ריחו"ל

איך תהיה קים קרדשיאן בתור הגברת הראשונה?

הודעתו של קניה ווסט על התמודדותו בבחירות לנשיאות ארה"ב עוררה לא מעט לעג מעצם הרעיון שיכהן כנשיא, ולצידו קים קרדשיאן בתור הפירסט ליידי. האם לקים יש מה שצריך עבור הג'וב, והאם מלניה סללה לה את הדרך?

אשת הנשיא הנוכחי ואשת הנשיא הבא? מלניה טראמפ וקים קרדשיאן (צילום: GettyImages)
אשת הנשיא הנוכחי ואשת הנשיא הבא? מלניה טראמפ וקים קרדשיאןצילום: GettyImages

 

האם קניה ווסט עומד להיות הנשיא הבא של ארצות הברית? ובכן, הסבירות לכך קלושה - במיוחד לאור הציוצים ההזויים שלו בימים האחרונים, אבל זה לא מונע ממנו לנסות את מזלו. הראפר השנוי במחלוקת קיים השבוע עצרת בחירות ראשונה בניו אורלינס בה השמיע כמה הצהרות תמוהות למדי שהעלו שאלות לגבי בריאותו הנפשית. אשתו, קים קרדשיאן, לא התלהבה ממה ששמעה ואם להאמין לדבריו, אפילו ביקשה לאשפז אותו במוסד לבריאות הנפש. כמה ימים לאחר מכן היא אף הסבירה בעצמה לעוקביה שווסט מתמודד עם הפרעה דו קוטבית. 

 

אבל עד נובמבר 2020 יש כמה חודשים, וממש כמו שהמחשבה על הטייקון דונלד טראמפ בבית הלבן נראתה מופרכת לפני ארבע שנים, אי אפשר לדעת בוודאות מי ישב בכסא הכי חזק בעולם בבוקר שאחרי הבחירות. והצד החיובי בזכייה של ווסט אם תקרה, היא שנזכה לראות את קים קרדשיאן בתפקיד חייה – האישה הראשונה של ארצות הברית (במידה והשניים לא יתגרשו עד אז). להזכירכם, כשמישל אובמה העבירה את השרביט למלניה טראמפ, רבים מיהרו להצביע בגיחוך על ההבדלים ביניהן - בכל זאת, מלניה נכנסה לבית הלבן עם תדמית הרבה פחות ממלכתית מכפי שמצופה מאשת נשיא: דוגמנית (עירום) לשעבר, צעירה מבעלה ב-24 שנים שנתפסה בעיני לא מעטים כרודפת בצע שהתחתנה איתו עבור הונו.

 

ומה לגבי קרדשיאן? על פניו - שתיהן דומות בכך שהן לא עונות על ההגדרה הקלאסית של אשת נשיא, עם רקע טראשי ובעלים עם היסטוריה בעייתית, שלא לומר מפוקפקת. אפשר אפילו לומר שטראמפ סללה לקים את הדרך לבית הלבן, ואם קים תזכה אי פעם להגיע אליו בתור אשת נשיא, יהיה לה הרבה יותר קל להתקבל למעמד בזכות מלניה. אז איפה הדימיון ואיפה השוני בין השתיים? בדקנו, ואלו הממצאים:

  

דרס קוד: בגדים אלגנטיים אין, לבוש חושפני אאוט?

תגיע עם הבגד הזה לארוחה רשמית? קים קרדשיאן ומלניה טראמפ (צילום: GettyImages)
תגיע עם הבגד הזה לארוחה רשמית? קים קרדשיאן ומלניה טראמפצילום: GettyImages
 

האם קים קרדשיאן תהיה הפירסט ליידי הראשונה שתתהדר במחשופים, בגדים אקסטרה צמודים ובצבעים ססגוניים במיוחד? נשקר אם נגיד שזה יפריע לנו, ואפילו נגיד – הלוואי. הנשים הראשונות תמיד היו אלגנטיות וניסו לשמור על רמת אופנה שמרנית יחסית ומכובדת, ובהחלט הגיע הזמן להכניס קצת עניין וצבע למוסד הזה, וגם קצת עור חשוף לא יזיק. 

