רכילות+

מנועה קולר ועד דידי הררי: כתבות השער הכי מדוברות של 2021

בשנה האחרונה כיכבו מדי שבוע על השער הדיגיטלי של Pplus מיטב ידועני הביצה, בכתבות שהפכו לשיחת היום. הם הצחיקו, הכעיסו, עוררו השראה, ובעיקר ריגשו את כולם כשפתחו את הלב ושפכו אותו מול המצלמה. אלו 10 השערים המדוברים ביותר

בשנה האחרונה, זכינו להביא לכם בכל סוף שבוע את כתבת השער הדיגטילית שלנו, שהמשיכה את מסורת השערים של מגזין "פנאי פלוס" שירד מהדפוס אחרי 31 שנות פעילות ואינספור שערים אייקונים. כעת, כשהשנה עוד רגע נגמרת, בחרנו את עשרת השערים הכי מדוברים של 2021: מהריאיון הראשון של רן דנקר כגבר נשוי, דרך "היפה והנכונה" שלנו, נועה קולר, ועד לראיון הראשון של דידי הררי אחרי שהתאלמן מאשתו - אלו היו הכתבות שעשו את השנה.

 

נועה קולר: "מתה מפחד אבל ממשיכה בתנועה"

 

 

 

אחרי רותם סלע ואסי עזר, שלומית מלכה ואפילו רותי ברודו שמילאו את המשבצת לפנייה, בחודש מרץ האחרון מערכת Pplus הכתירה פה אחד את השחקנית והיוצרת נועה קולר כמי שראויה למקום הראשון ברשימת "50 היפים והנכונים". את הצילומים קבענו מראש ותכננו לשאול אותה על השנה המוצלחת ביותר בקריירה שלה בזכות הסדרה "חזרות" שהפכה לסנסציה בישראל.

 

אלא שרגע לפני הריאיון נחשפו התכתבויות מיניות פוגעניות בין שותפה לסדרה, ארז דריגס, ונשים צעירות, ומאחורי הקלעים התחוללה דרמה לא קטנה, כשקולר מבקשת לבטל את יום הצילום. למרבה המזל, אחרי כמה ימים של מחשבה, היא החליטה שכן ראוי שנקיים את הריאיון, בכל זאת, מדובר בשנה שלה ואין במעשים שלו להעיב על ההישג שלה, וכתבת השער צולמה במלון דריסקו בת"א. "הלב שלי בלונה פארק עכשיו", היא הודעתה בפנינו כשסערת הרגשות ניכרת על פניה. "מצד אחד, אני באמת מאוד שמחה על ההישגים שלי ושל ארז, אנחנו שותפים. אני מאוד גאה בסדרה שלנו, וזה שאני נמצאת כאן היום זה חלק מההצלחה של 'חזרות', והצלחה של 'חזרות' קשורה בארז דריגס. שיהיה ברור שאני לא אובייקטיבית בנושא הזה, ארז הוא חבר שלי, אז הלב שלי כואב ומפוצל".

 

עוד אמרה לנו קולר שההצלחה מבהילחה אותה, אך הבהירה שזה לא ירפה את ידיה. "אני בחורה מבוהלת באופן כללי, אני בחורה לחוצה באופן כללי. להיות על הסט מפחיד אותי, להצליח מפחיד אותי, לא להצליח מפחיד אותי, לכתוב עוד עונה מלחיץ אותי... אבל אני לא עוצרת. אני מתה מפחד אבל ממשיכה את התנועה. נראה לי שמתחזקים על הדרך. אני לא אותה בחורה שהייתי". לכתבה המלאה .

