רכילות+

ממאור וניב ועד בן וטיילור: יש סיכוי לאהבה?

מכת הפרידות שתקפה את הביצה שלנו בחודשים האחרונים הובילה אותנו לנקוט בצעדים נואשים - פנייה למומחה שפתח בקלפים לכל אחד מהזוגות האהובים. אז אצל מי זה סופי ולמי עוד יש תקווה? קבלו את כל הפרטים

נפרדנו כך (צילום: ענת מוסברג ומאירי גפן)
נפרדנו כךצילום: ענת מוסברג ומאירי גפן

 

החודשים האחרונים היו קשים עבור כוכבי הביצה, ולא רק בגלל שהם נאלצו להישאר בבית בעקבות מגפת הקורונה. מכת פרידות תקפה את המפורסמים שלנו, והזוגות שבחיים לא היינו מאמינים שיכולים להיפרד, החליטו שהם מעדיפים לישון באלכסון – לפחות לבינתיים.

 

כדי לקבל טיפה של תקווה, דיברנו עם המיסטיקן והמתקשר מאיר בן מרום, שקיבל את כל האינפורמציה על בני הזוג, פתח להם בקלפים והכריז מי יחזרו ואצל מי זו פרידה סופית. להגיד לכם שאנחנו סומכים על זה? פחות. אבל בהחלט מוכנים לתת לזה צ'אנס.

 

מאור שוויצר וניב סולטן

הלב שלנו לא עומד בזה. מאור שוויצר וניב סולטן (צילום: אינסטגרם)
הלב שלנו לא עומד בזה. מאור שוויצר וניב סולטןצילום: אינסטגרם

 

מאור שוויצר וניב סולטן הכירו לפני כשנתיים על סט הצילומים של הסדרה "יש לה את זה", שם אף גילמו בני זוג. אחרי חודשים ספורים עברו לגור יחד ואף אימצו כלבה משותפת. השניים לא הסתירו את מערכת היחסים מעולם, אך בהיותם אנשים פרטיים באופן יחסי לתעשייה - המעיטו בעיסוק התקשורתי. לפני ארבע חודשים, במהלך חופשה במקסיקו, שוויצר כרע על ברך אחת והציע לניב להתחתן. היא אמרה "כן", אבל לפני שבועיים התבשרנו כי השניים פירקו את החבילה. בהרצאה שהעביר לתלמידי בית ספר בכרמיאל, סיפר שוויצר שלסולטן היו ספקות במתרחש והיא רצתה להיפרד.

 

בריאיון שהעניקה השחקנית לעיתונאי רן בוקר, אמרה סולטן כי ההחלטה להיפרד לא באה ביום אחד. "החיים יותר מורכבים, הסיטואציות יותר מורכבות ועמוקות ויש בעיות ובסופו של דבר מגיעים להחלטות ביחד״. עוד אמרה סולטן כי הפרידה נעשתה "באהבה אינסופית" ולא דחתה את הרעיון לקאמבק על הסף.

 

דבר המתקשר: "קודם כל מבחינת קריירה, אני רוצה להגיד שניב סולטן הולכת להצליח בענק, הקלפים מראים את זה בבירור. מבחינת זוגיות – העתיד צופן לניב קשר חדש עם אישיות מפורסמת מעבר לים, ככל הנראה מעולם הספורט, זה יקרה תוך עשרה חודשים. מאור, מצידו, היה רוצה לתת לקשר הזדמנות נוספת. הם ישמרו על קשר עד חודש אוקטובר אבל אז זה יסתיים סופית".

 

מבאס מאוד (צילום: אמיר מאירי)
מבאס מאודצילום: אמיר מאירי

 

בן זיני וטיילור מלכוב

אז אין סיכוי לקאמבק? בן זיני וטיילור מלכוב (צילום: ענת מוסברג)
אז אין סיכוי לקאמבק? בן זיני וטיילור מלכובצילום: ענת מוסברג

 

