חוטף אש: "הנסיך הארי צבוע ומנותק מהעם"

האדון דאנקן לרקומב, עיתונאי וסופר המתמחה בענייני המלוכה, התראיין ל-The Royal Box ולא חסך בהאשמות כלפי הנסיך הארי, שלטענתו מאבד את אהבת העם. "זו טרגדיה גדולה"

מאבד את זה. הנסיך הארי (צילום: mega)
מאבד את זה. הנסיך האריצילום: mega

 

נראה כי הדרמה סביב הדוכסים מסאסקס מסרבת לחלוף. בזמן שהבריטים זועמים על הנסיך הארי ומייגן מרקל ומאשימים אותם בצביעות, האדון דאנקן לרקומב, עיתונאי וסופר המתמחה בענייני המלוכה ומי שאחראי על יצירת הפאר, הספר "הנסיך הארי", התראיין ל-The Royal Box מבית Yahoo ולא טרח להסתיר את דעותיו על הנסיך הג'ינג'י.

 

"הארי היה הנסיך של העם, אחד מאיתנו, ועכשיו הוא הפך להיות מנותק, מבולבל וצבוע", אמר לרקומבר בהלך הריאיון, והוסיף: "הארי מאבד את הפופולריות שלו בעקבות התנהגותו, אני חושב שזו טרגדיה אמיתית מכיוון שהוא באמת בחור טוב".


אנחנו עדיין אוהבים אותך  (צילום: mega)
אנחנו עדיין אוהבים אותך צילום: mega

 

הריאיון עם לרקומב הגיע לאחר שאזרחי בריטניה זעמו על כך שהנסיך והדוכסית הכריזו כי הם מעוניינים להביא לעולם שני ילדים בלבד בשביל לשמור על כדור הארץ - ומנגד טסו בחודש האחרון 4 פעמים בטיסות פרטיות, מה שהפך אותם ל"צבועים" בעיני התושבים. "הארי ומייגן עוברים מאסון תקשורתי אחד לאחר", אמר המומחה, והוסיף: "הם, שבער בהם הצורך להרצות לכולנו על חשיבות האוזון וכדור הארץ, טסו במטוס פרטי? הם באמת חשבו שהציבור יתעלם מכך?".

 

כשהמראיינת ניסתה לשכנע את האדון לרקומב כי ייתכן והם טסו בטיסה פרטית מטעמים מלכותיים, ביטל אותה המומחה והזכיר כי "הנסיך הארי נהג לצאת לחופשות סקי עם חבריו בטיסות נוסעים ולא באופן פרטי".

"נשבע לכם שלא התכוונתי להיות צבוע" (צילום: Gettyimages)
"נשבע לכם שלא התכוונתי להיות צבוע"צילום: Gettyimages

 

אגב, לטובת אלה שבמקרה פספסו נשמח להזכיר כי ביום חמישי האחרון הדוכסים מקיימברידג' ושלושת ילדיהם, הנסיכים ג'ורג', שרלוט ולואי נתפסו בעדשת הפפראצי כשהם יורדים מטיסת נוסעים לסקוטלנד, כזו שעלתה 73 פאונד לאדם. בהחלט, אין ספק שהנסיך וויליאם וקייט מידלטון גורמים להארי ומייגן להיראות יותר רע - ובאמת שחשבנו שזה בלתי אפשרי.

מה יהיה הסוף איתכם? הנסיך הארי ומייגן מרקל (צילום: Gettyimages)
מה יהיה הסוף איתכם? הנסיך הארי ומייגן מרקלצילום: Gettyimages

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הכי מדוברים
    הדגמים המנצחים של 2018