יום הולדת לארצ'י: בנם של הנסיך הארי ומייגן מרקל חוגג שנה

הוא רק בן שנה וכבר הספיק להיות במוקד סכסוך משפחתי מתוקשר. לכבוד יום הולדתו הראשון, קבלו את כל הפרטים על תינוק המריבה, כולל למה הוריו לא מתכוונים ללמד אותו לנפנף כמו כל בן מלוכה

כבר עברה שנה? הנסיך הארי, ארצ'י ומייגן מרקל (צילום: Gettyimages)
כבר עברה שנה? הנסיך הארי, ארצ'י ומייגן מרקלצילום: Gettyimages
 

 

היום (6 במאי) לפני שנה זה קרה: הנסיך הארי ומייגן מרקל הביאו לעולם את בנם הבכור שזכה לשם המאוד לא קליט - ארצ'י האריסון מאונטבאטן-וינדזור. הלידה המרגשת התרחשה בבית חולים מקומי בלונדון, למרות רצונה של הדוכסית מסאסקס ללדת לידה טבעית בבית.

 

כנהוג בלידות מלכותיות, כרוז יצא מפתח בית החולים ובישר על האירוע המרגש. הנסיך הארי נשא דברים מחוץ לווינדזור ודיבר על החוויה המכוננת: "זה בן בריא ואני נרגש ולא מאמין לכוח שיש בנשים. אני מודה לכולם על התמיכה והברכות החמות. אנחנו עדיין חושבים על שמות ובעוד מספר ימים נחלוק איתכם את המידע. אני גאה באשתי וכמו כל אב, אני חושב שהילד שלי מושלם. תודה לכולם".

 

סגורסגור

שליחה לחבר

שלח
הסרטון נשלח לחברך

סגורסגור

הטמעת הסרטון באתר שלך

 קוד להטמעה:

 

כזכור, ההיריון של מרקל התמקד בעיקר בלהוציא את המלכה אליזבת מדעתה, זאת לאחר שהדוכסית הודיעה כי לא תלד בבית החולים המסורתי שבו ילדה גיסתה, קייט מידלטון, הודיעה כי לא תאפשר לרפואים הפרטיים של המלכה אליזבת ליילד אותה וכאמור התעקשה ללדת בבית למרות גילה המתקדם וכל הסיכונים הכרוכים בכך. לשמחתה של המלכה, לפחות החלק האחרון של הלידה בבית לא קרה.

 

כבר לפני הלידה מרקל הודיעה כי בניגוד לגיסתה, היא לא מתכוונת לצאת החוצה לפתח בית החולים שעות ספורות לאחר הלידה כדי לחייך לצלמים ואילו הנסיך הארי הבטיח כי הם יציגו לעולם את הבייבי המלכותי יומיים לאחר הלידה, וכך היה. ב-8 במאי הדוכסית מסאסקס יצאו לפתח טירת ווינדזור כדי להציג לעולם את בנם הבכור. "זכיתי בשני הגברים הכי מדהימים בעולם, ואני מאושרת", הכריזה הדוכסית בזמן שחייכה לצלמים ולא הורידה את ידיה מהנסיך המאושר.

 

צילום: רויטרס

צילום: רויטרס

סגורסגור

שליחה לחבר

שלח
הסרטון נשלח לחברך

סגורסגור

הטמעת הסרטון באתר שלך

 קוד להטמעה:

 
מתרגשים כאילו זה היה אתמול (צילום: Gettyimages)
מתרגשים כאילו זה היה אתמולצילום: Gettyimages

 

במהלך השנה האחרונה הדוכסים ניסו לשמור בכל דרך אפשרית על פרטיותו של בנם הקטן ובניגוד לדוכסים מקיימברידג', שחושפים את ילדיהם בכל הזדמנות אפשרית, הארי ומייגן היו "קמצנים" מאוד לגבי חשיפתו של ארצ'י לתקשורת וכמו כן לא הרבו לנדב מידע לגביו. למעשה, אפילו ההטבלה של ארצ'י הייתה חשאית ועד לרגע זה לא ידוע (במאה אחוז) במי בחרו הדוכסים להיות הסנדקים של בנם.