צמד כוכבי הנוער בן זיני וטיילור מלכוב שכבשו את הבמות והקהל הישראלי הצעיר, ניהלו זוגיות שיצאה לאור כשלמלכוב מלאו 16. מערכת היחסים ביניהם ידעה עליות ומורדות למעלה משנתיים, עד הפרידה הגדולה שהתרחשה באפריל האחרון. כבר בדצמבר האחרון, שמועות על הפרדת כוחות בין בני הזוג הציפו את הביצה ושברו למעריצים את הלב, אך זה היה משבר בלבד, שבסופו של דבר נפתר. הם כיכבו יחד במופעי החנוכה ובסופם המריאו לצילומי תכנית הריאליטי "זוג מנצח VIP" – עד שהאידיליה נגמרה. עם חזרתם ארצה החל משבר נוסף, עמוק יותר, ובסופו של דבר החליטו בני הזוג לפצל את דרכיהם – מקצועית ואישית. ימים ספורים לאחר הפרידה הוציא זיני שיר וקליפ על הפרידה וחודש לאחר מכן כבר נצפה בזרועותיה של אחרת.

 

דבר המתקשר: "לפי הקלפים, טיילור המשיכה הלאה. היא מרגישה מחוזרת ורואה שהמעמד שלה עלה והיא רוצה מישהו שיתמוך בה. גם בן לא מעוניין לחזור בשלב זה והוא שומר על הקשר ביניהם על אש נמוכה. היה פה פוטנציאל לחתונה אך זה לא יצא לפועל".

 

דווקא הייתם חמודים יחד (צילום: אמיר מאירי)
דווקא הייתם חמודים יחדצילום: אמיר מאירי

 

עדן פינס דור רפאלי

הוגו בוס (צילום: ענת מוסברג)
הוגו בוסצילום: ענת מוסברג

הדוגמנית הצעירה עדן פינס ואחיה של הדוגמנית בר רפאלי, דור, התחילו בכלל כחברים טובים, אבל הבשילו לכדי זוג אוהב ודביק למשך כמעט שנה. הם טסו לחופשה זוגית פוטוגנית בתאילנד והדוגמנית הפכה לבת בית אצל משפחת רפאלי, הגיעה לאירועים משפחתיים והתחברה מאוד עם אמא ציפי. בצילומים לשער "פנאי פלוס" באוקטובר האחרון סיפרה על טיב הקשר ואמרה "מרוב שאנחנו חברים טובים, אנחנו שוכחים שאנחנו זוג". על אף שנראו צמודים במיוחד, בסוף השבוע האחרון התבשרנו על פרידתם של השניים.

 

דבר המתקשר: "בשלב זה לא נראה שהם יחזרו אך הקשר לא נגמר סופית, נשארה אי וודאות באוויר. לקראת חודש אוקטובר ייתכן ותהיה חזרה זמנית אך סיכוי סביר שזה לא יחזיק מעמד".

 

האח הגדול  (צילום: אמיר מאירי)
האח הגדול צילום: אמיר מאירי

 

אורנה בנאי ושיראל ברגר

היו ימים. אורנה בנאי ושיראל ברגר (צילום: אור גפן)
היו ימים. אורנה בנאי ושיראל ברגרצילום: אור גפן

 

לאחר שנתיים של מערכת יחסים מתוקשרת עם השחקנית בת חן סבג, השתיים נפרדו ו אורנה בנאי הפכה לאחת הרווקות הנחשקות בביצה. תוך חודשים ספורים היא נכנסה לקשר חדש עם השפית שיראל ברגר (28), אבל גם הזוגיות הזאת עלתה על שרטון תוך חצי שנה בלבד.

 

דבר המתקשר: "אורנה ושיראל לא יחזרו. לפי הקלפים, בעוד תשעה חודשים מהיום לאורנה תהיה זוגיות חדשה ומוצלחת מאוד".

