רכילות+
צילום: אינסטגרם

מבר רפאלי ועד דניאל גרינברג: סלבס יקרים, סליחה שריכלנו

יום כיפור בפתח וגם אנחנו צריכים לעשות חשבון נפש ולהתנצל בפני הכוכבים האהובים עלינו בביצה, שבמשך שנה שלמה רדפנו אחריהם עם מצלמות, הצקנו להם עם שאלות וצילמנו אותם בזוויות לא מחמיאות. סולחים?

 

סליחה שריכלנו. בן זיני, בר רפאלי, קוונטין טרנטינו ודניאל גרינברג (צילום: אינסטגרם ורפי דלויה)
סליחה שריכלנו. בן זיני, בר רפאלי, קוונטין טרנטינו ודניאל גרינברגצילום: אינסטגרם ורפי דלויה

 

למרות הקורונה והסגר שהגיע בדקה ה-99, לא חלמנו לעשות לעצמנו הנחת סלב השנה, וכמו בכל שנה, אנחנו רוצים לקחת רגע ולבקש סליחה מכוכבי הביצה אותם אנו מסקרים על בסיס יומי. כפי שאייל גולן שר, "לטעות זו חולשה אנושית ולמחול מעלה אלוהית", וגם אנחנו רוצים לבקש סליחה מהמפורסמים שכיכבו במדור שלנו קצת יותר מדי פעמים בשנה החולפת ומקווים שהם ימצאו בליבם את המחילה.

 

אז מי ברשימת הסליחות שלנו לשנה? הבמאי ההוליוודי שהרשנו לעצמנו להרגיש איתו קצת יותר מדי נוח, הכוכבת ההריונית שלא עזבנו לרגע עד הלידה, בני הזוג שהרסנו להם את הדייטים ועוד. זו רשימת הסליחות שלנו לשנה החולפת.

 

 

קוונטין טרנטינו: סורי שהרגשנו כאילו אתה כבר אחד מהחבר'ה

 

צלם: אמיר מאירי

צלם: אמיר מאירי

סגורסגור

שליחה לחבר

שלח
הסרטון נשלח לחברך

סגורסגור

הטמעת הסרטון באתר שלך

 קוד להטמעה:

 

 

כתב האישום: אנחנו לא יודעים אם בחלומות הכי פרועים שלו, זוכה האוסקר ובמאי הקולנוע המהולל קוונטין טרנטינו דמיין שהמעבר לתל אביב יהיה כרוך בצלמי פפראצי עיקשים יותר מאשר בכל העולם. הגדיל לעשות הצלם המסור של המדור, שחיכה בסבלנות עד שהבמאי ההוליוודי יסיים את ארוחת הצהריים שלו, ואז רדף אחריו כדי לקבל תשובות לשאלות הכי בוערות על הפרק. אז סליחה טרנטינו שהרשנו לעצמנו לחכות לך בבית הקפה האהוב עליך עד שנצליח לנהל "מיני ריאיון" בו נשאל על דניאלה פיק, התינוק ליאו וכמובן הקורונה. מצד שני, כשאתה כבר ישראלי לכל דבר ויושב בבתי קפה כל שני וחמישי עם ברמודה, אז אתה צריך להיות רגיל לחוצפה הישראלית.

 

סורי שהרגשנו איתך יותר מידי בנוח. קוונטין טרנטינו (צילום: אמיר מאירי)
סורי שהרגשנו איתך יותר מידי בנוח. קוונטין טרנטינוצילום: אמיר מאירי

 

כתב ההגנה: לא באמת חלמנו שאי פעם נוכל לנהל סמול טוק עם במאי בקליבר שלך ולתרגל את האנגלית שלנו. אז אם נפלה לידינו הזדמנות כזאת, איך ציפית שנעמוד בפיתוי?

 

 

אסף גרניט ושלמור שטרוזמן: סליחה שהפכנו לגלגל שלישי בדייטים שלכם

 

סגורסגור

שליחה לחבר

שלח
הסרטון נשלח לחברך

סגורסגור

הטמעת הסרטון באתר שלך

 קוד להטמעה:

 

כתב האישום: אנחנו לא יודעים איך זה קרה, אבל מאז שהשניים הוציאו לאור את מערכת היחסים שלהם והצהירו קבל עם ואינסטגרם על הזוגיות המפתיעה בפוסט שעשה לא מעט רעש ברשת, הרגשנו כאילו אנחנו חלק ממה שקורה בין השף אסף גרניט ומגישת הטלוויזיה, שלמור שטורזמן. עכשיו, יש מצב שבהתחלה היה להם נחמד ומצחיק לפגוש אותנו בהפתעה בסופו של עוד דייט רומנטי, אבל גם אנחנו יודעים להודות שקצת נסחפנו עם הסטוקינג ולא יכולנו לפספס את ההזדמנות להפוך לגלגל שלישי כל פעם. ועזבו את זה, הכי מביך זה השאלות הפולניות של הדודה שלא היססנו לשאול. אז סליחה אסף ושלמור שנדחפנו לכם לדייטים, יודעים שהגזמנו.