 

הטבלה הסודית של ארצ'י (צילום: gettyimages)
הטבלה הסודית של ארצ'יצילום: gettyimages

 

חודשים לאחר הלידה, ביולי 2019, זכינו לראות בפעם השנייה את ארצ'י הקטן כשמרקל הביאה אותו למשחק הפולו המסורתי באנגליה. מרקל וארצ'י בילו לצידם של מידלטון ושלושת ילדיה, הנסיכים ג'ורג' שרלוט ולואי, וכולם יחד עודדו את הנסיכים וויליאם והארי שהתחרו במשחק.

 

שעות ספורות לאחר שפורסמו התמונות החדשות של מרקל וארצ'י הדוכסית חטפה אש מאזרחים מסביב לעולם שהאשימו אותה בכך שהיא מסכנת את ארצ'י הקטן ומחזיקה אותו בצורה לא בטיחותית. "מייגן אוהבת את התקשורת היום ונהנית מזה שמצלמים אותה ואת התינוק, היא תמיד מחפשת תשומת לב. אבל היא לא יודעת איך להחזיק את התינוק המסכן", צייצה קתרין הולווק, אימא מודאגת, והיא לא הייתה היחידה. "מייגן לא תומכת בראשו ובצוואר של ארצ'י", הטיחה בה אימא זועמת, ואחת אחרת הגיבה לכך שהדוכסית לא דאגה לכובע עבור בנה כדי להגן עליו מהשמש. "אין לה שום אינסטינקט אימהי, הצוואר של ארצ'י לא מקבל תמיכה וגופו נפול. ולמה אין כובע שיגן עליו?", תקפה אלמונית בשם סו ג'ונס.

 

"אין תמיכה לצוואר" (צילום: Mega)
"אין תמיכה לצוואר"צילום: Mega

 

זמן איכות מלכותי (צילום: Getty Images)
זמן איכות מלכותיצילום: Getty Images

 

לאחר אותו משחק פולו מלכותי נאלצנו להמתין חודשיים נוספים עד שזכינו לראות שוב את ארצ'י המתוק, הפעם במהלך הסיור המלכותי הראשון שלהם באפריקה. הדוכסים לקחו איתם את ארצ'י כדי לפגוש את הארכיבישוף דזמונד טוטו ונתנו לנו הצצה מרגשת ליורש העצר. וזו הייתה הפעם היחידה שראינו את ארצ'י במהלך אותו סיור שנמשך תשעה ימים.

 

אנחנו זוכרים שצרחנו במערכת כשהתמונות פורסמו (צילום: Gettyimages)
אנחנו זוכרים שצרחנו במערכת כשהתמונות פורסמוצילום: Gettyimages

משפחה מלכותית ויפה (צילום: Gettyimages)
משפחה מלכותית ויפהצילום: Gettyimages

איך דבר חמוד כזה! (צילום: Gettyimages)
איך דבר חמוד כזה!צילום: Gettyimages

 

ב-24 בדצמבר העלו הדוכסים מסאסקס את תמונת חג המולד המסורתית לחשבון האינסטגרם ונתנו לנו הצצה נוספת לארצ'י, אך השיא היה בערב האחרון של העשור, ב-31 בדצמבר, אז העלו סרטון מסכם של של השנה האחרונה וחתמו אותו בתמונה הורסת של הנסיך הארי וארצ'י.

 

תמונת העשור! הנסיך הארי וארצ'י
תמונת העשור! הנסיך הארי וארצ'י

 

רבות דובר על "מה יהיה הטייטל המלכותי" שארצ'י הקטן צפוי לקבל, וגם היום, שנה אחרי, עדיין אין הכרעה בנושא. דיווחים לפני לידות של ארצ'י טענו כי ביום היוולדו, בנו של הארי ומייגן יקבל במיידי את התואר "הרוזן מדומברטון", בדיוק כמו אביו (התואר הארוך והרשמי של הארי הוא "דוכס סאסקס, הרוזן מדומברטון וברון קילקיל"), אך זה טרם קרה. אגב, זה בדיוק הזמן לציין שלא כל בני המלוכה בוחרים להעניק לילדיהם תארים מלכותיים, אפילו אם המלכה אליזבת רואה לנכון לעשות זאת. כמו למשל במקרה של הנסיכה אן, בתה של המלכה אליזבת, שבחרה לוותר על התארים ולאפשר לילדיה לחיות חיים נטולי טייטלים.

 

כמובן שלאחר שהדוכסים מסאסקס הודיעו בחודש ינואר האחרון על פרישתם ממעמדם כבכירים במלוכה והודיעו כי בין היתר הם רוצים להעניק לבנם חיים נורמליים עד כמה שאפשר, נראה כי השניים יחליטו לוותר על הזכות להעניק לארצ'י תואר מלכותי, אבל את זה נגלה בהמשך.