פרימיירה מושלמים אורנה בנאי בת זוג שיראל ברגר (צילום: אור גפן)
פרימיירה מושלמים אורנה בנאי בת זוג שיראל ברגרצילום: אור גפן

 

 

אורנה דץ אהרון רוזה

חבל, הייתם זוג יפה (צילום: ענת מוסברג)
חבל, הייתם זוג יפהצילום: ענת מוסברג

אורנה דץ הייתה חלק מהצמד המפורסם בישראל, "הדצים", אך אחרי למעלה מ-20 שנות זוגיות ושני ילדים, היא ובעלה משה דץ התגרשו, והיא יצאה לדרך חדשה. בשבע השנים האחרונות היא הייתה במערכת יחסים צמודה ופוטוגנית למדי עם עורך הדין אהרון רוזה, שהפך לבן בית בביצה ולאורח קבוע באירועים. לפני כשנתיים התרוצצו שמועות על פרידה של השניים אבל הם נשארו ביחד עד לחודש שעבר - רגע אחרי שחגגה את יום הולדת ה-56, נודע כי השניים החליטו להפריד כוחות ולשוב לרווקות, הפעם באמת.

 

דבר המתקשר: "גם במקרה של אורנה ואהרון לא רואים חזרה. לקראת חודש ינואר 2021 לאורנה צפויה להיות זוגיות חדשה, גבר מאוד מוצלח, מישהו שנמצא בסביבתה ואף חיזר אחריה בעבר. לאורנה הייתה התלבטות לגביו בעבר אבל הפעם היא תחליט לתת הזדמנות נוספת".

 

טנקיו, נקסט (צילום: אור גפן)
טנקיו, נקסטצילום: אור גפן

 

תקווה גדעון וליאור דואק

לא נפרדו לרגע בבית "האח הגדול". ליאור דואק ותקוה גדעון (צילום: אינסטגרם)
לא נפרדו לרגע בבית "האח הגדול". ליאור דואק ותקוה גדעוןצילום: אינסטגרם

 

הזוגיות הקצרה שנרקמה בין תקוה גדעון וליאור דואק מול כל מדינת ישראל בתוכנית הריאליטי "האח הגדול", אמנם הסעירה את הצופים אך למציאות יש חוקים משלה. בבית האח השניים החליפו מבטים, החזיקו ידיים ודיברו על כל דבר שבעולם בשיחות נפש עמוקות, אך ברגע שיצאו לעולם האמיתי, הזוגיות הסתיימה. למרות שבבית האח דואק טען כי הוא לא נמשך אליה והטיפוס שלו שונה, היו להם כמה שבועות לוהטים - כך סיפרה גדעון למגזין "לאישה". כעת הוא בזוגיות עם הדוגמנית עומר נודלמן והיא לא מוכנה לאשר או להכחיש שהיא בזוגיות עם דור כהן.

 

דבר המתקשר: "הקלפים מראים שהשניים צפויים לחזור אך זה יהיה לתקופה קצרה. לקראת מאי 2021 ייכנס לחייה של תקוה גבר חדש, שצפוי להיות בעלה".

היה כיף, ביוש (צילום: אינסטגרם)
היה כיף, ביושצילום: אינסטגרם

 

 

שירי קופפרברג ולירן לוי

הפעם זה סופי? (צילום: ענת מוסברג)
הפעם זה סופי?צילום: ענת מוסברג

 

הזוג ששרד את העונה השנייה של תוכנית הריאליטי "חתונה ממבט ראשון" כנגד כל הסיכויים, הצליח להחזיק זוגיות של כמעט שנתיים והפך לתקווה הגדולה של הזוגות שהגיעו אחריו. אלא שלמרותך שהצליחו להתגבר על הדרך הקשה שעשו בתוכנית ואחריה, השניים הודיעו בסוף השבוע שעבר על פרידה. "לאחרונה נאלצנו שוב לקבל החלטה, אמיצה לא פחות וקשה ביותר – לשחרר", כתבה קופפרברג באינסטגרם שלה. "בחרתי לזכור מהם החלומות שלי, להיות נאמנה לעצמי ועם כל הקושי והחששות שיש בכך, ללכת ולנסות להגשים אותם... אז אני יוצאת לדרך חדשה. לא מצטערת על כלום, מברכת על מה שהיה ומייחלת לטוב שיהיה".

 

דבר המתקשר: "ייתכן שתהיה חזרה קצרה לקראת חודש ספטמבר, אך זה לא יחזיק. בחודש אוגוסט צפוי להיכנס לחייה של שירי מישהו חדש שעשוי לעניין אותה".

אין יותר מסיכות פנים (צילום: אינסטגרם)
אין יותר מסיכות פניםצילום: אינסטגרם

 

 

 

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018