באסטד: אחרי ההכחשה - מייגן מודה ששיתפה פעולה עם הספר הביוגרפי

לאחר שהכחישה בכל תוקף כי שיתפה פעולה עם כתיבת הספר הביוגרפי "למצוא את החופש", הדוכסית מסאסקס הודתה כי מסרה מידע אישי לכותבים דרך גורם שלישי

"אופס, שיקרתי". מייגן מרקל
"אופס, שיקרתי". מייגן מרקל

 

אחרי שניסתה להכחיש בכל תוקף כי שיתפה פעולה עם הספר הביוגרפי "למצוא את החופש", העוסק בחייה בארמון המלוכה, מסמכים חדשים חושפים כי מייגן מרקל הודתה שמסרה מידע אישי לכותבי הביוגרפיה דרך גורם שלישי, כך פורסם אמש (ד') ב"דיילי מייל".

 

על פי הדיווחים, הדוכסית מסאסקס הודתה כי מסרה מידע חסוי ואישי לביוגרף אומיד סקובי ולעיתונאית קרולין דורנד, האחראיים על היצירה הספרותית שחוללה סערה בארמון, ועשתה זאת באמצעות אחד מחבריה לאחר שנודע לה כי כותבי הספר פנו אליו כחלק מהתחקיר שנעשה על הזוג המלכותי. במסמכים שנחשפו נכתב כי עורכי הדין של מרקל טוענים כי הדוכסית מודאגת מכך שהתקשורת חוזרת וטוענת כי היא "זנחה" את אביה ואפילו לא ניסתה ליצור איתו כל קשר - שלטענתה זה שקר. "בעקבות זאת סיפרה מייגן למישהו ממקורביה, שידעה בוודאות כי מחברי הספר פנו אליו, את עמדתה האמיתית".

 

עם זאת, מדגישים עורכי הדין, כי הדוכסית לא ידעה איזה שימוש יעשה במידע. "היא לא יודעה בדיוק מה וכמה יודעים המחברים לגבי הקשר שיצרה עם אביה ואיזה מידע הודלף".

 

זה הזמן לעצור ולהזכיר כי שעות ספורות לאחר שהחלו לדלוף קטעים מהספר, יצאה הצהרה רשמית מטעמם של הנסיך הארי ומייגן, שהבהירה כי השניים לא התראיינו עבורו. "הדוכס והדוכסית מסאסקס לא התראיינו ולא תרמו את חלקם לספר 'למצוא את החופש'. ספר זה מבוסס על חוויותיהם של המחברים והוא דיווח עצמאי משלהם".

 

הספר שעורר סערה. "למצוא את החופש" (צילום: Gettyimages )
הספר שעורר סערה. "למצוא את החופש"צילום: Gettyimages

 

לטובת מי שלא עקב נזכיר כי במהלך השנה האחרונה הדוכסים מסאסקס החליטו לתבוע כמה אתרי תקשורת מובילים וכמו כן לנתק את היחסים עם ה-"דיילי מייל", "דיילי אקספרס", "דיילי מירור" ו"הסאן", בטענה כי התקשורת מפרסמת באופן קבוע דיווחים שקריים וזדוניים ואף "חיבלו והחסירו מידע משמעותי" מהמכתב שכתבה מייגן לאביה, תומס מרקל, ופורסם בפברואר 2019. מטעמם של עורכי דינה של מייגן נמסר כי המכתב, שנכתב בכתב ידה של מייגן, היה פרטי ואינטימי, מכתב שנכתב מבת לאביה. "זכויותיה של הדוכסית מסאסקס הופרו".

 

בחודש מאי האחרון מארק וורבי, שופט בית המשפט העליון, דחה את טענותיה של מרקל על כך ש"התקשורת פועלת בצורה זדונית נגדה" והוסיף כי מרבית הטענות של הדוכסים מסאסקס "אינן רלוונטיות". ואם זה לא מספיק, השופט הוסיף ודחה את טענותיה של הדוכסית מסאסקס לפיהן "התקשורת הבריטית גרמה לקרע ביחסים בין מרקל לאביה".

 

חודשיים לאחר מכן חטפה הדוכסית מכה נוספת לאחר שבית המשפט קבע כי הדוכסים מסאסקס ייאלצו לשלם את הוצאות המשפט בעקבות ההפסד בסיבוב הראשון, הוצאות העומדות על סכום של 67,000 ליש"ט.


"אז מה אתה אומר, מאמי? שנדליף?" (צילום: Gettyimages)
"אז מה אתה אומר, מאמי? שנדליף?"צילום: Gettyimages

ממש צמד חמד (צילום: Gettyimages)
ממש צמד חמדצילום: Gettyimages

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הכי מדוברים
    הדגמים המנצחים של 2018