מייגן מרקל תוקפת את המלכה: "אם מישהו אמור להיעלב מהסיפור הזה אלו הארי ואני"

בזמן שהמלכה אליזבת "מאוכזבת ונבוכה" מהתנהגותו של הנסיך, מייגן מרקל ממשיכה להתנגח. "הארי הוא הנכד האהוב ביותר על אליזבת וכל השאר פשוט לא יכולים להתמודד עם זה", אמרה הדוכסית לחבר קרוב, שלא התאפק והדליף לתקשורת

בימים יפים יותר. הנסיך הארי והמלכה אליזבת (צילום: Gettyimages)
בימים יפים יותר. הנסיך הארי והמלכה אליזבתצילום: Gettyimages
 

 

המתח עולה: שעות ספורות לאחר שהנסיך הארי הגיע לאירוע השקת חברת תיירות ידידותית לסביבה באדינבורו, סקוטלנד – שם הכריז כי הוא מוותר על התואר "נסיך" וביקש שהחל מרגע זה יקראו לו "רק הארי", מקורות בארמון חשפו כי המלכה אליזבת מאוכזבת עד עמקי נשמתה ואף "מתפללת שעם הזמן הארי ישנה את התנהגותו ויתחיל לראות את הדברים בצורה ברורה יותר".

 

"אליזבת כל כך מאוכזבת מכך שהנכד שלה, בשר מבשרה, גורם לכל כך הרבה מבוכה במלוכה", אמר המקור למגזין Us Weekly, והוסיף: "היא נבוכה מכך שהארי מושך כל כך הרבה תשומת לב שלילית ולא רצויה למשפחה, בזמן הגרוע ביותר".

 

הנסיך המביך (צילום: Gettyimages)
הנסיך המביךצילום: Gettyimages

 

לטובת מי שפספס נזכיר כי הסיבה לאכזבה ולמבוכה של מלכת אנגליה היא השתלשלות האירועים מול הנסיך הארי ואשתו, מייגן מרקל, לאחר שאליזבת אסרה על הדוכסים את השימוש במותג Sussex Royal מהסיבה הפשוטה – החלטתם של השניים לפרוש ממעמדם כבכירים במלוכה.

 

הדוכסים מסאסקס, מצידם, התקשו להבין את ההיגיון בכך שייאסר עליהם להשתמש במילה "רויאל" מאחר והם אינם "רויאלס",ופרסמו הצהרה מכעיסה ובעיקר כזו שמתנגחת במלכה. "אמנם למלכה או למשרד הקבינט אין שום סמכות שיפוטית בנוגע לשימוש במילה 'רויאל' ברחבי העולם, אבל הדוכס והדוכסית לא מתכוונים להשתמש ב-'סאסקס רויאלס' בשום דרך או צורה. לא בבריטניה ולא בכל מדינה אחרת. הדוכסים מסאסקס ימשיכו לפתח את העמותה שלהם ולדאוג לעתידם. אנו מקווים שתשתמשו באתר זה כמקור למידע עובדתי. באביב הקרוב הערוצים הדיגיטליים שלנו יעברו ריענון לקראת הצעד המרגש הבא".

 

כאמור, בתחילת השבוע הנסיך הארי חזר הביתה, ללונדון, ומשם המשיך ברכבת (כאחד האדם) לסקוטלנד, לטובת אחת מהופעותיו האחרונות כבכיר במלוכה. "הוא הבהיר לכולנו שקוראים לו רק הארי", הכריזה מארחת האירוע, עיישה הזאריקה, לפני עלייתו לבמה, והוסיפה: "אז גבירותיי ורבותיי, בבקשה קבלו בברכה סקוטית חמה את הארי".

 

       

אשתו של הארי, הדוכסית מייגן, לא נכחה באירוע ועל פי הדיווחים היא צפויה להגיע לבריטניה יחד עם בנם, ארצ'י, בימים הקרובים אך בניגוד לשמועות – היא לא תיקח חלק באירוע פתיחת משחקי האינוויקטוס שיתקיימו מחר (שישי), ואם נאמין למקורבים שלה – הסיבה העיקרית לכך היא הזעם הגדול שהיא חשה. "מייגן מרגישה שפשוט מציקים לה ולהארי ועושים כל מה שאפשר כדי 'לנקום' בהם על החלטתם להיות עצמאיים", כך סיפר מקורב של הדוכסית לאתר "דיילי מייל", וזה רק הולך ומחמיר. "היא כועסת על כך שהמלכה אסרה עליהם להשתמש במילה 'רויאל' והיא ממשיכה להתלונן על כך שהם מקבלים יחס שונה משאר בני המשפחה".