 

מטורפים עלייך. נועה קולר בכתבת השער ממרץ 2021  (צילום: אור דנון)
מטורפים עלייך. נועה קולר בכתבת השער ממרץ 2021 צילום: אור דנון

 

 

דנית גרינברג: כתבת השער הכי נצפית של 2021

 
לא מעט כוכבות וכוכבים פתחו את הלב שלהם בפנינו כשהתיישבו לראיון אישי במסגרת כתבת השער, אבל הייתה זו דנית גרינברג, כוכבת "האח הגדול" לשעבר שהצליחה להתנער ממשקעי העבר, להמציא את עצמה מחדש ככוכבת רשת עם למעלה מ-350 אלף עוקבים, ולהגיע לפסגה עם כתבת השער שהכי עניינה את הקוראים.
 
הריאיון היה מרגש וחושפני והדמעות לא איחרו לבוא, כשגרינברג סיפרה על המעמד החדש שלה כאחת המשפיעניות החזקות ברשת - בעיניים נוצצות. "אני פשוט גאה בעצמי, אני גאה שאנשים נותנים פידבקים כאלה. אני שוב אומרת, אני כל כך אוהבת את מה שאני עושה ואני חושבת שנפל בחלקי מזל כל כך גדול להיות רוב הזמן מאושרת". בכנות ששמורה רק לה, גרינברג שיתפה אותנו בתהליך שעברה בשנים האחרונות: "בשנתיים האחרונות גיליתי את עצמי, גיליתי את היכולות שלי. מה זה גיליתי, תמיד ידעתי מי אני וידעתי שאני בן אדם חיובי, אופטימי ומצחיק, זאת אומרת, אני ככה כל החיים שלי. אבל עברתי דרך לא פשוטה. אני יכולה להגיד שגיליתי את עצמי מחדש אבל אני חושבת יותר שנכון להגיד שדייקתי את עצמי".
 
גרינברג הגיעה לצילומים בססטוס מאורסת אחרי שזכתה להצעת נישואים מבן הזוג, ברק חקמט, אבל לא התביישה לדבר על הפרק הקודם בחייה, מערכת היחסים עם בעלה לשעבר אליאב אוזן שהסתיימה בטונים צורמים. "לאורך כל הדרך האמנתי בעצמי, גם כשלא היה לי כסף לקנות חולצה", שיתפה גרינברג על הימים ההם. "גירושים זה דבר מאוד מאוד יקר, עורכי דין זה דבר יקר ואנחנו פירקנו כאן גם עסק. עסק משותף שממנו למעשה התפרנסתי, ופתאום זה נגמר ביום בהיר אחד, אז הייתי צריכה לדאוג לעצמי. ההורים שלי עזרו לי במשך המון זמן עד  שקמתי שוב על הרגליים, ובגלל זה אני גם כל כך מתרגשת מהנקודה שבה אני היום, כי עכשיו אני יכולה לעזור להם". לכתבה המלאה .
 
פתחה את הלב וזה השתלם לכולם. דנית גרינברג בכתבת השער מאוקטובר (צילום: שי פרנקו)
פתחה את הלב וזה השתלם לכולם. דנית גרינברג בכתבת השער מאוקטוברצילום: שי פרנקו
 
 

גל גברעם ותום חיימוב: הראיון הזוגי הראשון אחרי הריאליטי

 

 

אחרי שסיימו את פרק "האח הגדול" בחייהם, הפאוור קאפל של הבית בנווה אילן, גל גברעם ותום חיימוב, כבשו בסערה את הרשת ועמודי המעריצים צצו באינסטגרם כמו פטריות אחרי הגשם. רכובים על גלי האהדה, זכו בני הזוג לככב אצלנו בכתבת השער של יום העצמאות שהתפרסמה בחודש אפריל האחרון - אחרי ששאלנו את הקוראים את מי היו רוצים לראות בכתבת השער החגיגית. התשובה הייתה חד משמעית: גל ותום, ואנחנו ידועים כמערכת קשובה, וכך זכינו לריאיון זוגי ראשון של השניים, בו דאגו לספר לנו את כל מה שלא ראינו בפריים טיים.
 