 

מיותר לציין שאם יש מישהי שלחלוטין תרגיש בנוח לעשות זאת, היא ללא ספק קרדשיאן - ויחד עם זאת חייבים לציין שלמרות התדמית הטראשית שלה, היא בכל זאת נחשבת לאייקון אופנה ולא פעם הולכת על לוקים ממלכתיים ומהוגנים שבהחלט יהלמו את מעמדה כאשת נשיא. בנוסף, יעמדו לרשותה בכירי המעצבים שיוכלו לשלב בין הסטייל הפרוע לקוד האופנה שרגילים אליו בבית הלבן, כולל בעלה אגב, שאחראי למותג אופנה מצליח, אבל בתור נשיא כנראה שיהיו לו עיסוקים אחרים על הראש.

 

בבגד קצת יותר הולם (צילום: Getty Images)
בבגד קצת יותר הולםצילום: Getty Images

 

למרות זאת, עדיף שלא נטפח ציפיות לזעזוע אופנתי בוושינגטון – צריך לזכור שגם הסטייל של מלניה היה הרבה פחות שמרני לפני שנכנסה לג'וב היוקרתי, ועם הזמן החליפה את השמלות המנצנצות ומרובות הפייאטים אשר לא פעם חשפו טפח (ופה ושם אפילו טפחיים) - בבגדים השיקיים בהחלט אך גם שמרניים מאוד שאנחנו רואים אותה בהם כיום. כשנשאלה ב-2015 על ידי כתב "ניו יורק טיימס" איזו מין אשת נשיא היא עומדת להיות, טראמפ השיבה: "אני אהיה מאוד ממלכתית" וציינה את בטי פורד וג'קי קנדי בתור השראה. היא בהחלט הלכה בעקבותיהן, אלגנטית - אך גם די מיושנת.

 

השאירה את הנצנצים מחוץ לבית הלבן. מלניה טראמפ (צילום:  GettyImages)
השאירה את הנצנצים מחוץ לבית הלבן. מלניה טראמפצילום: GettyImages

גם המחשופים הם היסטוריה רחוקה. מלניה ודונלד טראמפ (צילום:  GettyImages)
גם המחשופים הם היסטוריה רחוקה. מלניה ודונלד טראמפצילום: GettyImages

 

"תראו איך פסלם גדל!"

משוויצה במשפחה בכל הזדמנות. קים, קניה והילדים נורת', סיינט, שיקאגו ופסאלם (צילום: אינסטגרם)
משוויצה במשפחה בכל הזדמנות. קים, קניה והילדים נורת', סיינט, שיקאגו ופסאלםצילום: אינסטגרם
 

כשקריס ג'נר אספה את משפחתה לראשונה כדי לדון איתם באפשרות להכניס מצלמות אל בתיהם ולתעד הכל עבור סדרת ריאליטי שתעקוב אחר חייהם, היא הבהירה להם שעל מנת שזה יעבוד, עליהם לשתף את הצופים בהכל כולל הכל, גם בדברים וסודות שאנשים אחרים כנראה לא היו חושפים בציבור. אין ספק שבני המשפחה התמסרו לרעיון עד הסוף, וכיום נראה שאין כמעט דבר שאנחנו לא יודעים עליהם, ברמה שלא פעם מגיעה לפרטים שאולי אנחנו ממש לא רוצים ולא צריכים לדעת.

 

האם סדרת הריאליטי המשפחתית תעקוב אחרי קרדשיאן גם אל תוך הבית הלבן? אין ספק שזה יקפיץ את הרייטינג, גם אם עלול להוות בעיה מבחינה ביטחונית. ניתן ל-CIA לשבור את הראש בקשר לזה. בכל אופן, בכל מה שקשור לחשיפה, קים תהיה שונה מאוד ממלניה שנראה שמאוד אוהבת לשמור על פרטיותה, ובמיוחד על פרטיותו של בארון טראמפ (14), הבן המשותף שלה ושל הנשיא.