 

המתח בשיאו - יהיה או לא יהיה טייטל מלכותי?
המתח בשיאו - יהיה או לא יהיה טייטל מלכותי?

 

בחודש מרץ האחרון הארי ומייגן עזבו את קנדה ועברו להתגורר בלוס אנג'לס, שם מתכננים השניים לרכוש בית ולהשתקע, מה שאופן טבעי ישפיע על חייו של בנם. "ארצ'י שונה", הסבירה הביוגרפית המלכותית פני ג'וניור לאתר "אקספרס" והוסיפה: "הוא נמצא במדינה אחרת, הוא לא יגדל לצד משפחתו המורחבת וכל בני המלוכה מאוד עצובים מכך. ארצ'י צפוי לגדול כילד אמריקאי, עם מבטא אמריקאי וביטחון עצמי גבוה, ממש כמו כל שאר ילדי הסלבס אבל לא תחסר לו אהבה, הארי גאה בבן שלו, זו הייתה המשאלה הכי גדולה שלו".

 

מקור אלמוני מהארמון חשף כי הדוכסים מסאסקס תכננו לחזור לבריטניה לטובת חגיגות יום הולדתו של ארצ'י אך בעקבות התפשטות מגפת הקורונה הם לא יוכלו לעשות זאת אך הוסיף כי השניים ככל הנראה יקיימו שיחות ווידאו עם המשפחה של הארי ועם המלכה אליזבת במיוחד. כמו כן, על פי המקור, במידה ותהיה רגיעה במגיפה, הדוכסים צפויים להגיע לבריטניה בחודש יוני הקרוב, יחד עם בנם.

 

הורים גאים (צילום: אינסטגרם)
הורים גאיםצילום: אינסטגרם

 

ואיך בכל זאת הארי ומייגן מתכננים לחגוג לארצ'י את יום הולדתו הראשון? כמובן שיצאנו לחקור. באתר Mirror דווח כי הדוכסים תכננו לחגוג את יום הולדתו של בנם יחד עם החברים הטובים שלהם, ביניהם סרינה וויליאמס, פריאנקה צ'ופרה ואמל וג'ורג' קלוני, שחוגג גם הוא היום את יום הולדתו ה-59, אך מכיוון שמרקל מקפידה להישמע לכללים ואינה מוכנה לקחת סיכון השלושה יחגגו לבדם. "הארי ומייגן קיוו לחגוג את יום הולדתו הראשון של בנם יחד עם כמה מבני המלוכה אך כעת, בגלל הקורונה, הם אינם יכולים ולמעשה הם מנותקים לחלוטין מהמשפחה וזה קשה לכולם", סיפר גורם מלכותי, והוסיף: "תהיה לארצ'י עוגת יום הולדת מדהימה, אולי עוגת אבוקדו, ואני מניח שהמלכה תדבר איתם וכמובן שגם סבו של ארצ'י, הנסיך צ'רלס".

 

עוד קצת מההטבלה הסודית (צילום: gettyimages)
עוד קצת מההטבלה הסודיתצילום: gettyimages

 

נסיים עם עובדה נוספת ומשעשעת במיוחד על ארצ'י הקטן, או יותר נכון על הוריו, שקיבלו החלטה משותפת וחד משמעית שהיא "לא ללמד את ארצ'י את פעולת הנפנוף המסורתית והמלכותית". בריאיון ל"דיילי מייל" סיפרה ד"ר ג'יין גודול כי הנסיך הארי שוחח איתה ואמר לה כי "הוא לא רוצה שארצ'י יגדל עם גינונים ונימוסים מלכותיים". עוד הוסיפה הגברת גודול כי הארי לא מתכוון ללמד את ארצ'י את הנפנוף המלכותי. "אני מניחה שתצטרך ללמד את ארצ'י איך לנופף נכון", אמרה הד"ר, ואילו הנסיך מיהר לענות: "לא. זה לא יקרה". אאוץ!

  

שום נפנוף מלכותי לא יהיה פה. המלכה אליזבת (צילום: Getty Images)
שום נפנוף מלכותי לא יהיה פה. המלכה אליזבתצילום: Getty Images

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הכי מדוברים
    הדגמים המנצחים של 2018