לשמחתנו ובניגוד לסטטיסטיקה של זוגות מהריאליטי, בני הזוג עדיין מתחזקים זוגיות פוטוגנית שאם לשפוט לפי מה שהם סיפרו לנו בכתבת השער - היא עוד תיגמר מתחת לחופה. "היא כבר הציגה את עצמה למשפחה שלי ככלה", סיפר לנו חיימוב שבאותם ימים עדיין התרגל למעמד החדש שלו ככוכב ריאליטי עם למעלה מ-100 עוקבים שהתווספו לו בזמן שהיה סגור שלושה חודשים בבית בנווה אילן. מה שהוא לא ידע זה שכמה חודשים אחרי הוא ישוב לככב אצלנו בכתבת שער, הפעם כשהוא חמוש בתואר "הגבר הסקסי של ישראל" וכוכב בפני עצמו.
 
ונחזור לרגע לכתבת השער המשותפת - גברעם, שהגיעה לריאליטי מנוסה ומשופשפת יותר, סיפקה לנו את הג'וס שכולנו רצינו לדעת על השהות בבית המפורסם: "אי אפשר לעשות שם סקס. זה נוראי, זה בית נוראי. הלוואי!" שיתפה גברעם בלי למצמץ. "לי היה דיכוי מיני בבית. בסופו של דבר הצלחנו לשרוד את התקופה הזאת אבל כל יום היה נראה כמו מוות". כאמור, לשמחתנו התקופה ההיא כבר מאחוריהם. לכתבה המלאה .
 
עשו לנו חג שמח. גל גברעם ותום חיימוב בכתבת השער החגיגית ליום העצמאות באפריל (צילום: זהר שטרית)
עשו לנו חג שמח. גל גברעם ותום חיימוב בכתבת השער החגיגית ליום העצמאות באפרילצילום: זהר שטרית
 
 

רן דנקר: ראיון ראשון ובלעדי בסטטוס החדש

 


 
 
אם לא חייתם בשנה האחרונה בלי קליטה בנייד או לחלופין במערה, לא באמת יכולתם לפספס את הנוכחות של רן דנקר בכל מקום. דנקר מככב כבר שנים בצמרת, אבל נדמה שהשנה החולפת הייתה הטובה ביותר בקריירה שלו. כשהוא לא כיכב על המסך שלנו כשופט ב"אקס פקטור", שמענו אותו ברדיו עם "בית משוגעים", וכשהצצנו על שלטי חוצות הוא היה שם בקמפיין אופנה ל"רנואר". לשמחתנו הרבה, אנחנו זכינו לפתוח את שנת 2021 עם הכוכב שהתייצב לריאיון ראשון כגבר נשוי, רק שבועיים אחרי שנודע שהוא ובן זוגו בשמונה השנים האחרונות, הבמאי איתי וייזר, מיסדו את הקשר.
 
"כשהייתי קטן דמיינתי חופה. לא ידעתי שאני אהיה הכלה", אמר דנקר בהומור בכתבת השער על החתונה שכל המדינה הייתה סקרנית לגביה, היות והיא התקיימה בניגוד מוחלט למה שהתרגלנו מהמפורסמים שלנו בשנים האחרונות - בבית, בשקט וללא מערך יחסי ציבור משומן וסוללת צלמים וקרדיטים. דנקר המשיך וסיפר מה קרה מאחורי הקלעים: "הטבעות היו אצלנו כבר תקופה. נורא רצינו לעשות משהו גדול ורציני כזה אבל זה לא קרה, ואז באיזה רגע פשוט ישבנו עם הבנות בבית ואמרנו 'בוא פשוט נוציא את הטבעות ונעשה את זה עכשיו'. מה יכול להיות יותר מרגש ורומנטי, לעשות את זה מול הבנות שרואות את זה? זה היה רגע מאוד מרגש". ומה עוד גילינו? שהאקסית המפורסמת  נינט טייב "לא התקשרה, לא סימסה, לא שלחה תמונה, כלום". לכתבה המלאה .
 