 

איפה אתה, בקושי רואים אותך. בארון טראמפ עם מלניה ודונלד (צילום:  GettyImages)
איפה אתה, בקושי רואים אותך. בארון טראמפ עם מלניה ודונלדצילום: GettyImages

 

בעוד שקרדשיאן משלבת באינסטגרם שלה לא מעט תמונות של ארבעת ילדיה, מלניה מקפידה לחשוף את בנה כמה שפחות. למעשה, שמו של טראמפ הצעיר עולה בעיקר בהקשר של שערוריות אליהן הוא קשור בעקיפין – כשקאת'י גריפין הצטלמה אוחזת בראש כרות שדימה את ראשו של טראמפ, הנשיא האשים אותה בכך שבארון קיבל מכך סיוטי לילה לאחר שהיה בטוח שמדובר בראשו האמיתי. לפני כשלוש שנים הושעתה קייטי ריץ', אחת מכותבות "סאטרדיי נייט לייב" לאחר שצייצה שבארון עומד להיות "הראשון שלומד בחינוך ביתי שטובח במקום לימודיו" ובחודש שעבר הקומיקאי ג'ון הנסון קיבל ביקורת על כך שצייץ ביום האב: "אני מקווה שבארון יזכה לבלות את היום עם אביו. מי שזה לא יהיה".

 

האם יגיע היום בו בארון ייצא אל אור הזרקורים? כנראה שלא בשנים הקרובות, ולא כל עוד אביו על תקן הנשיא. לנורת'סיינט, שיקגו ופסלם ווסט לא תהיה את הדילמה, היות ואנחנו מכירים אותה מהיום בו יצאו לאוויר העולם.

 

בעין הציבור מהרגע שנולד. פסאלם ווסט (צילום: אינסטגרם)
בעין הציבור מהרגע שנולד. פסאלם ווסטצילום: אינסטגרם

 

גם נשות הנשיא עושות דברים חשובים

 

לאורך השנים תפקידה של אשת הנשיא התפתח והשתדרג. עד תחילת שנות ה-60 הנשים הראשונות היו בעיקר על תקן אישיות ציבורית ולא נשאו תפקיד מהותי או השפעה חברתית, אך ב-1963 נכנסה לבית הלבן ליידי בירד ג'ונסון, אשתו של לינדון ג'ונסון, ולקחה על עצמה לשפר את המודעות לדאגה לאיכות הסביבה. הנשים שהגיעו לאחר מכן לבית הלבן צעדו בעקבותיה ואימצו אג'נדה חברתית, כל אחת בנושא שקרוב לליבה – בטי פורד לדוגמה פעלה למען זכויות הנשים, הילארי קלינטון שיפרה את מערכת הבריאות, מישל אובמה עודדה ילדים לעשות ספורט ולאכול נכון ומלאניה טראמפ לקחה על עצמה את המלחמה בבריונות ברשת ותמיכה בילדים שחייהם הושפעו משימוש בסמים, שלהם או של הסובבים אותם.

 

ומה תעשה קים קרדשיאן? כפי שכבר אמרנו, קל לזלזל בפועלה של כוכבת הריאליטי, אך למען האמת, היא ללא ספק מרבה להשתמש בכח ובהשפעה שברשותה למען נושאים חשובים. אז כן, היא אולי תנצל כל חדר וחדר בבית הלבן להעלאת סלפי – אבל לצד זה גם תעלה על הפרק נושאים מהותיים למענם היא פועלת כדרך קבע - כמו הגברת המודעות לשואת הארמנים, פיקוח על רישיונות לכלי נשק ורפורמה בבתי הכלא בנושא גזרי דין ומאסרים. קרדשיאן חקרה לעומק מספר מקרים בהם לטענתה ניתנו עונשי מאסר כבדים ולא צודקים, ואף נפגשה עם טראמפ כדי לדון איתו בנושא. בזכותה הוא אף העניק חנינה לאליס מארי ג'ונסון, אשה שנשפטה למאסר עולם עקב עבירות סמים. "אני לא עושה את זה בגלל הפרסום, באמת אכפת לי", אמרה קרדשיאן בריאיון ל"רויטרס" בתחילת השנה. "אי אפשר לדעת מה עבר על אותם אנשים ומה הוביל אותם להחלטות שהחליטו. אני מקווה שאנשים יוכלו לגלות יותר אמפתיה".

 

יש לזכור שקרדשיאן היא לא רק כוכבת ריאליטי, אלא גם עורכת דין בהתהוות. לאחרונה השלימה את שנת הלימודים הראשונה שלה, והיא מקווה לעבור את מבחני ההסמכה בעוד כשנתיים.

