מהדרמות של מייגן ועד הרומן של וויליאם: סיכום שנה מלכותי

הארי ומייגן הרגיזו את הבריטים בלי סוף, הנסיך וויליאם הכחיש שמועות על רומן, הנסיכה שרלוט הוציאה לשון ומומחים העריכו כי זו הייתה השנה השחורה ביותר של המלכה אליזבת. 2020, מקווים שלא תאכזבי

  

עריכה: רז רפאל

עריכה: רז רפאל

סגורסגור

שליחה לחבר

שלח
הסרטון נשלח לחברך

סגורסגור

הטמעת הסרטון באתר שלך

 קוד להטמעה:

 

שנת 2019 הייתה סוערת למדי בארמון. את מכתבי התודות, אגב, בהחלט ניתן לשלוח למייגן מרקל והנסיך הארי, שלא משנה עד כמה הם ניסו (או לא), שמם נקשר לכל שערורייה אפשרית. אז נכון, בחודשי ההיריון האחרונים של הדוכסית, מרקל שמרה על פרופיל נמוך, אבל מהרגע שארצ'י הקטן הגיע לעולם ועד עכשיו, לא הייתה שנייה אחת של נחת מהכיוון של הסאסקסים.

 

השניים החליטו לערוך ליורש העצר הטבלה סודית ועד לרגע זה לא סיפרו מי הסנדקים שנבחרו, הודיעו כי הם רוצים להביא לעולם שני ילדים בלבד, כדי לשמור על האוזון - ובמקביל עלו על טיסה פרטית לצרפת כדי להתארח אצל אלטון ג'ון, יצאו נגד עיתוני בריטניה - בטענה שהם מפרסמים כותרות "זדוניות" וזה באמת רק נגיעה קטנה בכל הדרמות שהיו.

 

כמובן שהדוכסים מסאסקס לא היו היחידים שתפסו כותרות, גם הנסיך וויליאם נאלץ להתמודד עם שמועות בדבר רומן עם הבסטי של קייט מידלטון, שחיזקה את מערכת היחסים עם המלכה אליזבת, שללא ספק יכולה לסכם את שנת 2019 כאחת השנים הקשות (אם לא הכי) בחייה. הכנו לכם סיכום קצר ומלכותי של השנה הסוערת שעברה על בני המלוכה, צפו ותיהנו.

 

שומר המסך החדש שלנו! (צילום: Gettyimages)
שומר המסך החדש שלנו!צילום: Gettyimages
 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הכי מדוברים
    הדגמים המנצחים של 2018