איזה פתיחה של שנה עשית לנו. רן דנקר בכתבת השער מינואר (צילום: שי פרנקו)
איזה פתיחה של שנה עשית לנו. רן דנקר בכתבת השער מינוארצילום: שי פרנקו
 
 

מעיין אדם: השער הדיגיטלי הראשון

 

 

שנתיים אחרי שזכתה לשער הראשון שלה ב"פנאי פלוס" כשהיא סוחבת על הגב כמעט לבד את עונת ה-VIP של" הישרדות", זכינו לפגוש שוב את אשת התקשורת מעיין אדם בצילומי שער, והפעם במתכונת החדשה שלו. מגישת הטלוויזיה קיבלה את הכבוד ועשתה לנו את הסיפתח של כתבות השער של Pplus. בראיון שעלה לאוויר בנובמבר 2020, צולמה אדם בסטודיו של הצלם שי פרנקו לובשת כנפיים ענקיות בצבע לבן ונראית מאושרת באמת ובתמים, אפילו שהפרידה מהאקס אסיף אלקיים הייתה עדיין טרייה.  "לראשונה בחיי, בגיל 33, אני מרגישה שיש לי כנפיים, שאני חופשייה, שאני עצמאית ושאני מאמינה בעצמי כמו שלא האמנתי אף פעם", סיפרה לנו אדם בכנות.
 
בהמשך הריאיון היא לא התחמקה משאלות ולא היססה לדבר על הדרך בה היא נתפסת בעיני אחרים: "אני כוסברה. הבנתי את זה ב'הישרדות' כשצפיתי בעצמי מהצד בפעם הראשונה ולא הבנתי את העוצמות. מצד אחד אהבה ומצד שני שנאה יוקדת. את שתיהן קשה להכיל. העורכת שלי אז אמרה לי 'את כוסברה, יש לך טעם חזק ומובחן, אי אפשר להתעלם ממך, את רוצה להיות פטרוזיליה?'".
 
הרגע הכי מרגש מבחינתנו היה כשאדם לא הצליחה לעצור את הדמעות כששיתפה על החלום הגדול ביותר שלה: להיות אמא ועל הדרך שלה, שכוללת הקפאת ביציות. לכתבה המלאה .
 
פרשה כנפיים ועשתה לנו את הסיפתח. מעיין אדם בכתבת השער הראשונה של Pplus מנובמבר 2020  (צילום: שי פרנקו )
פרשה כנפיים ועשתה לנו את הסיפתח. מעיין אדם בכתבת השער הראשונה של Pplus מנובמבר 2020 צילום: שי פרנקו
 
 

דידי הררי: הריאיון שריגש מדינה שלמה

 

 
 
שנה לאחר מותה של אשתו מירית הררי, התיישב דידי הררי על כסא המראויין לכתבת שער חגיגית ובלעדית שעלתה בערב ראש השנה האחרון ובה התוודה לראשונה על התקופה הקשה והמורכבת בחייו. "אם זה היה תלוי בי אישית, הייתי יושב בבית ולא רוצה לעשות כלום בחג הזה", סיפר לנו הררי ולא הותיר עין אחת יבשה.
 

"מדהים איך זמן עף. מדהים איך שנה עברה כאילו זה חודש", שיתף שדר הרדיו בתחושותיו. "אני עוד לא מעכל את זה, אני לא מעכל שראש השנה מגיע ואני לא שמח לקראתו בכלל - אבל אלו החיים", הוא אמר וכשלרגע עף סביבו פרפר לבן, הוא מיד נעצר, משתאה: "תראי, תראי! פרפר לבן כשאנחנו מדברים פה. זו מירית, זה מדהים, כל פעם שאנחנו מדברים עליה עם הנכדים, יש פה פרפר לבן. תשאלי אותם, אם הם היו רואים את זה עכשיו, הם היו צועקים 'הנה סבתא'".