 

"כשאני עוברת לכאן, השולחן זה הדבר הראשון שעף"
"כשאני עוברת לכאן, השולחן זה הדבר הראשון שעף"

 

  

הגברת הראשונה של ארה"ב - ושל האינסטגרם

במידה וקים קרדשיאן אכן תיכנס לבית הלבן, היא ללא ספק תגיע עם יתרון על פני קודמותיה בכך שבניגוד לאחרות – לה כבר יש קהל עוקבים, שלא לומר מעריצים, מובנה, שכולל בתוכו עשרות אם לא מאות מיליונים של אנשים. רק צריך להסתכל על המספרים באינסטגרם: קרדשיאן נהנית ממעקב של לא פחות מ-180 מיליון גולשים, בעוד כמות האנשים שמתעניינת בפועלה של מלניה זעירה לעומתה – 4.6 מיליון עוקבים בלבד. תמונה משפחתית שהעלה קרדשיאן השבוע זכתה לבדה ליותר מ-4.5 מיליון לייקים.

 

אגב, רק לשם השוואה – לקודמתה של טראמפ בתפקיד, מישל אובמה, יש פי 10 עוקבים ממנה.

 

 

טובעות בשערוריות - של הבעל

יחליף אותו בתפקיד? קניה ווסט בביקור בבית הלבן (צילום: AFP)
יחליף אותו בתפקיד? קניה ווסט בביקור בבית הלבןצילום: AFP
 

וכעת אנחנו מגיעים לנושא ששתי הנשים מכירות לצערן היטב – שערוריות שסיפקו בעליהן לאורך השנים. ובכן, עצם זה שהשניים בכלל החליטו לרוץ לנשיאות היוו סוג של שערוריות בפני עצמן. רק השבוע ווסט ייצר כותרות מטרידות לאחר שבעצרת בחירות שערך בניו אורלינס סיפר בבכי שרצה שקים תעשה הפלה כשהייתה בהיריון עם בתם הבכורה נורת', וחשף יותר מדי מדי כשסיפר שגם אביו רצה שאמו תעשה הפלה כשנשאה אותו ברחמה. עוד עיצבן ווסט את הקהל כשהצהיר שהארייט טאבמן, הידועה כמשחררת העבדים במלחמת האזרחים, כלל לא הייתה גיבורה.

 

הטירוף נמשך גם בימים האחרונים, עם שרשרת ציוצים ארוכה בה ווסט האשים את קרדשיאן שניסתה לכלוא אותו לאחר העצרת, הודיע לקריס שאינו מרשה לה להתקרב לילדיו וכינה אותה בציוץ אחר "קריס ג'ונג און", על שמו של מנהיג צפון קוריאה. מקורבים לבני הזוג מספרים שקרדשיאן ושאר בני המשפחה מנסים כבר שבועות ארוכים להשיג לווסט עזרה: "הם רוצים שהוא יבריא, אבל איך עוזרים למישהו שלא רוצה שיעזרו לו?".

 

כמובן שזו לא הפעם הראשונה שווסט מייצר כותרות, ליתר דיוק – רשימת הסקנדלים שלו יכולה למלא ספר שלם. המוכר והמתמשך שבהם הוא כמובן היריבות הבלתי נגמרת שלו עם טיילור סוויפט, שהחלה כשהפריע לה לקבל את פרס הזמרת הטובה ביותר בטקס "פרסי המוזיקה של MTV" ב-2009, והודיע לה שביונסה טובה ממנה בהרבה, לעיני הקהל ההמום שכלל גם את ביונסה המזועזעת. היריבות ביניהם נמשכת עד היום, כששני הצדדים מזינים אחד את השני וכל כמה שנים מוצאים סיבה נוספת ומטופשת לריב עליה.

 

 

סגורסגור

שליחה לחבר

שלח
הסרטון נשלח לחברך

סגורסגור

הטמעת הסרטון באתר שלך

 קוד להטמעה:

 

ווסט גילה את התענוג שבלהכעיס את הגולשים באמצעות ציוצים שנויים במחלוקת כבר ב-2016, כשצייץ: "ביל קוסבי חף מפשע". זמן קצר לאחר מכן סיפר שהוא נמצא בחובות כבדים של 53 מיליון דולר, ופצח בשרשרת ציוצים בהם התחנן בפני מארק צוקרברג להשקיע מיליארד דולר בפרויקטים שלו: "תשקיע מיליארד דולר בקניה ווסט, אחרי שתבין שהוא האמן החי הגדול ביותר בכל הזמנים" צייץ ווסט ובציוץ אחר ביקש: "מארק, אני יודע שזה יום ההולדת שלך, אבל תוכל להתקשר אליי עד מחר? אני האמן האהוב עליך אבל אתה רואה אותי בקושי נושם ועדיין מנגן את האלבום שלי בבית שלך".