 

סליחה שהפכנו לגלגל שלישי בדייטים שלכם. אסף גרניט ושלמור שטורזמן (צילום: אמיר מאירי)
סליחה שהפכנו לגלגל שלישי בדייטים שלכם. אסף גרניט ושלמור שטורזמןצילום: אמיר מאירי

 

כתב ההגנה: מה לעשות שאנחנו רווקים ומחפשים את האחד שלנו, ויש לנו הרגשה ממש טובה שאם נמשיך לצאת איתכם לדייטים, קופידון ישלח חץ גם אלינו. סולחים לנו, כן?

 

 

דניאל גרינברג: מחילה שלא נתנו לך מנוחה בחופשה האחרונה לפני הלידה

 

סגורסגור

שליחה לחבר

שלח
הסרטון נשלח לחברך

סגורסגור

הטמעת הסרטון באתר שלך

 קוד להטמעה:

 

כתב האישום: חודש וחצי לפני שהביאה לעולם את בתה הבכורה מיאל, דיווחנו לכם על משבר ביחסים בין דניאל גרינברג לבעלה אייל גולן, שגובה בסימוכין כשגרינברג הסירה את התמונות המשותפות של השניים מיום החתונה. כמו כל מערכות הבידור בישראל, גם אנחנו לא נשארנו אדישים לדרמה שהתחוללה בין הנשואים הטריים, שתודלקה בשמועות שצצו כל רגע, כשגרינברג עדכנה את 300 אלף העוקבים שלה שאת הלילה היא מעבירה בסוויטה הנשיאותית בבית מלון בתל אביב לצד חברותיה הטובות - במקום בביתה ברחובות עם גולן.

 

יכול להיות שגרינברג ההריונית רק רצתה כמה ימים של שקט ומנוחה לפני שהיא נכנסת לתוך עולם של החתלות והשכמות באמצע הלילה, אבל אנחנו לא יכולנו להתאפק, חיכינו בסבלנות שהיא תצא מהמלון לתפוס קצת צבע, ואז הסתערנו. ההריונית לא ניסתה להסתיר את הבאסה מהנוכחות שלנו בחוף הים וקיפלה את עצמה מהשטח במהירות. אז סליחה דניאל שלא נתנו לך לנוח כמו שצריך, ולבלות זמן איכות בים עם החברות לפני הלידה.

 

 

סליחה שלא נתנו לך באמת זמן איכות לפני הלידה. דניאל גרינברג (צילום: אמיר מאירי)
סליחה שלא נתנו לך באמת זמן איכות לפני הלידה. דניאל גרינברגצילום: אמיר מאירי

 

כתב ההגנה: גם אם הרגשנו רע לרגע וחצי, זה עבר לנו יום אחרי כשראינו אותך מתראיינת ומצטלמת לקמפיין ומדברת בשמחה על ה"משבר ביחסים". עכשיו אנחנו מבינים שאת יודעת היטב את כללי המשחק בביצה, שאפו.

 

 

בר רפאלי: סליחה שבמצבך הרגיש לחצנו על נקודות רגישות

בימים של חגיגות. בר רפאלי וציפי רפאלי (צילום: אמיר מאירי)
בימים של חגיגות. בר רפאלי וציפי רפאליצילום: אמיר מאירי

 

כתב האישום: השבוע, אמה של הדוגמנית בר רפאלי והסוכנת שלה מאז ומתמיד, ציפי רפאלי, החלה לרצות את עונשה ונכנסה לבית הכלא ל-16 חודשים בגין עבירות מס חמורות, ואילו בתה החלה לרצות תשעה חודשים של עבודות שירות. אין ספק שסיפור כניסתה של רפאלי לכלא עורר הדים והתעניינות רבה מצד התקשורת - ואנחנו ביניהם כמובן - דבר שמשפחת רפאלי הייתה מעדיפה לוותר עליו. בכל זאת נושא לא רגיל ואף כואב, גם כשהם חייכו למצלמה.

 

ימים אחדים לאחר שפורסם כי משפחת רפאלי תחזיר לקופת המדינה מיליוני שקלים וציפי ובר ירצו את העונשים הנ"ל, רפאלי הבת התייצבה לצילומי הקמפיין של קרולינה למקה לצידם של אסי עזר ועדן אלנה ועל ההזמנה לסיקור שהתקשורת קיבלה, היה כתוב שהכוכבים "ידברו על הכל". כמובן שהתייצבנו ביום המדובר ניסינו לדלות כל פיסת מידע בלי לרחם. כשהבנו שרפאלי לא תגיד שום דבר בנושא, עברנו לעזר, ושאלנו אותו על המצב המשפחתי של הבסטי לשעבר.