 

למרבה השמחה, אנחנו יכולים לעדכן שכיום, שלושה חודשים אחרי פרסום הכתבה, הררי כבר חובק בת זוג חדשה, העונה לשם מיכל פלג ירושלמי. לכתבה המלאה .

 

ריגש בכנות שלו. דידי הררי בכתבת השער לראש השנה בספטמבר (צילום: אור דנון)
ריגש בכנות שלו. דידי הררי בכתבת השער לראש השנה בספטמברצילום: אור דנון

 

סיגל שחמון: נערת הגלגל חגגה יום הולדת 50

 

 
לאורך הקריירה שלה, סיגל שחמון זכתה לככב על לא מעט שערים ולספר על התקופות השונות בחייה, ואנחנו היינו שם יחד איתה בחודש יוני האחרון שהיא נכנסה לעשור החדש בחייה וציינה את יום הולדתה ה-50. מי שפרצה לחיינו בשנות ה-90 וצברה קילומטארז' מכובד למדי בפריים טיים, אמנם לקחה צעד אחורה מתעשיית הבידור בשנים האחרונות, אבל אנחנו לרגע לא שכחנו אותה.
 
בכתבת שער, סיפרה לנו שחמון על תחילת דרכה במקצוע "הייתי דוגמנית, והתקשר אליי הסוכן שלי דאז ואמר שיש אודישנים. אמרתי לו 'ככה אתה מעריך אותי? שאני אגלגל אותיות?' אבל הוא אמר לי, 'תקשיבי, זו תוכנית בפריים טיים בערוץ 2, לכי תדעי לאן זה יתגלגל משם, תשני על זה'. אכן ישנתי על זה, קמתי בבוקר ואמרתי למה לא, בוא". שחמון אמנם לא זכתה, אבל למזלנו ארז טל זיהה את הפוטנציאל. "ארז התקשר אליי בשנית, אמר לי 'אני עושה את העולם המופלא ואני צריך כתבת שטח, אני רוצה שתבואי'". והשאר הוא היסטוריה.
 
שחמון אמנם נכנסה לעשור השישי בחייה, אבל התמונות מהכתבה מדברות בעד עצמן, ולעיתים היה נראה שהזמן עצר מלכת עבורה. "גיל 50 הוא קצת מלחיץ, אני מודה, אבל אני לא מרגישה שייכת אליו. לא בפנים, בחוץ קצת, אבל בסוף מה שאני מרגישה הוא זה שקובע", סיפרה שחמון בריאיון, ואנחנו כמובן מאוד התעניינו לדעת מה הסוד שלה. "גנטיקה, ספורט, תזונה ומים, וקצת בוטוקס אם אפשר, עכשיו אני בלי, ובאתי ככה ליום הצילום ולא קרה כלום. הייתה לי תאונת בוטוקס לפני כמה זמן, צנחו לי העיניים והיה לי מאוד קשה לראות את עצמי שתומת עין, ואין מה לעשות. את צריכה לחכות שזה יעבור. אז עכשיו זה כל כך עבר, שמהפחד לא עשיתי עוד פעם. אני אשכרה מפחדת". לכתבה המלאה .
 
לא להאמין שהיא בת 50. סיגל שחמון נכנסת לעשור החדש בחייה (צילום: אור דנון)
לא להאמין שהיא בת 50. סיגל שחמון נכנסת לעשור החדש בחייהצילום: אור דנון
 
 

נטע ריבקין: הפקת האופנה היפה ביותר של השנה

 

 

 
 
אחרי דחייה של שנה, זכו ספורטאים מכל העולם לחגוג את אחד מרגעי הספורט הגדולים, אם לא הגדול מכולם - האולימפיאדה. האירוע כמובן לא נעדר מעינינו, וגם אנחנו החלטנו לקחת חלק בחגיגה הספורטיבית ולשים על השער שלנו את נטע ריבקין שסיפקה לנו את אחת מהפקות האופנה היותר יפות ומדוברות של השנה החולפת.
 