 

גם קהל המעריצים שהגיע להופעות שלו נאלץ לסבול משגעונותיו של הכוכב. פעם אחת ווסט הפסיק הופעה כשקלט בקהל מישהו שלא עמד ורקד. הוא סירב להמשיך להופיע עד שאותו בחור יעמוד – רק כדי להבין מאוחר מדי שמדובר באיש בכיסא גלגלים. ב-2016 הוא עצר הופעה באמצע, פצח במונולוג זועם שכוון ברובו נגד החבר הטוב (לשעבר) ג'יי זי, והאשים אותו בכך שהפנה לו עורף. לאחר המונולוג, ווסט ירד מהבמה ולא חזר אליה, לקול צעקות הבוז של הקהל.

 

זמן קצר לאחר מכן הוא אושפז בבית חולים לבריאות הנפש, לאחר שרופאו הפרטי הזמין משטרה לביתו מחשש לחייו.

 

חברים הכי טובים לשעבר. ווסט וג'יי זי (צילום: gettyimages)
חברים הכי טובים לשעבר. ווסט וג'יי זיצילום: gettyimages

 

לפני שנתיים הוא טען בריאיון ל-TMZ שהשחורים היו עבדים מרצונם החופשי: "400 שנה? זה נשמע כמו בחירה... כמו מנטליות של כלא. העבדות היא כמו השואה, השואה אצל היהודים והעבדות עבור השחורים. אנחנו מאוחדים כגזע אנושי, אני בני אנוש וכאלה". מאוחר יותר צייץ הבהרה: "הסיבה בגללה התייחסתי ל-400 שנים היא שאי אפשר להחזיק במנטליות של כלא במשך כל כך הרבה זמן. אנחנו צריכים מחשבה חופשית".

 

ווסט גם עיצבן את ההמונים בכך שהביע תמיכה בטראמפ לאחר שנבחר (למרות שהצהיר שכלל לא הצביע בבחירות) ואף נפגש איתו בבית הלבן. יתרה מכך, יש הטוענים שהסיבה היחידה שווסט מבקש לרוץ לנשיאות היא על מנת לפלג את קהל המצביעים השחור ובכך להבטיח את בחירתו של טראמפ לקדנציה שנייה.

 

זו אכן רשימה כאורך הגלות, אבל כפי שלימדה אותנו ההיסטוריה הלא רחוקה – שערוריות, חמורות ככל שיהיו, לא בהכרח ימנעו ממישהו להיבחר. קצרה היריעה מלציין את כל הסקנדלים בהם היה מעורב נשיא ארה"ב הנוכחי, אז רק נזכיר שלפני הבחירות ב-2016 התרברב טראמפ שגם אם יירה במישהו ברחוב בניו יורק הוא עדיין יבחר. באותה שנה גם התפרסמה קלטת שלו בה אמר מאחורי הקלעים למנחה של תוכנית בה התארח כי הוא לא מחכה לאישור מצד הנשים כדי לנשק אותן: "כשאתה כוכב הן נותנות לך לעשות את זה, אתה יכול לעשות להן כל דבר... לתפוס להן ב***, אם אתה רוצה".

 

סגורסגור

שליחה לחבר

שלח
הסרטון נשלח לחברך

סגורסגור

הטמעת הסרטון באתר שלך

 קוד להטמעה:

 

בנוסף היה נראה שבדרכו לנשיאות טראמפ מבקש להגיד כמה שיותר דברים מפלגים, מזעזעים ונוטפי שנאה – בין היתר קרא למקסיקנים אנסים, כינה את הפוליטיקאי ג'ון מקיין "לוזר" בגלל שנפל בשבי בזמן שירותו הצבאי וליגלג על עיתונאי שמתמודד עם מחלת שרירים מולדת. ב-2017, כשכבר היה נשיא, עורר טראמפ הדים כשהצהיר שבהפגנה של הקו קלאס קלאן היו גם "אנשים טובים".

