ריחו"ל

גיבור היום: ג'סטין ביבר החטיף אגרוף לגבר אלמוני

הזמר הקנדי, שבילה את סוף השבוע האחרון בפסטיבל הקואצ'לה, הבחין בגבר אלמוני שהתנהג באלימות כלפי בחורה. ביבר צעק לעברו של האיש וביקש ממנו לעזוב את הבחורה לנפשה - כשזה לא הקשיב החטיף לו אגרוף ושחרר אותה מידיו

גיבור היום. ג'סטין ביבר (צילום: אינסטגרם)
גיבור היום. ג'סטין ביברצילום: אינסטגרם

 

אנחנו מודים שטרם הצלחנו להבין מי הוא באמת ג'סטין ביבר (24) - מה מסתתר מתחת לחזות המקועקעת של הבחור. בכל זאת, הוא התחיל מילד טוב וחמוד, עבר להיות פושטק על חלל, כזה שמכה מעריצים, דורס צלמים ומשפיל את בנות הזוג שלו, ואז לפתע הגיע שינוי אופי דרמטי, הבחור הפך לנסיך.

 

אז נכון, הוא עדיין דורס צלמים - אבל בניגוד לעבר ניגש אליהם להציע עזרה, הוא מקבל בהבנה ואיפוק דו"חות תנועה ואפילו דאג לשלומה של האקסית-הנוכחית-לשעבר שלו, סלינה גומז (25), כשעברה תקופה בריאותית קשה. ואם זה לא מספיק - הפעם הזמר הקנדי החטיף אגרוף לגבר אלמוני, זאת לאחר שהאחרון התנהג באלימות כלפי בחורה אלמונית אחרת.

 

אנחנו אוהבים את הצד הטוב שלך (צילום: אינסטגרם)
אנחנו אוהבים את הצד הטוב שלךצילום: אינסטגרם

 

אתמול (א'), במהלך פסטיבל הקואצ'לה שהתקיים בקליפורניה, הבחין הזמר הקנדי בגבר אלמוני שהתנהג באלימות כלפי בחורה צעירה ואנונימית. הבחור, שנראה מסומם ושיכור, אחז בבחורה בחוזקה בגרון ומשך אותה. ביבר, שלא הסכים להתעלם מהסיטואציה האיומה, החל לצעוק לעברו של האיש וביקש ממנו לעזוב את הבחורה - כשזה לא עשה זאת ניגש עליו הזמר והחטיף לו אגרוף בפניו.

 

"גבר לא מוכר תפס את האישה בגרון והצמיד אותה לקיר", סיפר אלמוני שראה את המקרה לאתר TMZ, והוסיף: "הוא לא אפשר לבחורה להשתחרר ממנו והוא נראה מסומם ושיכור". הגבר ניסה לברוח אך לשמחתנו מספר מאבטחים שהיו במקום הצליחו לתפוס, לעצור ולהוציא אותו מהפסטיבל. ביבר, שאת רוב המסיבה העביר באזור המיועד לסלבריטאים ואנשי VIP היה במקום הנכון - ברגע הנכון. ותודה לאל על כך.

 

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018