 

נזכיר כי הדוכסים צפויים להשאר בבריטניה עד סוף מרץ, אז יסיימו את תפקידם כבכירים במלוכה באופן רשמי, משרדם בארמון בקינגהאם ייסגר והשניים יצאו לחיים חדשים ועצמאיים כלכלית, למרות שעל פי כל הדיווחים - זה די רחוק מלהיות נכון, בכל זאת, משלמי המיסים ימשיכו לשלם עבור הוצאות האבטחה של הדוכסים, שכזכור רק הולכות וגדלות.

 

נלחמת על המשפחה. מייגן מרקל (צילום: Gettyimages)
נלחמת על המשפחה. מייגן מרקלצילום: Gettyimages
 

 

נחזור למייגן ולמקורב הרכלן, שהתייחס להצהרה הרשמית והעוקצנית שפרסמו הדוכסים ואמר "מייגן אמרה שלא נותרה להם, לה ולהארי, ברירה אחרת והם נאלצו לפרסם הצהרה פומבית". עוד הוסיפה הדוכסית ואמרה כי "אם מישהו אמור להיעלב מכל הסיפור הזה זה הם, מכיוון שהם מעולם לא התכוונו לנצל את המילה 'רויאל' ולטעון כי הם ממשיכים לנצל את הפריבילגיות שלהם זה אבסורד".

 

המקור התייחס לכך שמרקל החסירה מאירוע השקת חברת תיירות ידידותית לסביבה באדינבורו, סקוטלנד, ואמר כי הדוכסית תטוס ישירות ללונדון והבטיחה כי הם ימשיכו להתעלות מעל הקנאה והקטנוניות ולהמשיך להתמקד בכל הטוב שהם יוצרים וימשיכו להיות ההורים הטובים ביותר לארצ'י. מייגן אמרה שהיא תמשיך להאמין בהארי ולעודד אותו כי הוא איש ישר, נאמן והכי טוב שיש", ואם עד עכשיו הייתם בטוחים שמייגן הגזימה, אז עוד לא ראיתם כלום. "מייגן משוכנעת שהופעל על המלכה לחץ כדי להציב את הדרישות האלה לגבי שינוי השם ואיסור השימוש במילה רויאל מכיוון שהארי הוא הנכד האהוב ביותר על אליזבת וכל השאר פשוט לא יכולים להתמודד עם זה".

 

יחד נגד כל העולם. הנסיך הארי ומייגן מרקל (צילום: Gettyimages)
יחד נגד כל העולם. הנסיך הארי ומייגן מרקלצילום: Gettyimages

 

כמובן שאי אפשר לסיים אייטם מלכותי מטונף מבלי להזכיר את אביה של הדוכסית מסאסקס, תומס מרקל, שכרגיל – לא פספס את ההזדמנות להשתלח בבתו. מרקל האב נתפס בעדשת הפפראצי סמוך למקום מגוריו, באזור קניות ברוסריטו, ימים ספורים לאחר פרסום הצהרתם של הדוכסים, וכשנשאל מה דעתו על הנאמר ענה – בלי לחשוב פעמיים. "אני נסער ומוטרד מאוד מהתנהגותם של הארי ומייגן, אני לא חושב שיש להם את הזכות להתנהג כך – ובטח שלא להשתמש במילה 'רויאל', הם הרי ויתרו על המעמד".

 

עוד הוסיף מרקל, ואמר: "אני לא חושב שיש להם את הזכות לדבר בצורה כזו למלכה, זה עלבון למלכת אנגליה וכמו כן עלבון כלפי כל העם הבריטי. הבת שלי זרקה אותי יום לפני שהתחתנה, היא זרקה את כל המשפחה שלי, היא זרקה את המשפחה של אמה, דוריה, ועכשיו היא זורקת את כל המשפחה הבריטית".

 

יש לנו תחושה שהולך להיות מעניין מאוד בבריטניה, בחודש הקרוב. נמשיך לעקוב!

 

 

"לא עשיתי כלום, רק אמרתי את האמת". תומס מרקל (צילום: Mega)
"לא עשיתי כלום, רק אמרתי את האמת". תומס מרקלצילום: Mega

 

 

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הכי מדוברים
    הדגמים המנצחים של 2018