 

וכמובן שאי אפשר להתייחס בלי השערוריות שקשורות לנשים. ב-2017 חשפה רשת CNN כי הקרמלין מחזיק בצילומי אבטחה מחדר מלון במוסקבה שבו טראמפ נראה מבלה עם יצאניות (מאוחר יותר נמסר שככל הנראה הקלטת מזוייפת).

 

שנה לאחר מכן פירסם "וול סטריט ג'רנל" כי טראמפ שילם 130,000 דולר לשחקנית הפורנו סטורמי דניאלס על מנת שלא תחשוף שניהל איתה רומן בזמן שמלאניה הייתה בהיריון עם בנם. לאחר מכן "הניו יורקר" סיפר שלאחר לידתו של בארון, טראמפ ניהל רומן נוסף עם דוגמנית פלייבוי קארן מקדוגל. ואלו לא לא היו הפעמים הראשונות בהם טראמפ בגד לכאורה בנשותיו – באשתו הראשונה איוונה בגד מספר פעמים, בין השאר עם אשתו השנייה מרלה.

 

נאמנות מעולם לא הייתה הצד החזק שלו. טראמפ ואשתו הראשונה איוונה (צילום: GettyImages)
נאמנות מעולם לא הייתה הצד החזק שלו. טראמפ ואשתו הראשונה איוונהצילום: GettyImages

עם אחיזה כזאת, הסיכוי לנישואים טובים קלוש. טראמפ ואשתו השנייה מרלה (צילום: GettyImages)
עם אחיזה כזאת, הסיכוי לנישואים טובים קלוש. טראמפ ואשתו השנייה מרלהצילום: GettyImages
 

 

בכלל, טראמפ היה רודף נשים גדול ונראה שרכש אליהן כבוד אפסי. העיתונאי וויין בארט כתב בספרו "Trump, The Greatest Show on Earth: The Deals, The Downfall, The Reinvention", שטראמפ הציע למגזין "פלייבוי" להקדיש גיליון מיוחד אשר בו יופיעו הנשים שעובדות תחתיו וייקרא בשם ההולם "העובדות של טראמפ". במהלך השנים עשרות נשים טענו שהוא הטריד אותן מינית – אחת מהן, ג'סיקה לידס, התראיינה לפני כ-4 שנים ל"ניו יורק טיימס" וסיפרה שבתחילת שנות ה-80 הוא אחז בשדיה והכניס לה יד מתחת לחצאית בזמן שישבו זה לצד זו במהלך טיסה.

 

עירום בבית הלבן

ולסיום נחזור אל הנשים עצמן בקטגוריה חושפנית במיוחד – תמונות עירום. ובכן, ידוע לכל שקים חובבת עור חשוף ואף משתדלת לפנק את עוקביה מדי כמה זמן בתמונות שלא משאירות הרבה מקום לדימיון – וכמוה, גם למלניה יש כמה תמונות כאלה באלבום. רק שבניגוד לקים שתתגאה בהיסטוריית העירום שלה, מלאניה כנראה הייתה מעדיפה להשאיר את התמונות האלו רחוק מאחוריה.

 

מלניה על שער "ניו יורק פוסט"
מלניה על שער "ניו יורק פוסט"

 

ב-2016 פורסמו ב"ניו יורק פוסט" תמונות פרובוקטיביות שעשתה עבור מגזין הגברים הצרפתי "מקס" 21 שנים קודם לכן, כשהייתה בת 25 (אז היא עוד נקראה מלאניה קנאוס) בהן היא צולמה בין היתר בנעלי עקב בלבד ומרוחה בשמן תינוקות. בנוסף היא הצטלמה לשער בוטה במיוחד עבור מגזין GQ. חדי העין יבחינו גם שהיא עשתה כמה טיפולים קוסמטיים מאז.

 

במקרה של קים, כאמור, כנראה שמעטים האנשים שלא נתקלו בתמונת עירום כזו או אחרת, וכנראה כל מה שנותר לה לעשות הוא להצטלם בעירום בחדר הסגלגל.

מלניה טראמפ על שער "ניו יורק פוסט"
מלניה טראמפ על שער "ניו יורק פוסט"

מלניה על שער GQ
מלניה על שער GQ


קים לא צריכה שערים כדי להתפשט (אינסטגרם)
קים לא צריכה שערים כדי להתפשטאינסטגרם
 

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018