ריבקין, מתעמלת אמנותית לשעבר שהייתה הישראלית הראשונה שזכתה במדליה בתחום, לקחה חלק במשחקים האולימפיים מחוץ למזרן, כשהגיעה על תקן פרשנית. לצילומים שנערכו ב"סלינה" בניצוחה של הסטייליסטית איה מלמד, היה נדמה לרגע שכולנו נמצאים בתוך חלום ליל קיץ, כשעל תקן הפיה ריבקין.
 
במבט לאחור, אפשר לראות בריאיון כי הספורטאית במיל חזתה את העתיד בכל הקשור להצלחה של המשלחת הישראלית. "אני נוטה להאמין שכן נחזור עם מדליה. באמת יש לנו משלחת כל כך גדולה איכותית, החל מלינוי ועוד הרבה ספורטאים אחרים. ספורט זה ספורט ואני אומרת תמיד לכולם שאין תעודת ביטוח אבל אני חושבת אופטימי, אני חושבת שכן". ריבקין בהחלט צדקה, ואולימפיאדת טוקיו נחשבת למוצלחת והמעוטרת ביותר בתולדות ישראל.
 
ריבקין לא רק חזתה את העתיד, אלא גם ידעה לספר לנו על העבר ועל המחיר ששילמה על היותה מתעמלת אומנותית. "בוא נגיד שאת נשף הסיום של כיתה י"ב ראיתי רק בתמונות. יש כל מיני שלבים שנחשבים מובנים אצל בני אדם - בית ספר, בגרויות, נשף... אלו דברים שלא עברתי אבל אני ממש בסדר עם זה. הוויתור הכי משמעותי מבחינתי זה מערכות יחסים" שיתפה ריבקין בראיון כן וחשוף במיוחד. לכתבה המלאה .
 
הפקת אופנה ששווה מדליית זהב. נטע ריבקין על שער PPLUS ביולי (צילום: ערן לוי)
הפקת אופנה ששווה מדליית זהב. נטע ריבקין על שער PPLUS ביוליצילום: ערן לוי

 

רומי אברג'יל: ראיון פורץ דרך

 
 
 
בחודש מרץ האחרון, זכתה רומי אברג'יל לכתבת השער הראשונה שלה אצלנו, ואם אנחנו לא טועים (ולרוב אנחנו לא), יהיו לה עוד שלל בעתיד. אברג'יל שנחשבת לאחת מכוכבות הרשת הצעירות והבולטות בישראל, הגיעה לצילומי השער ליום האישה לאחר שעברה שלל הליכים כירורגיים בתהליך ההתאמה המגדרית שלה, אותם כמובן תיעדה בהרחבה באינסטגרם.
 
למרות גילה הצעיר, סיפור החיים של מי שנולדה וגדלה באשדוד יכול בהחלט להוות חומר לסדרת טלוויזיה, אבל כזו עם סוף טוב. בכתבת השער שעלתה ביום האישה הבינלאומי,  אברג'יל לא מתנצלת ולא מנסה להסתתר מאחורי ססמאות כשהיא מדברת באופן גלוי ופתוח על השינוי שהיא עוברת. "מה שאני עושה כל החיים זה להילחם למען הנשיות שלי ולמען הזהות שלי וזה מטורף שאני מהווה דוגמה לנשים אחרות בתור טרנסג'נדרית. מהרגע שנולדתי, מהרגע שאני זוכרת את עצמי, רק חיכיתי להיות שלמה עם עצמי ולסיים את התהליך הזה ובחודשים האחרונים אזרתי אומץ ועשיתי את זה".
 