 

 

בר רפאלי מתחמקת משאלות על פרשת המיסים    (צילום: אורי דוידוביץ')

בר רפאלי מתחמקת משאלות על פרשת המיסים    (צילום: אורי דוידוביץ')

סגורסגור

שליחה לחבר

שלח
הסרטון נשלח לחברך

סגורסגור

הטמעת הסרטון באתר שלך

 קוד להטמעה:

 

דבר ההגנה: אנחנו מבינים את הרצון המשפחתי להגן על ציפי רפאלי אבל אי אפשר להזמין את התקשורת לסקר עם המשפט "ידברו על הכל", ואז לצפות שלא נשאל.

 


בבית המשפט (צילום: יריב כץ )
בבית המשפטצילום: יריב כץ

  

בן זיני וטיילור מלכוב: סליחה שלא נתנו לכם זמן להתגבר

מנסה להתגבר? זיני ומי שהייתה הראשונה לאחר טיילור (צילום: אמיר מאירי)
מנסה להתגבר? זיני ומי שהייתה הראשונה לאחר טיילורצילום: אמיר מאירי

 

כתב האישום: בחודש אפריל האחרון, אחד הזוגות הדביקים והרווחיים של הביצה החליט להפריד כוחות אחרי כמעט שלוש שנות זוגיות, בעקבות משבר גדול ביניהם. בן זיני וטיילור מלכוב, כוכבי הילדים המצליחים פירקו את החבילה והותירו קהל מעריצים ענק עם לב שבור. עם יד על הלב, גם הם עצמם היו צריכים איזה רגע לעכל את החוויה שעברו ואת הסיקור הרחב באתרי הרכילות וברשתות החברתיות.

 

אלא שרגע אחרי הפרידה, כל אדם שהיה בקרבתם, סומן כבן זוג חדש ואופציונלי. גם כשזיני התחיל לצאת עם מישהי חדשה ישר התנפלנו וארבנו כדי לראות במי מדובר וגם אחרי מלכוב רדפנו לאחר שנפוצה שמועה על זוגיות חדשה עם דוגמן, ואז עם שחקן כדורגלן ועד לזוגיות כיום עם לירן דנינו. אז סליחה שהצקנו, אולי בשנה הבאה ניתן לכם קצת יותר זמן להבין מה אתם רוצים מעצמכם.


תמיד נזכור אותם ככה. טיילור וזיני (צילום: ענת מוסברג)
תמיד נזכור אותם ככה. טיילור וזיניצילום: ענת מוסברג

 

דבר ההגנה: כזה זוג אהוב ומתוקשר שבעצמו פונה לרשתות החברתיות כדי לעדכן את העוקבים שלו בכל צעד, לא יכול לבוא בטענות כשהתקשורת לא מצליחה להרפות. וגם, פשוט לא רצינו שתישארו לבד. תאמינו לנו שהכל מאהבה.

 

טיטי איינאו: סליחה שהפכנו אותך למפיצת הקורונה בביצה

 

לזה קוראים יום הולדת שמח. טיטי איינאו, שי מיקה יפרח וקסניה טרנטול (צילום: ענת מוסברג)
לזה קוראים יום הולדת שמח. טיטי איינאו, שי מיקה יפרח וקסניה טרנטולצילום: ענת מוסברג

 

כתב האישום: בחודש יולי האחרון, בשיאה של מגפת הקורונה, החליטה הדוגמנית טיטי איינאו לחגוג יום הולדת. היא הזמינה את כל החברות מהביצה, הן התחבקו, התנשקו והרימו צ'ייסרים באויר. כל זה, כשהנגיף אורב בכל מקום. ימים ספורים לאחר המאורע, נודע כי היו חולים במסיבה, ואיינאו וחברותיה נדבקו בנגיף, ואלו שלא - נכנסו לבידוד. הביצה הפכה לקרנבל ובכל מקום דיברו על "מסיבת ההדבקות" של מלכת היופי לשעבר. אז טיטי, אנחנו ממש מתנצלים שסימנו אותך כמצורעת, אבל היינו בהיסטריה (וכמו שכולם רואים עכשיו, הייתה לזה סיבה טובה!).

שמירה על מרחק בי לייק (צילום: ענת מוסברג)
שמירה על מרחק בי לייקצילום: ענת מוסברג

 

דבר ההגנה: כאזרחים פשוטים, כשאנחנו רואים מהצד אדם מפורסם, אנחנו מצפים ממנו לשמש דוגמה אישית לעשרות ומאות העוקבים שלו, במיוחד כשמדובר בבני נוער. בעקבות ההדבקה, הרבה סלבס התחילו לשמור על עצמם ולא הורידו את המסיכות גם באירועים מתוקשרים. אז אם עזרנו רק קצת למנוע את התפשטות המגיפה, עשינו את שלנו.

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018