וויליאם והארי התפייסו, צ'ארלס עדיין כועס

רגע לפני שהנסיך הארי אורז מזוודה וחוזר לקנדה להתאחד עם אשתו ובנו, מקורות מהארמון מספרים כי הוא ואחיו התפייסו והצליחו לתקן את המשבר ביחסים. בניגוד לאבא צ'ארלס, שעדיין כועס ופגוע

בדרך לשלום מלכותי? הנסיכים צ'ארלס, וויליאם והארי (צילום: Ap, Gettyimages)
בדרך לשלום מלכותי? הנסיכים צ'ארלס, וויליאם והאריצילום: Ap, Gettyimages

 

אמש (א') הנסיך הארי שבר שתיקה במהלך ארוחת ערב בלונדון, באירוע התרמה למען נשאי HIV וחולי איידס, וניצל את הבמה כדי להסביר את החלטתו לפרוש ממעמדו כבכיר במשפחת המלוכה. במקביל, מקור אלמוני בארמון סיפר ל"סאן" הבריטי כי הנסיכים וויליאם והארי התפייסו, הבהיר כי הקשר בין השניים תוקן - אך הוסיף כי הנסיך צ'ארלס, אביו של הארי, עדיין זועם ופגוע.

 

"וויליאם והארי הבינו שאחרי שנתיים של יחסים מעורערים הם צריכים לתקן את הקשר, 'עכשיו או לעולם לא', רגע לפני שהנסיך הארי יטוס לקנדה כדי להתאחד עם אשתו, מייגן מרקל, ובנו, ארצ'י", אמר המקור.

 

"וויליאם והארי בילו יחד באופן פרטי, מחוץ לפגישת החירום שהתקיימה בבית סאנדרינגהאם, במטרה לעבוד על מערכת היחסים שלהם, בהווה ובעתיד. הפגישה שלהם נועדה להציל את מערכת היחסים שלהם כאחים, וזו הייתה יוזמה שלהם". עוד הוסיף המקור ואמר כי זו לא הפעם הראשונה שהשניים מנהלים שיחות משבר ובעבר גם נשותיהם, מרקל וקייט מידלטון, הצטרפו לחלק מהשיחות - שעל פי המקור זה היה הסימן ל"פשרה אמיתית" ושיפור היחסים. "האחים הנסיכים ידעו כי הארי מתרחק לצמיתות, וזה היה ברור לשניהם שבמידה והם לא יסדרו את הדברים עכשיו - זה כנראה לא יקרה לעולם".

 

"אחי, אנחנו חייבים להשלים" (צילום: Ap)
"אחי, אנחנו חייבים להשלים"צילום: Ap

 

מנגד, כותרות מעבר לים ממשיכות לספר כי הנסיך צ'ארלס עדיין זועם על החלטתו של הנסיך הארי ואף מרגיש פגוע ומאוכזב. מקורות מספרים כי צ'ארלס מספר בכל הזדמנות כי הוא מרגיש פגיעה אישית מכיוון שהוא עזר לבנו ואשתו ואף תמך בשניים כלכלית כשנתן להם מכספו לטובת אורח חייהם הבזבזני - הכל כדי שירגישו אהובים ושייכים. כמו כן, צ'ארלס ממשיך לרמוז כי להארי ומייגן אין משאבים כלכליים בלתי נגמרים.

 

"נסיכים גידלתי ורוממתי..." (צילום: Gettyimages)
"נסיכים גידלתי ורוממתי..."צילום: Gettyimages
 

 

נזכיר כי שמועות בדבר הסכסוך בין הארי לוויליאם החלו מיד לאחר נישואיהם של הארי ומייגן, אך בחודש נובמבר 2018 תפסו תאוצה (וכותרות). בעקבות המשבר, המלכה אליזבת החליטה להגלות את הדוכסים מסאסקס מארמון קנזינגטון לאחוזת ווינדזור, לפרוגמור קוטג' - הבית שהעניקה להם לרגל נישואיהם.

 

פאסט פורווד כמעט שנתיים קדימה: ימים ספורים לאחר שהנסיך הארי ומייגן מרקל הודיעו כי בכוונתם לקחת צעד אחורה מהמלוכה - העיתונים הבריטים מיהרו להפנות אצבע מאשימה לכיוונם של וויליאם וקייט, לאחר שמקורבים לדוכסים מסאסקס טענו כי הדוכסים מקיימברידג' "בעטו בהם החוצה". שעות ספורות לפני פגישת החירום שקיימה המלכה הנסיכים וויליאם והארי פרסמו הצהרה רשמית והכחישו את השמועות "האכזריות". לטענתם.

 

"תבוא לביקור בקנדה, כיף שם" (צילום: Ap)
"תבוא לביקור בקנדה, כיף שם"צילום: Ap

 

סגורסגור

שליחה לחבר

שלח
הסרטון נשלח לחברך

סגורסגור

הטמעת הסרטון באתר שלך

 קוד להטמעה:

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הכי מדוברים
    הדגמים המנצחים של 2018