ולאברג'יל יש הרבה אומץ לשבת, לספר ולענות לכל שאלה שהיא נשאלת, בדרכה לסיום המסע שלה. "מרוב שרציתי את זה ומרוב שהרגשתי שזו הדרך היחידה שלי להיות שלמה עם עצמי, אז הכאב הפיזי כבר לא מעניין. הוא מינימלי לעומת ההעצמה הנפשית שזה עשה לי. זה שינה אותי לגמרי בתור בן אדם, ההסתכלות העצמית שלי נהייתה מטורפת, פתאום יש לי ביטחון להסתכל על עצמי. זו פעם ראשונה שאני באמת עוברת תהליך כירורגי, כל השנים הייתי רק בטיפולים הורמונליים ונטו לבוש. תמיד נראיתי אישה אבל לא כמו שחלמתי להיות. בחודשיים האלה לקחתי את זה צעד קדימה וזה מפחיד - בכל זאת, מדובר בניתוחים פלסטיים לא פשוטים. אבל זה עשה לי רק טוב לנפש שלי". לכתבה המלאה .
 
גאים בך! רומי אברג'יל בכתבת שער ליום האישה (צילום: ערן לוי)
גאים בך! רומי אברג'יל בכתבת שער ליום האישהצילום: ערן לוי
 
 

כוכבים נולדים: פרוייקט הביכורים החגיגי

 


 
 
אנחנו לא רוצים להיות אלו שיגידו "אמרנו לכם", אבל במקרה של כוכבות וכוכבי השער החגיגי שלנו במסגרת פרוייקט הביכורים, אנחנו יותר משמחים להיות אלו שידעו לזהות את הכשרונות הגדולים בתעשייה לפני כולם. רגע לפני הפריצה הגדולה שלהם, כשהם עוד היו יכולים ללכת ברחוב בלי שאף אחד יבקש סלפי או ינעץ מבטים, איחדנו 12 טאלנטים מתחום המשחק והדוגמנות ליום צילום מאתגר שכמותו עוד לא היה לנו.
 
מאז הצילומים וכתבת השער שפורסמה בחודש מאי, הספקנו להתענג מנחת כשראינו על המסך את מאור לוי באחת הסדרות המדוברות של השנה החולפת "בני אור", את עינת הולנד שנקטפה מלימודי המשחק בניסן נתיב לככב בסדרת הדגל של הוט "ילדות סכסכניות" לצידה של מיה לנדסמן, את סוול אריאל אור הלוא היא "מלכת היופי של ירושלים" שבתפקיד המשחק הראשון שלה כבר הצדיקה את הבחירה, את ידין גלמן בתפקיד קולנועי ראשון בסרטו של אבי נשר "תמונת הניצחון", ווהרשימה עוד ארוכה ואתם הבנתם את הרעיון. פייר, אנחנו כבר לא יכולים לחכות לשנה הבאה.
 
עושים לנו נחת. אביב פנקס, ידין גלמן ומיה עיברין  (צילום: אור דנון)
עושים לנו נחת. אביב פנקס, ידין גלמן ומיה עיברין צילום: אור דנון

מרגישים כמו הורים גאים. עדן פולני, אלאיה הוף ואלכס בן עמי (צילום: אור דנון)
מרגישים כמו הורים גאים. עדן פולני, אלאיה הוף ואלכס בן עמיצילום: אור דנון

עמדו בהבטחה שלהם. מאור לוי, יהודה בוחבוט ועינת הולנד (צילום: אור דנון)
עמדו בהבטחה שלהם. מאור לוי, יהודה בוחבוט ועינת הולנדצילום: אור דנון

המצלמה אוהבת אותם. יובל הראל, מוניקה ג'וזף וסוול אור אריאל (צילום: אור דנון)
המצלמה אוהבת אותם. יובל הראל, מוניקה ג'וזף וסוול אור אריאלצילום: אור דנון
 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018