתבה דברים לא מחמיאים במיוחד על קריס ובנותיה.

 

מיילי סיירוס וליאם המסוורת'

אחרי כל כך הרבה פרידות, רק מתבקש להתחתן. מיילי סיירוס וליאם המסוורת' אוסקר מסיבה 2019 (AP)
אחרי כל כך הרבה פרידות, רק מתבקש להתחתן. מיילי סיירוס וליאם המסוורת' אוסקר מסיבה 2019AP

 

ונסיים עם עוד זוג שסיפק לנו לא מעט כותרות לאחרונה, במיוחד החצי הנשי שלו - ליאם המסוורת' ומיילי סיירוס. השניים התחילו לצאת יחד ב-2010 ובילו את העשור בלהיפרד ולחזור זה לזו, עד שעשו את הצעד המתבקש וההגיוני, והתחתנו בדצמבר 2018.

 

סגורסגור

שליחה לחבר

שלח
הסרטון נשלח לחברך

סגורסגור

הטמעת הסרטון באתר שלך

 קוד להטמעה:

 

הנישואים החזיקו מעמד חודשים ספורים בלבד, ובאוגוסט האחרון נודע שהשניים נפרדו. סיירוס לא בזבזה זמן ומאז הספיקה להתנחם בזרועותיה של קייטלין קרטר, להפרד ממנה ולעבור לזרועותיו של קודי סימפסון. המסוורת' היה אמנם קצת איטי יותר, אבל גם הוא בסופו של דבר המשיך הלאה, ויוצא בימים אלו עם השחקנית מדיסון בראון.

 

מהי לדעתכם הפרידה של העשור מבין הזוגות הבינלאומיים?  

 

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018